Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár Team Rally 2016
1.NEXUS Racing2791
2.Kizz-me WRT2342
3.IRIDIUM RBR Team2196
4.IF Motorsport1816
5.CARLSBAD Rally Team1260
6.EXE Racing1214

Pohár RSC 2016
1.Česká republika SYKORA Michal517
2.Česká republika BUJACEK Martin475
3.Česká republika VECERA Lukas457
4.Česká republika KOZISEK Martin429
5.Česká republika BUJACEK Petr316
6.Slovensko ZETAK Dennis231

Pohár NRC7
1.Slovensko ZETAK Dennis218
2.Česká republika SIMEK Michael210
3.Česká republika MATTES Ondrej175
4.Česká republika PLOJHAR Otas153
5.Česká republika BRABLEC Jan83
6.Česká republika DURDAK Jaroslav81

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
16.07.2017:
Fyzika
16.07.2017:
Model
27.05.2017:
RZ Sherwood Forest Summer
27.05.2017:
RZ Sherwood Forest
24.05.2017:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


WRSMP 2011
 
Přidat záložku
 
 


Seznam turnajů
Název turnajePlatí odPlatí do 
1.WRSMP 2011 - Rajd Lotos Baltic Cup 13.4.201119.4.2011Konečné výsledky
2.WRSMP 2011 - Rajd Swidnicki Krause28.4.20114.5.2011Konečné výsledky
3.WRSMP 2011 - Rajd Mazowiecki1.6.20117.6.2011Konečné výsledky
4.WRSMP 2011 - Rajd Orlen15.6.201121.6.2011Konečné výsledky
5.WRSMP 2011 - Rajd Karkonoski7.7.201113.7.2011Konečné výsledky
6.WRSMP 2011 - Rajd Rzeszowski31.8.20116.9.2011Konečné výsledky
7.WRSMP 2011 - Rajd Dolnośląski14.9.201120.9.2011Konečné výsledky
8.WRSMP 2011 - Rajd Polski20.10.201127.10.2011Konečné výsledky
9.WRSMP 2011 - Rajd Koszyc2.11.20119.11.2011Konečné výsledky
10.WRSMP 2011 - Rajd Cieszyńska Barbórka7.12.201113.12.2011Konečné výsledky


Vše / WRC N4 S2000 S1600 A8 A7 A6 A5 N3 H 


Celkové výsledky (Vše):
PořadíJméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.Bodů
1.Polsko KAPITAN Sebastian81212------151210121596
2.Polsko GORALIK Lukasz688121508881285
3.Polsko KIEROWCA Testowy12100---012151210---71
4.Polsko KARCZ Sebastian15151515------------------60
5.Polsko SZYMONIAK Piotr361000010---6843
6.Polsko CEBULSKI Przemek100---60546---233
=Polsko LIZAKOWSKI Pawel00---3---0---1515033
8.Polsko KUPCZAK Andrzej2538120---00030
9.Polsko KASPRZYK Jan Jr0061010---------0---26
=Polsko CHOROBIK Dawid------50---80---31026
11.Polsko CEBULSKI Kuba441------0005014
12.Polsko KLIMAS Adrian000006304013
13.Polsko WALKOWSKI Michal0040035---0012
=Polsko WALCZAK Sylwester0000---0600612
15.Polsko Tomasz Piszczek---00---0101---0011
16.Polsko KALUSCHA Pawel010041000410
=Polsko cruz000460000010
=Polsko Marcin Tomaszewski0---02800------010
19.Polsko CYWKA Marcin020004---2008
20.Polsko DOBROWOLSKI Mateusz00200---05---07
21.Polsko SWIECH Pawel00050000005
=Polsko PODSIADLO Michal000---500------05
=Polsko NAWROCKI Marcin5---0---0---0---------5
=Polsko GAZDA Piotr0000---000---55
=Polsko KRUSZ Piotr00000003205
26.Polsko FRAJDA Daniel000000---4004
27.Polsko WACH Tomek---00---0---21003
=Polsko PYSZNY Marcin0000000---033
=Polsko HYZY Michal0300------00003
=Polsko RUSZKIEWICZ Rafal0000300---003
31.Polsko KOLODZIEJ Slawek00001000102
=Polsko MAJDAK Tomek00002000002
=Polsko POCZWARDOWSKI Hubert000002------002
34.Polsko GLEIXNER Maciek0------1---------0------1
=Polsko CHROBAK Piotr100000000---1
=Polsko STASIAK Szymon00000000011



Celkové výsledky týmů (Vše):
PořadíNázev týmu1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.Bodů
1.Wyprzedź Mnie Rally Team977495819477915599121884
2.Killaz Motorsport7983897392108996466102855
3.Scuderia SIADLY.COM72855562906363307571666
4.Play-Max.pl Rally Team58376457263842743835469
5.Dojazdowka & 2Brally Team525252584445396131---434
6.Poland Virtual Rally Team2954274902714411525281
7.Wheel Stand Pro VRT1282117382426363720239
8.AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT20161716233123312632235
9.R-EVOLUTION Team2415103031632313417230
10.RallyShop.pl Virtual Team2936822193311242317222
11.Conquest Racing1826201901016182516168
12.siescigam.pl VRT60151214112251288
13.arpak.com.pl Klan Rally Team------00221554141777
14.Beskidy Virtual Rally Team0015065613131573
15.Motorsport Maxxx Virtual Rally Team81334723------------67
16.RallyAddict ADHD Rally Team10001515015010065
17.HEKA Południe Rally Team1290014498047
18.Forum Subaru Virtual Rally Team---581273010036
19.RALLYBROS.PL TEAM------05111087032
20.Millers Oils Rally Team0310------1801427
21.Bielsko-Biala /COM5.pl/ - Rally Team0000020---------626
22.2Brally Virtual Team---------------------------1818
23.RallyCup Squad & Autoracing.pl VRT1000301300017
24.MeTHKa rally team09202---000013
25.OesRecords Rally Team---------------006107
26.Cosworth Rally Team02------------------------2

Události na serveru
16.07.2017:
Nové auto: Audi quattro Grp4
27.05.2017:
Aktualizován Sherwood Forest na verzi 1.02 a přidaná nová trať Sherwood Forest Summer
24.05.2017:
Update aut: Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA (nové), Skoda Favorit 136 L GrpA (aktualizované na v1.1)
15.05.2017:
Nové auto: Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
17.04.2017:
Nové auto: Hyundai i20 Coupe WRC 2017


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5219 30.05%
6 měsíců
 
Hlasů: 1452 8.36%
1 rok
 
Hlasů: 1961 11.29%
2 roky
 
Hlasů: 1941 11.18%
3 roky
 
Hlasů: 2026 11.66%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4770 27.46%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.