Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár Team Rally 2016
1.NEXUS Racing2791
2.Kizz-me WRT2342
3.IRIDIUM RBR Team2196
4.IF Motorsport1816
5.CARLSBAD Rally Team1260
6.EXE Racing1214

Pohár RSC 2016
1.Česká republika SYKORA Michal517
2.Česká republika BUJACEK Martin475
3.Česká republika VECERA Lukas457
4.Česká republika KOZISEK Martin429
5.Česká republika BUJACEK Petr316
6.Slovensko ZETAK Dennis231

Pohár NRC7
1.Slovensko ZETAK Dennis218
2.Česká republika SIMEK Michael210
3.Česká republika MATTES Ondrej175
4.Česká republika PLOJHAR Otas153
5.Česká republika BRABLEC Jan83
6.Česká republika DURDAK Jaroslav81

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
27.05.2017:
RZ Sherwood Forest Summer
27.05.2017:
RZ Sherwood Forest
24.05.2017:
Fyzika
24.05.2017:
Model
24.05.2017:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


WRSMP 2015
 
Přidat záložku
 
 


Seznam turnajů
Název turnajePlatí odPlatí do 
1.WRSMP 2015 - Rajd Swidnicki-Krause13.5.201519.5.2015Konečné výsledky
2.WRSMP 2015 - Rajd Karkonoski3.6.20159.6.2015Konečné výsledky
3.WRSMP 2015 - Rajd Gdansk Baltic Cup24.6.201530.6.2015Konečné výsledky
4.WRSMP 2015 - Rajd Polski2.9.201515.9.2015Konečné výsledky
5.WRSMP 2015 - Rajd Rzeszowski30.9.20156.10.2015Konečné výsledky
6.WRSMP 2015 - Rajd Wisły14.10.201520.10.2015Konečné výsledky
7.WRSMP 2015 - Rajd Nadwiślański4.11.201510.11.2015Konečné výsledky
8.WRSMP 2015 - Rajd Dolnośląski25.11.20151.12.2015Konečné výsledky
9.WRSMP 2015 - Rajd Arłamów16.12.201522.12.2015Konečné výsledky


Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 


Celkové výsledky (Vše):
PořadíJméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.Bodů
1.Polsko MAJERSKI Mateusz184230284556435626344
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert26283623644333344282
3.Polsko MASIAREK Jakub054395050---5620---269
4.Polsko GLEIXNER Maciek32222620283022736223
5.Polsko LISOWSKI Mateusz---391844---3936406222
6.Polsko NATANEK Tomek503350303300------196
7.Polsko GAZDA Piotr264403348------440195
8.Polsko WALCZAK Piotr30242601438---2630188
9.Polsko GORALIK Lukasz3362239202026------166
10.Polsko Scieszka Patryk220120262272450163
11.Polsko PYSZNY Marcin9309------20282828152
12.Polsko ZURAWLEW Kamil803181028202226135
13.Polsko CHRASCINA Mariusz101812283326---14132
14.Polsko WALKOWSKI Michal12222026108822119
15.Polsko KAPICA Dawid361650160---------0118
16.Polsko CEBULSKI Kuba39---2801614016---113
17.Polsko MAJDAK Tomek0037422460------109
18.Polsko WOJTCZAK Daniel---26---------2430020100
19.Polsko KALUSCHA Pawel50---0---------------3787
20.Polsko CHOROBIK Dawid1481409121414085
21.Polsko SOBIERAJ Tomasz714800418101879
22.Polsko Marcin Kowal0---0---004430074
23.Polsko Jackowiak Grzegorz00160221000957
24.Polsko WALCZAK Sylwester---31028609------56
25.Polsko GRODZKI Patryk000---000391352
26.Polsko TOMASZ MOSKALA5050201618---46
27.Polsko JAGIELLO Marek------------------053944
28.Polsko Martin Lopez0------0026001642
29.Polsko ANUSIEWICZ Wojciech20120007---2---41
30.Polsko Rafal Marzec010077------61040
31.Polsko Jan Wygachiewicz007---518---9039
32.Polsko KORALEWSKI Mateusz------------32------------32
33.Polsko MARCIN Zmyslowski000648012---30
34.Polsko KAZUBEK Lukasz0001001601229
35.Polsko hoek020000125524
36.Polsko SOWA Slawomir---06012020020
37.Polsko KRUK Michal---1------180---------19
=Polsko STUCHLIK Wojtek000123------4019
39.Polsko ZWARDON Damian16---0---00---------16
=Polsko MALCZEWSKI Piotr402000100016
41.Polsko Peruzynski Dawid2940000---015
42.Polsko FRAJDA Daniel000140000014
43.Polsko KRUSZ Piotr65000000011
44.Polsko JUSZCZYK Piotr00---8001---09
=Polsko Marcin N0WAK000---09---------9
=Polsko CEBULA Dawid00---9---------------9
47.Polsko PIEKARSKI Andrzej000---000088
48.Polsko BILKOWSKI Michal---4000---30---7
=Polsko HOFMAN Bartosz0700000007
50.Polsko WORYTKO Michal00020040---6
51.Polsko SAWICKI Dominik0000020035
=Polsko BIALY Michal------0---05---0---5
=Polsko PODSIADLO Michal0005---------005
=Polsko CHOMA Krzysztof---000005------5
55.Polsko NIERODA Arkadiusz0004000004
=Polsko CZECHAK Krzysztof00000---0044
57.Polsko JUSIAK Mariusz3---0------------------3
=Polsko ZARYCHTA Daniel00030---0003
=Polsko Marcin Marciniec0000030003
60.Polsko Blonski Marcin0000000022
61.Polsko SWIEZY Dawid0000000101
=Polsko RUBAJCZYK Michal0001000001
=Polsko ANTONIK Adrian0000000011
=Polsko Speedwayfanatic1000---------------1



Celkové výsledky týmů (Vše):
PořadíNázev týmu1.2.3.4.5.6.7.8.9.Bodů
1.Killaz Motorsport1251751401011311621191151331201
2.Rookie Rally Team977398134132951291471491054
3.Wheel Stand Pro VRT4768105911581128513796899
4.Play-Max.pl Rally Team1231241181068279827269855
5.RALLY and RACE Team538410860454167---70528
6.TRITON Rally Team637348497153405152500
7.siescigam.pl VRT565133532547416143410
8.Scuderia SIADLY.COM674043303145514323373
9.AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT312936422238754253368
10.BlueArrows Rally Team482410241241---------159
11.RALLY and RACE Team911616714142419120
12.Starsi Panowie Rally Team237256918229101
13.Beskidy Virtual Rally Team3---0120712141866
14.AK-SPORT WORLD RALLY TEAM5456153812---58
15.arpak.com.pl Klan Rally Team23---0---------------1841
16.RALLYLAB VIRTUAL TEAM110---71152---27
17.Forum Subaru Virtual Rally Team703016------------26
18.Poland Virtual Rally Team---------------085---13

Události na serveru
27.05.2017:
Aktualizován Sherwood Forest na verzi 1.02 a přidaná nová trať Sherwood Forest Summer
24.05.2017:
Update aut: Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA (nové), Skoda Favorit 136 L GrpA (aktualizované na v1.1)
15.05.2017:
Nové auto: Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
17.04.2017:
Nové auto: Hyundai i20 Coupe WRC 2017
13.04.2017:
Update tratě: Dneska večer budu aktualizovat RZ Kormoran - mimo jiné už půjde volně jezdit v shakedownu. P.S. Hotovo.


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5198 30.05%
6 měsíců
 
Hlasů: 1450 8.38%
1 rok
 
Hlasů: 1955 11.3%
2 roky
 
Hlasů: 1937 11.2%
3 roky
 
Hlasů: 2018 11.66%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4742 27.41%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.