Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár RSC 2017
1.Česká republika BUJACEK Martin504
2.Slovensko ZETAK Dennis473
3.Česká republika KUZELA Petr398
4.Česká republika SYKORA Roman372
5.Česká republika SYKORA Michal227
6.Česká republika PETER Marek194

Pohár NRC8
1.Slovensko ZETAK Dennis110
2.Česká republika KUZELA Petr81
3.Česká republika PETER Marek56
4.Česká republika PTACEK Martin49
5.Česká republika MARES Michal36
6.Česká republika STOLFA Ondra35

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
13.12.2017:
Fyzika
13.12.2017:
Model
11.12.2017:
Fyzika
10.12.2017:
RZ Capo Di Feno II
10.12.2017:
RZ Capo Di Feno


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


WRSMP 2016
 
Přidat záložku
 
 


Seznam turnajů
Název turnajePlatí odPlatí do 
1.WRSMP 2016 - Rajd Magurski4.5.201610.5.2016Konečné výsledky
2.WRSMP 2016 - Rajd Świdnicki25.5.201631.5.2016Konečné výsledky
3.WRSMP 2016 - Rajd Kaszub8.6.201614.6.2016Konečné výsledky
4.WRSMP 2016 - Rajd Warmiński22.6.201628.6.2016Konečné výsledky
5.WRSMP 2016 - Rajd Polski31.8.201613.9.2016Konečné výsledky
6.WRSMP 2016 - Rajd Rzeszowski28.9.20164.10.2016Konečné výsledky
7.WRSMP 2016 - Rajd Nadwislanski19.10.201625.10.2016Konečné výsledky
8.WRSMP 2016 - Rajd Dolnoslaski9.11.201615.11.2016Konečné výsledky
9.WRSMP 2016 - Rajd Arlamow7.12.201613.12.2016Konečné výsledky


Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 


Celkové výsledky (Vše):
PořadíJméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.Bodů
1.Polsko MASIAREK Jakub54------505648525446360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert33444333443674633319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz42---5048445261036261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz2633262632333333---242
5.Polsko CHOROBIK Dawid32302830333030022235
6.Polsko WACH Tomek28103641------283630209
7.Polsko WALCZAK Piotr---39042---------3928148
8.Polsko TOMASZ MOSKALA2016126202662812146
9.Polsko hoek4430520------060132
10.Polsko GAZDA Piotr------022------43056121
11.Polsko KAZUBEK Lukasz180161622024020116
12.Polsko KLIMAS Adrian------------------501843111
13.Polsko WALKOWSKI Michal0203924280024108
=Polsko JAGIELLO Marek---56---------52---------108
15.Polsko GLEIXNER Maciek242420---360---------104
16.Polsko Harvester3926330---0---------98
17.Polsko WALCZAK Sylwester---924203900---092
18.Polsko Blonski Marcin1614071610001881
19.Polsko Rafal Marzec2201818---2001079
20.Polsko Martin Lopez02230002400---76
21.Polsko FRAJDA Daniel---------2828---001672
22.Polsko BILKOWSKI Michal---0000222022064
23.Polsko Marcin Marciniec0000082226763
24.Polsko CZERNICKI Michal570800---201050
25.Polsko MARCIN Zmyslowski03104100160649
26.Polsko KOWALSKI Bartosz120220014---------48
27.Polsko BIALY Michal48------39801446
28.Polsko ZYCH Grzegorz1412710---000---43
29.Polsko SOKOL Nikodem101814------------------42
30.Polsko CZECHAK Krzysztof0510016180040
31.Polsko SAJDAK Piotrr0------------12------2638
32.Polsko STUCHLIK Wojtek300050524037
33.Polsko KALUSCHA Pawel0360------------------36
=Polsko KOLODZIEJ Slawek---601218------------36
=Polsko PYSZNY Marcin---------0------36---036
36.Polsko ZAWISZA Maciej000014749034
37.Polsko MAJDAK Tomek------------26---07---33
38.Polsko GORALIK Lukasz---------------------30---30
39.Polsko WORYTKO Michal1200001016029
40.Polsko WIECZOREK Dawid702005012127
41.Polsko CZECHOWICZ Ryszard---------240---------226
=Polsko NATANEK Tomek800---06120026
43.Polsko Groszmen000000146020
44.Polsko JANKOWSKI Dariusz0---0---0090918
=Polsko RUBAJCZYK Michal000040014---18
=Polsko KOWALIK Artur [AERTE]00------0180---018
47.Polsko WALEWSKI Bartosz2050900---016
48.Polsko BUCZEK Lukas00052008015
=Polsko LECKI Ariel000380---0415
50.Polsko JANGAS Mariusz------6---------30514
=Polsko HOFMAN Bartosz00014---0---------14
52.Polsko JUSZCZYK Piotr---------012---------012
53.Polsko Scieszka Patryk008------020010
54.Polsko PIEKARSKI Andrzej900---00---------9
=Polsko ANTONIK Adrian0---90---------------9
56.Polsko CZARNECKI Adrian------------------0---88
=Polsko Krzysiek Sliż0000---30508
=Polsko ZYZAK Damian00420200---8
59.Polsko RUDZINSKI Pawel000---7------------7
60.Polsko KARPIEL Kamil00006000---6
=Polsko SMOLARCZYK Wiktor6---0------------------6
62.Polsko Marcin Kowal0400---00------4
=Polsko Jarka Tomasz04---0---------------4
=Polsko STUCHLIK Marek0000---01304
=Polsko KORZENIOWSKI Benek---------------40------4
=Polsko weekend0000000404
67.Polsko Latko Leszek000------00033
68.Polsko DOMANUS Mariusz0000000202
=Polsko Damian Boncela---00011---------2
70.Polsko Szopa Rafal---0---1---------------1
=Polsko KUDLA Mateusz---10------------------1



Celkové výsledky týmů (Vše):
PořadíNázev týmu1.2.3.4.5.6.7.8.9.Bodů
1.2BRally RBR Team675044695680809153590
2.Killaz Motorsport40613829735762---72432
3.RALLY and RACE Team292947393259354032342
4.AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT201339273037254832271
5.TRITON Rally Team3411342943---343231248
6.Play-Max.pl Rally Team17338141216929120
7.Scuderia SIADLY.COM17201920---------12694
=BlueArrows Rally Team122122102------131494
9.siescigam.pl VRT2716121711---8------91
10.Starsi Panowie Rally Team101---2---8121034
11.Poland Virtual Rally Team---10010---------------20

Události na serveru
13.12.2017:
Nové auto:
  • Lada 1600R Grp2
11.12.2017:
Aktualizovaná auta:
  • Renault Twingo R1 - pouze fyzika
10.12.2017:
Nové tratě:
  • Capo Di Feno
  • Capo Di Feno II
03.12.2017:
Nová trať:
  • Carvalho de Rei 2008
26.11.2017:
Aktualizované auto:
  • Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5256 30.04%
6 měsíců
 
Hlasů: 1454 8.31%
1 rok
 
Hlasů: 1974 11.28%
2 roky
 
Hlasů: 1949 11.14%
3 roky
 
Hlasů: 2050 11.71%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4816 27.52%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.