Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC10
1.Slovensko ZETAK Dennis422
2.Česká republika KUBOVSKY Petr317
3.Česká republika VALENTA Lukas308
4.Česká republika VECERA Lukas302
5.Česká republika BURIÁNEK Tomáš235
6.Česká republika HONZEK Maty228

Pohár Palmira RBR-CUP 2020
1.Česká republika KADERABEK Jan223
2.Česká republika VANDA David222
3.Slovensko ZETAK Dennis204
4.Česká republika BUJACEK Martin180
5.Česká republika JILEK Zdenek ml.157
6.Česká republika TOMECEK Libor151

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
04.03.2020:
Fyzika
04.03.2020:
Fyzika
04.03.2020:
Fyzika
16.02.2020:
Model
16.02.2020:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


NRC9
 
Přidat záložku
 
 


Seznam turnajů
Název turnajePlatí odPlatí do 
1. 1NRC9 - I. Livex Rally Zlin6.9.201811.9.2018Konečné výsledky
2.2NRC9 - VII. Kouba Clipper Rally27.9.20182.10.2018Konečné výsledky
3.3NRC9 - I. Rally Vltava 18.10.201823.10.2018Konečné výsledky
4.4NRC9 - II. Koma Rally Liptov8.11.201813.11.2018Konečné výsledky
5.5NRC9 - I. Pilsner Urquell Rally OE29.11.20184.12.2018Konečné výsledky
6.6NRC9 - II. NRC Winter Rally20.12.201825.12.2018Konečné výsledky
7.7NRC9 - II. ZD Sport Rally Dedinky10.1.201915.1.2019Konečné výsledky
8.8NRC9 - VIII. Květák Rally31.1.20195.2.2019Konečné výsledky
9.9NRC9 - VIII. Iridium Rally21.2.201926.2.2019Konečné výsledky
10.10NRC9 - II. czWRC Hohenelbe Rally14.3.201919.3.2019Konečné výsledky
11.11NRC9 - I. Redbull Rally Český Krumlov4.4.20199.4.2019Konečné výsledky
12.12NRC9 - II. Barum Tribeč Rally25.4.201930.4.2019Konečné výsledky
13.13NRC9 - I. RB Racing Rally 16.5.201921.5.2019Konečné výsledky
14.14NRC9 - II. RB Rally Orlické Hory6.6.201911.6.2019Konečné výsledky


Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 


Celkové výsledky (Vše):
PořadíJméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.Bodů
1.Česká republika KUBOVSKY Petr55364854444841------5348485344572
2.Slovensko ZETAK Dennis---555555555555555---5555055555
3.Česká republika UHLIR Vojtech4022333622244829243530241428409
4.Česká republika KVASNICAK Miroslav484394736---------2945413649---374
5.Česká republika PETER Marek1247---302------44363924294130334
6.Česká republika VALERIAN Vaclav3633---33---32---3818283332342319
7.Česká republika PTACEK Martin35---41408---30244802212209289
8.Česká republika BURIÁNEK Tomáš243022043------33824---361336269
9.Česká republika VALENTA Lukas02420242520---3926222726---7260
10.Česká republika DOLEZAL Jakub---141423018283072018---3636253
11.Česká republika BUJACEK Martin---1------14392933---40---39---40235
12.Česká republika KADERABEK Jan28---109282236---218---201620209
=Česká republika VECERA Lukas16181812714242216010---2824209
14.Česká republika TOMECEK Libor---2030220109---2216122230---193
15.Česká republika KANDLER Jan222616---18920214142001218191
16.Česká republika BABAK Ondrej18---2614121622---33309---------180
17.Česká republika PLOJHAR Ott0---29---332633---45---18244176
18.Česká republika KRYGLER Jan---1212---1612------30125---2614139
19.Česká republika BRCKO Tomas7169---2970---1210002212124
20.Česká republika HRBACEK David---624200814---410------------113
=Česká republika KRAMER Jiri---41---------33------------39---------113
22.Slovensko JACKO Kristian2028---2820---7------1------------104
23.Česká republika SYKORA Michal---------------28---------26---------2680
24.Česká republika DAVID Fanda---------16---0177------28------068
25.Česká republika DUJKA Roman8---0---9------------0160181667
26.Česká republika ZELIK Jiri08---4---13---39714---352
27.Česká republika MORAVEK Jan10000------18---2000---------48
28.Česká republika MAZANEC Jan------40------12---561400647
=Česká republika SMEIDLER Ivo01002600------65------------47
30.Česká republika HOFFMANN Jakub---006039------------------------45
31.Česká republika STOLFA Ondra17000---8---08608543
32.Česká republika KLIMA Daniel00---180010---------4---10042
33.Česká republika JAROSEVSKY Jiri---------7---------18---------16------41
=Česká republika KAHANEK Maxim29------2---00------3003441
35.Česká republika KUBINI Vladimir------8------5616------3---------38
36.Česká republika ADAMEK Jan---10004---200---1001036
37.Česká republika STREIT Michal---001000144708---034
38.Česká republika SIMEK Jakub302------------------0---------------32
39.Česká republika TESANNEN Jarko------010107------------------------27
40.Česká republika MASARYK Vladimír05606---------0404------25
41.Slovensko SUCHAC Majo---------------------------------------2222
42.Česká republika MARCIK Petr---45---500------00---6020
43.Česká republika MARES Michal4------5------------10---------------19
44.Česká republika BLAZEK Petr---01---------0------------97118
=Česká republika TRNKA Victor------034009---0---0---218
46.Česká republika MATTES Ondrej590---------------------2---------16
47.Česká republika CONKA Robert---0---0300120---------------15
48.Česká republika CHOVANEC Zdenek Jun.14---------------------------------------14
49.Česká republika HUST Jakub0---000------49---0---------13
50.Česká republika JIRANEK Tomas0020---00100---------------12
51.Česká republika HRADIL David---------------00000010------10
=Česká republika OMELKA Zdenek000---235---------0---------10
53.Česká republika HOUSKA Honza9---------------------------------------9
54.Česká republika SIMEK Michael---------8------------------------------8
=Česká republika SEDLACEK Lukas00000------80---00---08
=Česká republika STRNAD Vlasta---00---------------0---8---------8
=Česká republika STRITESKY Dominik---------0---------------------------88
58.Česká republika ZEMANEK Martin---07---------------------------------7
=Česká republika LEKESOVA Iveta000000------0---025---7
=Slovensko FAFRAK Lukas---------------00------------7------7
=Česká republika STREJT Michal---0000---0600---0107
62.Česká republika SEVECEK Richard------001---05---000---06
=Česká republika BASKO Karel6---------------------------------------6
=Česká republika KLIMA Zdenek0000------------0006---06
65.Česká republika VRÁNA Radek0000---00---00050---5
66.Česká republika VESELY Jan0------------04---------0---------4
=Česká republika VESELY Ivo------0---000---0------04---4
68.Česká republika HEJL Michal00000---030000003
=Česká republika HOUST Mirek3---------------------------------------3
=Česká republika PALEC Honza---0------0---------00012---3
=Česká republika DVORAK Jan------------------------0------3---03
=Česká republika BRABLEC Jan0---30------0---0---------------3
=Česká republika VALENTA Frantisek Jr.0300------------------------------3
=Česká republika NOVAK Jenda0---------021---00------0---3
75.Česká republika JARES David000------00---020---------2
=Česká republika SALAC Michal2------00---000000002
=Česká republika ZATKO Petr------------------2---------------------2
78.Česká republika BABAK Oldrich---0---00001------0------01



Celkové výsledky týmů (Vše):
PořadíNázev týmu1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.Bodů
1.RB Racing130165709513968124891481321161481071581689
2.TR Legends9810013213998116102113141108125111961061585
3.MH Racing 6662965176747827269471676297947
4.Svarmetal RBRTeam57355299794332525599107856287944
5.T&T Racing385879426347794670---71495452748
6.ŠIMEK Racing39745796717440496548---363919707
7.Monster RTAFT8534634432444047303820103813538
8.EXE Racing923302221326711383830---2129371
9.P--R Racing16241025141836166---20---------185
10.Provil MotorSport---232613132029------24---13---19180
11.oriGINal RBR Team---7118---37------------771363
12.Rock Max Racing------3---7------------476---734
=NEXUS Racing5---44------4845------------34
14.Kizz-me WRT7---------------------------------------7

Události na serveru
04.03.2020:
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Audi 200 quattro GrpA
  • Lancia Delta HF 4WD GrpA
  • Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
16.02.2020:
Nová auta:
  • Audi 200 quattro GrpA
  • Lancia Delta HF 4WD GrpA
  • Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
08.02.2020:
Nová trať:
  • RZ Uhorna snow I
  • RZ Uhorna snow II
Obě tratě používají jeden instalační soubor
19.01.2020:
Nová trať:
  • RZ Zadverice I (update)
  • RZ Zadverice II
Obě tratě používají jeden instalační soubor
13.01.2020:
Nová trať:
  • RZ Zadverice
Nová auta:
  • Peugeot 205 T16 GrpB
  • Ford Fiesta Mk VIII R2


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5825 30.87%
6 měsíců
 
Hlasů: 1547 8.2%
1 rok
 
Hlasů: 2079 11.02%
2 roky
 
Hlasů: 2015 10.68%
3 roky
 
Hlasů: 2188 11.6%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5213 27.63%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.