Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár Team Rally 2016
1.NEXUS Racing2791
2.Kizz-me WRT2342
3.IRIDIUM RBR Team2196
4.IF Motorsport1816
5.CARLSBAD Rally Team1260
6.EXE Racing1214

Pohár RSC 2016
1.Česká republika SYKORA Michal517
2.Česká republika BUJACEK Martin475
3.Česká republika VECERA Lukas457
4.Česká republika KOZISEK Martin429
5.Česká republika BUJACEK Petr316
6.Slovensko ZETAK Dennis231

Pohár NRC7
1.Česká republika SIMEK Michael197
2.Slovensko ZETAK Dennis190
3.Česká republika MATTES Ondrej175
4.Česká republika PLOJHAR Otas118
5.Česká republika DURDAK Jaroslav81
6.Česká republika KUZELA Petr80

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
17.04.2017:
Fyzika
17.04.2017:
Model
13.04.2017:
RZ Kormoran
08.04.2017:
RZ Sherwood Forest
08.04.2017:
RZ Joukkovaara


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


RBR EURO CUP II
 
Přidat záložku
 
 


Seznam turnajů
Název turnajePlatí odPlatí do 
1.RBR EURO RALLY CUP II - Fiat Rally - TURKEY3.10.20068.10.2006Konečné výsledky
2.RBR EURO RALLY CUP - Rally Mille Miglia - ITALI 17.10.200622.10.2006Konečné výsledky
3.RBR EURO RALLY CUP - Neste Oil Rally - FINLAND30.10.20065.11.2006Konečné výsledky
4. RBR EURO RALLY CUP II - South Swedish Rally13.11.200619.11.2006Konečné výsledky
5. RBR EURO RALLY CUP II - OMV Rally Wardviertel - AUSTRIA27.11.20063.12.2006Konečné výsledky
6.RBR EURO RALLY CUP II - 64 Rajd Polski11.12.200617.12.2006Konečné výsledky
7.RBR EURO RALLY CUP II - Barum Rally - CZ1.1.20077.1.2007Konečné výsledky
8.RBR EURO RALLY CUP II - Rally Hebros - BG15.1.200721.1.2007Konečné výsledky
9.RBR EURO RALLY CUP II - Pirelli Lavanttal Rallye29.1.20074.2.2007Konečné výsledky
10.RBR EURO RALLY CUP II - Best Of RBR Rally19.2.200725.2.2007Konečné výsledky


Vše / WRC N4 S2000 S1600 A8 A7 A6 A5 N3 H 


Celkové výsledky (Vše):
PořadíJméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.Bodů
1.Hungary Viktor Velner251721---3030302130---204
2.Russian Federation Endymion121930151225252521---184
3.Česká republika NEMEC Michal---301082119171525---145
4.Hungary NYILAS Mihaly141017251517111419---142
5.Česká republika MIKL Tomas19111913112101717---128
6.Russian Federation ZAYATS Ruslan2125---141915---1311---118
7.Russian Federation LOTOV Dmitry30------30------1230------102
8.Česká republika BRUDER Martin3139---141314914---89
9.Česká republika RYDL Tomas------15211314820---73
10.Romania Jenck Galatz15---13---25613---0---72
11.Hungary Attila Szocs0001917---218------65
12.Česká republika CHRASTINA Pavel58410895103---62
13.Russian Federation Bpa4666102125---------------0---56
14.Česká republika KOZAK Radovan71514---------15---------51
15.Russian Federation SANIN Mixail13---711---------19------50
16.Estonia Sven---1212---10---------15---49
17.Česká republika BISAHA Ondrej---------------1019---12---41
18.Belarus Aleksandr Viking00106117---13---38
19.Russian Federation NEREZOV Victor0705441050---35
20.Česká republika KOZISEK Martin---02697------10---34
21.Česká republika Skorpion11---8------12------------31
=Hungary Peter Kreisz17---------509---------31
23.Hungary Robert Stagl96607---------------28
24.Russian Federation Evgeny Dozorov4457---------7------27
25.Hungary Toth Zoltan6---012---8------------26
26.Česká republika KOLECKAR Tomas---200320115---23
27.Hungary Szabolcs Pipoly---------------------129---21
28.Hungary Robert Horvath---------17------------------17
29.Česká republika STEPANEK Jakub00010---366---16
30.Slovensko HOLBA Tomas---14------------------------14
31.Hungary Gabor Czikray------11---------------------11
32.Russian Federation Fix------090---0---------9
=Česká republika MRNUSTIK Radek---9------------0---------9
=Polsko Rafal Dworak81------00------------9
35.Španělsko CELAYETA Eneko------------------------8---8
36.Slovensko KUDLA Maros00---00---------7---7
37.Kanada Sinelnikov Vlad00---200040---6
=Česká republika KUCERA David------------------6---------6
39.Russian Federation Evo0------0---14---0---5
=Česká republika HONZALEK Vratislav00---0---50---------5
=Česká republika KOPIC Jiri---50---0---------------5
=Česká republika PELANEK David---------020201---5
43.Česká republika KUNCL Karel------------------0---4---4
=Hungary Fenyvesi Peti------040---0---------4
=Česká republika MLEZIVA Jakub0---------00130---4
=Latvia OSTROVSKIS Renars1------------3------------4
47.Hungary Jozsef Szucs0---3---------------------3
=Česká republika FAZEKAS Martin03------------------------3
=Russian Federation Chertik---003000---------3
50.Hungary LaszloRonay------------------0---2---2
=Polsko Pawel-Chlebowski2---------------------------2
52.Russian Federation BARKANOV Maxim000000010---1
=Švédkso Per_Isacsson------------1---------------1



Celkové výsledky týmů (Vše):
PořadíNázev týmu1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.Bodů
1.HSF rally team829194951011239712788---898
2.RRH-HFRT Euro Cup Team80539851686543---95---553
3.Subaru WRT207034426474643678---482
4.S.A.D.A.C. Motorsport272837356526506154---383
5.Slavs RT172447694045304129---342
6.Russia Rally Team5154376820---126512---319
7.RBR-Ru Rally Team---3236402150573641---313
8.K-RS58104151423634127---291
9.CML Motorsport Russia58364524518205117---274
10.CARLSBAD Rally Team1943212525---542457---268
11.MONTEK MOTORSPORT172313212225283133---213
12.IRIDIUM RBR Team143035---71444430---178
13.RT--WRC--25231125---32---2827---171
14.HFRT311217251526---1519---160
15.S1600 RALLY TEAM82111---1116213615---139
16.RetroMedia Rally Team714610107192015---108
17.Rallymax Hungary Team111221911529114---104
18.Hawaii Beach Rally Team13---11143020------12---100
19.Overclockers.ru Motorsport81213---80817------66
20.Peugeot Motorsport Slovakia12---7830---------------57
21.Compania MotorSport21------5------5176---54
22.Vltavín-RBR-team17---5---12108---------52
23.Siberia Open7087914------1---46
24.Mitsubishi Motorsport136195------------------43
25.PRODRIVE Czech Republic------------13123---3---40
26.Latvian RBR team19---------15---------------34
27.RallyShop.pl Virtual Team------14------19------------33
28.HUNGARIAN JUNIOR RALLY TEAM---30------------------------30
29.No-Grip---00---1211------0---23
30.EDEN RallyTeam14------------------8------22
31.Slovakia Rally Team------------------------21---21
=Nitro-ABT---8103------------------21
33.RBR - LT155------------------------20
34.Italian liil Style Motorsport---41---00470---16
35.ZM Czech Rally Team7---------0---0---8---15
=Neva Rally Team---------4---110---0---15
37.BG rally team---700---0042---13
38.DeVito Racing------------------12---------12
39.Citroen Total Rally Team / Castrol BP Ultimate Mitsubishi---------------10------------10
40.Holland Rally Team---7---------2------------9
=MWM RALLY TEAM------2---00430---9
42.Res Rally Team---5------030---------8
=Patriot Škoda Czech Team---80---------------------8
44.Skoda Ford Motorsport Team0403---0------------7
=Morábia ST------0---25------------7
46.KC Motorsport4200---0------------6
=Bóta Motorsport------6---------------------6
=Gazas Dugnas Rally Team---------05010------6
49.Luka Symphony rally team---------220------------4
50.DJ Tiesto Rally Team (DTRT)------------------03------3
=DARK DOG RACING TEAM---------03---------------3
52.White Horse Riders------------------------1---1
=Pécsi RBR------------------1---0---1
=Kizz-me WRT---------------------1------1

Události na serveru
17.04.2017:
Nové auto: Hyundai i20 Coupe WRC 2017
13.04.2017:
Update tratě: Dneska večer budu aktualizovat RZ Kormoran - mimo jiné už půjde volně jezdit v shakedownu. P.S. Hotovo.
08.04.2017:
Nové tratě: Joukkovaara, Sherwood Forest
26.03.2017:
Nové auto: Ford Fiesta WRC 2017
14.03.2017:
Nová trať: Rallysprint Hondarribia 2011


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5187 30.06%
6 měsíců
 
Hlasů: 1446 8.38%
1 rok
 
Hlasů: 1951 11.31%
2 roky
 
Hlasů: 1930 11.19%
3 roky
 
Hlasů: 2009 11.64%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4730 27.42%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.