Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Slovensko ZETAK Dennis30
2.Polsko KLIMAS Adrian24
3.Česká republika PAULAT Stepan19
4.Česká republika JILEK Zdenek15
5.Česká republika BURIÁNEK Tomáš12
6.Česká republika HONZEK Matej10

Pohár NRC10
1.Slovensko ZETAK Dennis476
2.Česká republika VALENTA Lukas439
3.Česká republika VECERA Lukas387
4.Česká republika KUBOVSKY Petr372
5.Česká republika HONZEK Matej319
6.Česká republika BURIÁNEK Tomáš259

Pohár Palmira RBR-CUP 2020
1.Česká republika BUJACEK Martin530
2.Česká republika KADERABEK Jan500
3.Slovensko ZETAK Dennis468
4.Česká republika JILEK Zdenek350
5.Česká republika VANDA David345
6.Česká republika VECERA Lukas276

Pohár WRPP 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian90
2.Polsko WACH Tomek41
3.Polsko FOLTA Maciej40
4.Polsko PYSZNY Marcin36
5.Polsko ZURAWLEW Kamil29
6.Polsko KORALEWSKI Mateusz27

Nové soubory
31.05.2020:
Fyzika
31.05.2020:
Model
31.05.2020:
FixUp Plugin 4.0.34.88
20.04.2020:
Fyzika
20.04.2020:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


Forum Subaru Virtual Rally Team


Přidat záložku

Tým není aktivní od 17.1.2017.


Historie týmu
JezdecOdDo
Polsko NASIADKO Pawel17.4.200928.8.2014
Polsko WELNA Lukasz17.4.200928.8.2014
Polsko Lukasz RYNKIEWICZ17.4.20098.6.2011
Polsko GAPONIK Tomasz17.4.200928.8.2014
Polsko slesz17.4.200928.8.2014
Polsko CHOLEWKA Marek17.4.20098.6.2011
Polsko LANGNER Oskar17.4.200928.8.2014
Polsko Michal Dehnel18.4.200928.8.2014
Polsko KAPICA Wojciech18.4.200917.1.2017
Polsko llHarvester23.4.200915.3.2013
Polsko Mazur Szymon17.6.200928.8.2014
Polsko Kluszczyński Grzegorz21.6.200911.4.2010
Polsko scypio27.9.20098.6.2011
Polsko ROSA Krzysztof17.1.201028.8.2014
Polsko ZYCH Grzesiek2.3.201010.9.2011
Polsko QDASIEWICZ Yarecki2.3.201010.9.2011
Polsko ThanJu29.5.201028.8.2014
Polsko Slawek_P8.6.20108.6.2011
Polsko Piotr Jendrysek21.6.201028.8.2014
Polsko Filip Piechocki21.6.201028.8.2014
Polsko Deny3.8.201028.8.2014
Polsko MARCHANSKI Michal17.9.20108.6.2011
Polsko zajcev23.4.201128.8.2014
Polsko SOWA Slawomir2.10.20114.5.2012
Polsko SOWA Slawomir15.3.201325.8.2014
Polsko Harvester15.3.201328.8.2014
Polsko PUCEK Arkadiusz15.3.201328.8.2014
Polsko KORALEWSKI Mateusz16.3.201317.1.2017
Polsko Tomulus28.4.201313.8.2014
Polsko premo14.10.201317.1.2017
Polsko KOWALSKI Bartosz17.10.201328.2.2016
Polsko KASPRZYK Jan Jr10.5.201417.1.2017
Polsko BIALY Michal10.5.201427.2.2016
Polsko ALEX_5553.6.201417.1.2017
Polsko Tomulus16.8.201417.1.2017
Polsko SZLAUR Marek29.8.201420.12.2016
Polsko DNL15.9.20146.10.2015
Polsko SZCZEPANIAK Damian18.10.201417.1.2017
Polsko GROMULSKI Piotr20.10.201417.1.2017
Polsko BOGDANOWICZ Jurek21.1.201516.11.2015
Španělsko BestHomie12.2.201520.2.2015
Austria nangijala20.2.20159.11.2015
Polsko Przemyslaw OWCZARSKI30.3.201531.12.2015
Finsko MAKINEN Tommi31.8.201516.11.2015
Polsko Michal Dehnel6.10.201517.1.2017
Polsko Przemyslaw OWCZARSKI2.1.201626.3.2016

Události na serveru
31.05.2020:
Nová auta:
  • Toyota Celica TCT (TA64) GrpB
20.04.2020:
Nová auta:
  • Hyundai i20 Coupe WRC 2020
17.04.2020:
Nová auta:
  • VW Golf II GTI 16V GrpA
Aktualizovaná auta (pouze model):
  • Skoda Fabia R5 evo
  • VW Polo GTI R5
04.03.2020:
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Audi 200 quattro GrpA
  • Lancia Delta HF 4WD GrpA
  • Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
16.02.2020:
Nová auta:
  • Audi 200 quattro GrpA
  • Lancia Delta HF 4WD GrpA
  • Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 6096 31.55%
6 měsíců
 
Hlasů: 1575 8.15%
1 rok
 
Hlasů: 2095 10.84%
2 roky
 
Hlasů: 2029 10.5%
3 roky
 
Hlasů: 2221 11.5%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5303 27.45%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.