Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Slovensko ZETAK Dennis180
2.Polsko KLIMAS Adrian146
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar101
4.Česká republika PAULAT Stepan92
5.Česká republika JILEK Zdenek87
6.Česká republika VALENTA Lukas75

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis320
2.Česká republika KUBOVSKY Petr242
3.Česká republika VALENTA Lukas233
4.Česká republika BUJACEK Martin196
5.Polsko CHRASCINA Mariusz174
6.Česká republika JILEK Zdenek163

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis557
2.Česká republika BUJACEK Martin463
3.Česká republika DOLEZAL Jakub296
4.Česká republika VECERA Lukas262
5.Česká republika PAULAT Stepan260
6.Česká republika JILEK Zdenek170

Pohár WRPP 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian255
2.Polsko PYSZNY Marcin127
3.Polsko KORALEWSKI Mateusz102
4.Polsko MARNIK Jakub93
5.Polsko FOLTA Maciej84
6.Polsko PRZYSZLAKOWSKI Mateusz78

Nové soubory
17.01.2021:
RZ Olsava 2010
17.01.2021:
RZ Biskupice 2004
13.01.2021:
Fyzika
13.01.2021:
Model
13.01.2021:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


Forum Subaru Virtual Rally Team


Přidat záložku

Tým není aktivní od 17.1.2017.


Historie týmu
JezdecOdDo
Polsko NASIADKO Pawel17.4.200928.8.2014
Polsko WELNA Lukasz17.4.200928.8.2014
Polsko Lukasz RYNKIEWICZ17.4.20098.6.2011
Polsko GAPONIK Tomasz17.4.200928.8.2014
Polsko slesz17.4.200928.8.2014
Polsko CHOLEWKA Marek17.4.20098.6.2011
Polsko LANGNER Oskar17.4.200928.8.2014
Polsko Michal Dehnel18.4.200928.8.2014
Polsko KAPICA Wojciech18.4.200917.1.2017
Polsko llHarvester23.4.200915.3.2013
Polsko Mazur Szymon17.6.200928.8.2014
Polsko Kluszczyński Grzegorz21.6.200911.4.2010
Polsko scypio27.9.20098.6.2011
Polsko ROSA Krzysztof17.1.201028.8.2014
Polsko ZYCH Grzesiek2.3.201010.9.2011
Polsko QDASIEWICZ Yarecki2.3.201010.9.2011
Polsko ThanJu29.5.201028.8.2014
Polsko Slawek_P8.6.20108.6.2011
Polsko Piotr Jendrysek21.6.201028.8.2014
Polsko Filip Piechocki21.6.201028.8.2014
Polsko TONOWICZ Daniel3.8.201028.8.2014
Polsko MARCHANSKI Michal17.9.20108.6.2011
Polsko zajcev23.4.201128.8.2014
Polsko SOWA Slawomir2.10.20114.5.2012
Polsko SOWA Slawomir15.3.201325.8.2014
Polsko Harvester15.3.201328.8.2014
Polsko PUCEK Arkadiusz15.3.201328.8.2014
Polsko KORALEWSKI Mateusz16.3.201317.1.2017
Polsko Tomulus28.4.201313.8.2014
Polsko premo14.10.201317.1.2017
Polsko KOWALSKI Bartosz17.10.201328.2.2016
Polsko KASPRZYK Jan Jr10.5.201417.1.2017
Polsko BIALY Michal10.5.201427.2.2016
Polsko ALEX_5553.6.201417.1.2017
Polsko Tomulus16.8.201417.1.2017
Polsko SZLAUR Marek29.8.201420.12.2016
Polsko DNL15.9.20146.10.2015
Polsko SZCZEPANIAK Damian18.10.201417.1.2017
Polsko GROMULSKI Piotr20.10.201417.1.2017
Polsko BOGDANOWICZ Jurek21.1.201516.11.2015
Španělsko BestHomie12.2.201520.2.2015
Austria nangijala20.2.20159.11.2015
Polsko Przemyslaw OWCZARSKI30.3.201531.12.2015
Finsko MAKINEN Tommi31.8.201516.11.2015
Polsko Michal Dehnel6.10.201517.1.2017
Polsko Przemyslaw OWCZARSKI2.1.201626.3.2016

Události na serveru
17.01.2021:
Nové tratě:
  • Olšava 2010
Aktualizované tratě:
  • Biskupice 2004
13.01.2021:
Nová auta:
  • Alpine A110 Rally RGT
  • Lancia Stratos HF Grp4
Aktualizovaná auta (jen model):
  • Hyundai i20 Coupe WRC 2020
  • Seat Leon Cupra R GrpN
04.01.2021:
Nová auta:
  • Skoda Fabia WRC 2006
01.01.2021:
Nová auta:
  • Ford Fiesta Rally2
02.12.2020:
Nová auta:
  • Ford Fiesta Rally4


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 7989 37.01%
6 měsíců
 
Hlasů: 1649 7.64%
1 rok
 
Hlasů: 2152 9.97%
2 roky
 
Hlasů: 2057 9.53%
3 roky
 
Hlasů: 2277 10.55%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5463 25.31%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.