Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian54
2.Slovensko ZETAK Dennis42
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar33
4.Česká republika PAULAT Stepan29
5.Španělsko PEROJO Eduardo19
6.Česká republika VALENTA Lukas17

Pohár NRC10
1.Slovensko ZETAK Dennis476
2.Česká republika VALENTA Lukas439
3.Česká republika VECERA Lukas387
4.Česká republika KUBOVSKY Petr372
5.Česká republika HONZEK Matej319
6.Česká republika BURIÁNEK Tomáš259

Pohár Palmira RBR-CUP 2020
1.Česká republika BUJACEK Martin693
2.Slovensko ZETAK Dennis580
3.Česká republika KADERABEK Jan500
4.Česká republika VANDA David464
5.Česká republika VECERA Lukas443
6.Česká republika JILEK Zdenek400

Pohár WRPP 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian90
2.Polsko WACH Tomek41
3.Polsko FOLTA Maciej40
4.Polsko PYSZNY Marcin36
5.Polsko ZURAWLEW Kamil29
6.Polsko KORALEWSKI Mateusz27

Nové soubory
03.07.2020:
Fyzika
03.07.2020:
Model
03.07.2020:
Fyzika
31.05.2020:
Fyzika
31.05.2020:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


Beskidy Virtual Rally Team

Team for all drivers. www.bvrt.irbr.pl, Fanpage Beskidy VRT.

Přidat záložku

 UživatelPozice
Polsko KASPEREK DariuszManažer
Polsko bastekrally-85Člen
Polsko Bernatowicz DawidČlen
Polsko BRZANA MaciejČlen
Polsko Bukala DawidČlen
Polsko DZIERZKIEWICZ ArkadiuszČlen
Polsko GODZIEWSKI DawidČlen
Polsko Maj KamilČlen
Polsko NASZKIERSKI GrzesiekČlen
Polsko NOGA AdrianČlen
Polsko OSUCHOWSKI JacekČlen
Polsko PERKA SylwekČlen
Polsko SIUDA KamilČlen
Polsko soltys20Člen




Historie týmu
JezdecOdDo
Polsko soltys2015.7.2009---
Polsko NASZKIERSKI Grzesiek16.7.2009---
Polsko SOWA Przemek19.7.20098.11.2009
Polsko BRZANA Maciej21.7.2009---
Polsko Roman Maciaszczyk21.7.200911.4.2013
Polsko Kuba SARAPATA22.7.200927.1.2010
Polsko OSUCHOWSKI Jacek24.7.2009---
Polsko SIUDA Kamil2.8.2009---
Polsko old is not active14.8.200910.7.2011
Polsko MALISZ Rafal22.8.20093.9.2009
Polsko Przemek MAKÓWKA3.9.200931.12.2009
Polsko Blonski Marcin8.9.20099.3.2011
Polsko MAKÓWKA Bartek11.9.20097.11.2009
Polsko POLACZEK Dawid15.9.200919.12.2016
Polsko Michal Gorski17.9.200921.10.2009
Polsko FUZYNSKI Damian25.10.200925.10.2009
Polsko FUZYNSKI Damian25.10.200925.10.2009
Polsko FUZYNSKI Damian25.10.200924.12.2009
Polsko MADEJ Rafal27.10.200914.1.2010
Polsko SWIEZY Dawid7.12.200924.3.2011
Polsko Bluj Kuba29.12.200917.8.2017
Polsko bastekrally-855.1.2010---
Polsko Maj Kamil15.1.2010---
Polsko CEBULA Dawid21.1.201030.12.2010
Polsko SOLEK Marek28.1.20105.8.2012
Polsko STUCHLIK Marek31.1.20105.3.2012
Polsko GRABON Marek11.5.201017.3.2015
Polsko KASPEREK Czeslaw16.6.20106.4.2013
Polsko Wujciak Michal16.6.201019.2.2012
Polsko KOWALSKI Mikolaj2.7.201026.1.2011
Polsko DZIERZKIEWICZ Arek7.9.201013.8.2011
Polsko GODZIEWSKI Dawid18.10.2010---
Polsko Bukala Dawid2.12.2010---
Polsko DOMANUS Mariusz30.3.201110.1.2016
Polsko BONCELA Damian30.3.20116.5.2011
Polsko DZIERZKIEWICZ Arkadiusz13.8.2011---
Polsko KSIADZ Mirek24.9.20113.2.2015
Polsko WOWRY Mateusz29.1.201225.1.2015
Polsko WOJCIAK Michal19.2.20129.5.2012
Polsko Bernatowicz Dawid5.5.2012---
Polsko ROZANSKI Damian18.1.20132.3.2013
Polsko buloswrc5.4.201316.1.2015
Polsko KASPEREK Dariusz22.12.2013---
Polsko ZIEBA Tomasz30.4.201416.4.2015
Polsko PERKA Sylwek12.5.2018---
Polsko NOGA Adrian14.5.2018---
Polsko BANASZEK Piotrek6.1.201912.6.2019

Události na serveru
03.07.2020:
Nová auta:
  • Ford Escort Mk II RS Grp4
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
31.05.2020:
Nová auta:
  • Toyota Celica TCT (TA64) GrpB
20.04.2020:
Nová auta:
  • Hyundai i20 Coupe WRC 2020
17.04.2020:
Nová auta:
  • VW Golf II GTI 16V GrpA
Aktualizovaná auta (pouze model):
  • Skoda Fabia R5 evo
  • VW Polo GTI R5
04.03.2020:
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Audi 200 quattro GrpA
  • Lancia Delta HF 4WD GrpA
  • Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 6229 31.94%
6 měsíců
 
Hlasů: 1585 8.13%
1 rok
 
Hlasů: 2101 10.77%
2 roky
 
Hlasů: 2031 10.42%
3 roky
 
Hlasů: 2226 11.42%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5328 27.32%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.