Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC10
1.Česká republika VALENTA Lukas134
2.Česká republika DOLEZAL Jakub119
3.Česká republika PETER Marek107
4.Česká republika HOFFMANN Jakub106
5.Slovensko ZETAK Dennis104
6.Česká republika VECERA Lukas102

Pohár Palmira RBR-CUP 2019
1.Slovensko ZETAK Dennis815
2.Česká republika BUJACEK Martin689
3.Česká republika VECERA Lukas620
4.Česká republika BURIÁNEK Tomáš546
5.Česká republika TOMECEK Libor502
6.Česká republika SYKORA Michal490

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
09.11.2019:
Fyzika
09.11.2019:
Model
09.11.2019:
Fyzika
09.11.2019:
Model
09.11.2019:
RZ Vinec-Skalsko


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


Beskidy Virtual Rally Team

Team for all drivers. www.bvrt.irbr.pl, Fanpage Beskidy VRT.

Přidat záložku

 UživatelPozice
Polsko KASPEREK DariuszManažer
Polsko bastekrally-85Člen
Polsko Bernatowicz DawidČlen
Polsko BRZANA MaciejČlen
Polsko Bukala DawidČlen
Polsko DZIERZKIEWICZ ArkadiuszČlen
Polsko GODZIEWSKI DawidČlen
Polsko Maj KamilČlen
Polsko NASZKIERSKI GrzesiekČlen
Polsko NOGA AdrianČlen
Polsko OSUCHOWSKI JacekČlen
Polsko PERKA SylwekČlen
Polsko SIUDA KamilČlen
Polsko soltys20Člen
Polsko MALBORSKI FilipŽadatel




Historie týmu
JezdecOdDo
Polsko soltys2015.7.2009---
Polsko NASZKIERSKI Grzesiek16.7.2009---
Polsko SOWA Przemek19.7.20098.11.2009
Polsko BRZANA Maciej21.7.2009---
Polsko Roman Maciaszczyk21.7.200911.4.2013
Polsko Kuba SARAPATA22.7.200927.1.2010
Polsko OSUCHOWSKI Jacek24.7.2009---
Polsko SIUDA Kamil2.8.2009---
Polsko old is not active14.8.200910.7.2011
Polsko MALISZ Rafal22.8.20093.9.2009
Polsko Przemek MAKÓWKA3.9.200931.12.2009
Polsko Blonski Marcin8.9.20099.3.2011
Polsko MAKÓWKA Bartek11.9.20097.11.2009
Polsko POLACZEK Dawid15.9.200919.12.2016
Polsko Michal Gorski17.9.200921.10.2009
Polsko FUZYNSKI Damian25.10.200925.10.2009
Polsko FUZYNSKI Damian25.10.200925.10.2009
Polsko FUZYNSKI Damian25.10.200924.12.2009
Polsko MADEJ Rafal27.10.200914.1.2010
Polsko SWIEZY Dawid7.12.200924.3.2011
Polsko Bluj Kuba29.12.200917.8.2017
Polsko bastekrally-855.1.2010---
Polsko Maj Kamil15.1.2010---
Polsko CEBULA Dawid21.1.201030.12.2010
Polsko SOLEK Marek28.1.20105.8.2012
Polsko STUCHLIK Marek31.1.20105.3.2012
Polsko GRABON Marek11.5.201017.3.2015
Polsko KASPEREK Czeslaw16.6.20106.4.2013
Polsko Wujciak Michal16.6.201019.2.2012
Polsko KOWALSKI Mikolaj2.7.201026.1.2011
Polsko DZIERZKIEWICZ Arek7.9.201013.8.2011
Polsko GODZIEWSKI Dawid18.10.2010---
Polsko Bukala Dawid2.12.2010---
Polsko DOMANUS Mariusz30.3.201110.1.2016
Polsko Damian Boncela30.3.20116.5.2011
Polsko DZIERZKIEWICZ Arkadiusz13.8.2011---
Polsko KSIADZ Mirek24.9.20113.2.2015
Polsko WOWRY Mateusz29.1.201225.1.2015
Polsko WOJCIAK Michal19.2.20129.5.2012
Polsko Bernatowicz Dawid5.5.2012---
Polsko ROZANSKI Damian18.1.20132.3.2013
Polsko buloswrc5.4.201316.1.2015
Polsko KASPEREK Dariusz22.12.2013---
Polsko ZIEBA Tomasz30.4.201416.4.2015
Polsko PERKA Sylwek12.5.2018---
Polsko NOGA Adrian14.5.2018---
Polsko Piotr Banaszek6.1.201912.6.2019

Události na serveru
09.11.2019:
Nová auta:
  • Porsche 911 SC 3.0 Grp4
  • Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
  • Skoda Fabia R5 evo (model)

Nové tratě:
  • Vinec-Skalsko
  • Vinec-Skalsko NIGHT
31.10.2019:
Nová auta:
  • Citroen DS3 R5
30.10.2019:
Nová auta:
  • Porsche 911 GT3 RS (2010) RGT
22.10.2019:
Nová auta:
  • Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
  • VW Polo GTI R5 (pouze model)
03.10.2019:
Aktualizovaný návod Jak začít s odkazy na instalátory od Jakuba Doležala a Jakuba Rojka


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5687 30.68%
6 měsíců
 
Hlasů: 1526 8.23%
1 rok
 
Hlasů: 2055 11.09%
2 roky
 
Hlasů: 1998 10.78%
3 roky
 
Hlasů: 2158 11.64%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5110 27.57%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.