Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár Team Rally 2016
1.NEXUS Racing2791
2.Kizz-me WRT2342
3.IRIDIUM RBR Team2196
4.IF Motorsport1816
5.CARLSBAD Rally Team1260
6.EXE Racing1214

Pohár RSC 2016
1.Česká republika SYKORA Michal517
2.Česká republika BUJACEK Martin475
3.Česká republika VECERA Lukas457
4.Česká republika KOZISEK Martin429
5.Česká republika BUJACEK Petr316
6.Slovensko ZETAK Dennis231

Pohár NRC7
1.Česká republika SIMEK Michael197
2.Slovensko ZETAK Dennis190
3.Česká republika MATTES Ondrej175
4.Česká republika PLOJHAR Otas118
5.Česká republika DURDAK Jaroslav81
6.Česká republika KUZELA Petr80

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
17.04.2017:
Fyzika
17.04.2017:
Model
13.04.2017:
RZ Kormoran
08.04.2017:
RZ Sherwood Forest
08.04.2017:
RZ Joukkovaara


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


Beskidy Virtual Rally Team

Team for all drivers. www.bvrt.irbr.eu

Přidat záložku

 UživatelPozice
Polsko KASPEREK DariuszManažer
Polsko bastekrally-85Člen
Polsko Bernatowicz DawidČlen
Polsko Bluj KubaČlen
Polsko BRZANA MaciejČlen
Polsko Bukala DawidČlen
Polsko DZIERZKIEWICZ ArkadiuszČlen
Polsko GODZIEWSKI DawidČlen
Polsko Maj KamilČlen
Polsko NASZKIERSKI GrzesiekČlen
Polsko OSUCHOWSKI JacekČlen
Polsko SIUDA KamilČlen
Polsko soltys20Člen




Historie týmu
JezdecOdDo
Polsko soltys2015.7.2009---
Polsko NASZKIERSKI Grzesiek16.7.2009---
Polsko SOWA Przemek19.7.20098.11.2009
Polsko BRZANA Maciej21.7.2009---
Polsko Roman Maciaszczyk21.7.200911.4.2013
Polsko Kuba SARAPATA22.7.200927.1.2010
Polsko OSUCHOWSKI Jacek24.7.2009---
Polsko SIUDA Kamil2.8.2009---
Polsko old is not active14.8.200910.7.2011
Polsko MALISZ Rafal22.8.20093.9.2009
Polsko Przemek MAKÓWKA3.9.200931.12.2009
Polsko Blonski Marcin8.9.20099.3.2011
Polsko MAKÓWKA Bartek11.9.20097.11.2009
Polsko POLACZEK Dawid15.9.200919.12.2016
Polsko Michal Gorski17.9.200921.10.2009
Polsko FUZYNSKI Damian25.10.200925.10.2009
Polsko FUZYNSKI Damian25.10.200925.10.2009
Polsko FUZYNSKI Damian25.10.200924.12.2009
Polsko MADEJ Rafal27.10.200914.1.2010
Polsko SWIEZY Dawid7.12.200924.3.2011
Polsko Bluj Kuba29.12.2009---
Polsko bastekrally-855.1.2010---
Polsko Maj Kamil15.1.2010---
Polsko CEBULA Dawid21.1.201030.12.2010
Polsko SOLEK Marek28.1.20105.8.2012
Polsko STUCHLIK Marek31.1.20105.3.2012
Polsko GRABON Marek11.5.201017.3.2015
Polsko KASPEREK Czeslaw16.6.20106.4.2013
Polsko Wujciak Michal16.6.201019.2.2012
Polsko KOWALSKI Mikolaj2.7.201026.1.2011
Polsko DZIERZKIEWICZ Arek7.9.201013.8.2011
Polsko GODZIEWSKI Dawid18.10.2010---
Polsko Bukala Dawid2.12.2010---
Polsko DOMANUS Mariusz30.3.201110.1.2016
Polsko Damian Boncela30.3.20116.5.2011
Polsko DZIERZKIEWICZ Arkadiusz13.8.2011---
Polsko KSIADZ Mirek24.9.20113.2.2015
Polsko WOWRY Mateusz29.1.201225.1.2015
Polsko WOJCIAK Michal19.2.20129.5.2012
Polsko Bernatowicz Dawid5.5.2012---
Polsko ROZANSKI Damian18.1.20132.3.2013
Polsko buloswrc5.4.201316.1.2015
Polsko KASPEREK Dariusz22.12.2013---
Polsko ZIEBA Tomasz30.4.201416.4.2015

Události na serveru
17.04.2017:
Nové auto: Hyundai i20 Coupe WRC 2017
13.04.2017:
Update tratě: Dneska večer budu aktualizovat RZ Kormoran - mimo jiné už půjde volně jezdit v shakedownu. P.S. Hotovo.
08.04.2017:
Nové tratě: Joukkovaara, Sherwood Forest
26.03.2017:
Nové auto: Ford Fiesta WRC 2017
14.03.2017:
Nová trať: Rallysprint Hondarribia 2011


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5186 30.07%
6 měsíců
 
Hlasů: 1445 8.38%
1 rok
 
Hlasů: 1951 11.31%
2 roky
 
Hlasů: 1930 11.19%
3 roky
 
Hlasů: 2009 11.65%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4728 27.41%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.