Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Slovensko ZETAK Dennis180
2.Polsko KLIMAS Adrian146
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar101
4.Česká republika PAULAT Stepan92
5.Česká republika JILEK Zdenek87
6.Česká republika VALENTA Lukas75

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis373
2.Česká republika KUBOVSKY Petr290
3.Česká republika VALENTA Lukas277
4.Česká republika BUJACEK Martin229
5.Česká republika DOLEZAL Jakub197
6.Česká republika JILEK Zdenek193

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis655
2.Česká republika BUJACEK Martin581
3.Česká republika DOLEZAL Jakub330
4.Česká republika PAULAT Stepan314
5.Česká republika VECERA Lukas302
6.Česká republika JILEK Zdenek214

Pohár VRC 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian48
2.Česká republika KUBOVSKY Petr34
3.Polsko MASIAREK Jakub26
4.Polsko SADOWSKI Adrian19
5.Portugalsko ESTEVEZ Oscar19
6.Švédkso HULT Tobias16

Pohár Catch Gryazin
1.Česká republika KUBOVSKY Petr26
2.Polsko KLIMAS Adrian23
3.Česká republika BUJACEK Martin19
4.Finsko MAKINEN Tommi13
5.Russian Federation IVANOV Sergey12
6.Polsko GORALIK Lukasz8

Nové soubory
25.02.2021:
RZ Biskupice 2004 II
14.02.2021:
RZ Kamenak
14.02.2021:
RZ Olsava long
14.02.2021:
RZ Komarov I+II snow
14.02.2021:
RZ Komarov I + II


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


Wyprzedź Mnie Rally Team

Official site FB.COM/TEAMWMRT

Přidat záložku

 UživatelPozice
Polsko FUZYNSKI DamianManažer
Polsko NASUCINSKI MarekČlen
Polsko SZYMONIAK PiotrČlen
Polsko ZYCH GrzesiekČlen




Historie týmu
JezdecOdDo
Polsko FUZYNSKI Damian25.12.2009---
Polsko Kubus FATALISTA28.12.200919.10.2010
Polsko Sebastian Baran30.12.200926.5.2011
Polsko Rafal LESNIAK3.1.201021.4.2010
Polsko Mateusz Groborz3.1.201010.11.2010
Polsko ZABIEGLO Sylwester25.1.20105.10.2010
Polsko Rozniecki Lukasz27.1.201014.1.2014
Polsko ROSZYK Pawel27.1.20105.10.2010
Polsko BEDNARSKI Pawel28.1.201017.7.2012
Anonymous28.1.201028.1.2010
Polsko ROKITA Michal28.1.201016.12.2011
Polsko Gruszkoś andrzej28.1.201012.6.2010
Polsko MALAWSKI Marcin28.1.201019.4.2010
Polsko RAJEWSKA Justyna29.1.20109.1.2011
Polsko Michal GENSTWA30.1.201021.4.2010
Polsko MAZUR Lukasz1.2.20107.1.2011
Polsko SAJDAK Piotr1.2.201026.5.2011
Polsko GASIOR Krzysztof2.2.201029.9.2013
Polsko ZUKOWSKI Krzysztof12.2.201017.7.2012
juras9522.2.201021.4.2010
juras9522.2.201021.4.2010
Polsko BORUCKI Jakub6.3.20105.10.2010
Polsko WISNIEWSKI Jaroslaw3.4.201023.4.2010
Polsko Rudy11.4.20102.3.2012
Polsko MAJERSKI Mateusz11.4.20101.12.2010
Polsko Michal GENSTWA21.4.20107.6.2011
Polsko Piotr Kapuscik2.5.20105.10.2010
Polsko ROKITA Miroslaw2.5.201025.2.2012
Polsko Michal Kupiec7.5.201026.5.2011
Polsko ANTOS Remik7.5.201028.9.2013
Polsko Glaniu18.5.201017.1.2011
Polsko Kodiusz20.5.201031.3.2011
Polsko BUCZKOWSKI Tomasz22.7.201029.4.2013
Polsko Qbart3.9.201021.4.2014
Polsko zenont9.11.201019.5.2011
Polsko Przemek MAKÓWKA9.11.20107.1.2011
Polsko BURCZYNSKI Arek5.12.201027.9.2013
Polsko BURCZYNSKI Radek5.12.201026.9.2013
Polsko MALCZEWSKI Piotr11.1.201122.12.2013
Polsko NAWROCKI Marcin19.1.20112.3.2012
Polsko SZYMONIAK Piotr25.1.2011---
Polsko MALISZ Rafal27.1.201116.10.2013
Polsko SWIECH Pawel11.2.201130.12.2013
Polsko GAZDA Piotr26.2.201122.3.2013
Polsko MARCINIAK Michal12.4.201120.2.2013
Polsko BOGUSLAWSKI Aleksander26.4.201124.9.2013
Polsko HAZUKA Artur19.5.201116.7.2012
Polsko DUNAL Sylwester23.6.201125.2.2012
Polsko QDASIEWICZ Yarecki10.9.201120.2.2013
Polsko ZYCH Grzesiek10.9.2011---
Polsko WALCZAK Sylwester1.11.20112.2.2013
Polsko NASUCINSKI Marek13.11.2011---
Polsko RZEMIENIEWSKI Bartosz12.3.201224.9.2013

Události na serveru
25.02.2021:
Nová trať:
  • Biskupice 2004 II
14.02.2021:
Nové tratě:
  • Olsava long
  • Kamenak
Aktualizované tratě:
  • Komarov
  • Komarov II
  • Komarov snow
  • Komarov II snow
05.02.2021:
Nová trať:
  • Vargassence
03.02.2021:
Aktualizovaná auta (jen fyzika):
  • VW Polo GTI R5
26.01.2021:
Aktualizovaná auta (jen model):
  • Hyundai i20 Coupe WRC 2020
  • Ford Fiesta Rally2


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 8121 37.23%
6 měsíců
 
Hlasů: 1658 7.6%
1 rok
 
Hlasů: 2168 9.94%
2 roky
 
Hlasů: 2065 9.47%
3 roky
 
Hlasů: 2291 10.5%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5510 25.26%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.