Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár Team Rally 2016
1.NEXUS Racing2209
2.Kizz-me WRT1860
3.IRIDIUM RBR Team1819
4.IF Motorsport1383
5.CARLSBAD Rally Team1015
6.EXE Racing903

Pohár RSC 2016
1.Česká republika SYKORA Michal517
2.Česká republika BUJACEK Martin475
3.Česká republika VECERA Lukas457
4.Česká republika KOZISEK Martin429
5.Česká republika BUJACEK Petr316
6.Slovensko ZETAK Dennis231

Pohár NRC7
1.Slovensko ZETAK Dennis159
2.Česká republika MATTES Ondrej155
3.Česká republika SIMEK Michael154
4.Česká republika PLOJHAR Otas89
5.Česká republika KUZELA Petr80
6.Česká republika TESANNEN Jarko68

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
26.03.2017:
Fyzika
26.03.2017:
Model
14.03.2017:
RZ Rallysprint Hondarribia 2011
09.01.2017:
RZ La Rocca
30.12.2016:
NGP Plugin v4.4


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav




Wyprzedź Mnie Rally Team

Official site FB.COM/TEAMWMRT

Přidat záložku

 UživatelPozice
Polsko FUZYNSKI DamianManažer
Polsko NASUCINSKI MarekČlen
Polsko SZYMONIAK PiotrČlen
Polsko ZYCH GrzesiekČlen




Historie týmu
JezdecOdDo
Polsko FUZYNSKI Damian25.12.2009---
Polsko Kubus FATALISTA28.12.200919.10.2010
Polsko Sebastian Baran30.12.200926.5.2011
Polsko Rafal LESNIAK3.1.201021.4.2010
Polsko Mateusz Groborz3.1.201010.11.2010
Polsko ZABIEGLO Sylwester25.1.20105.10.2010
Polsko Lukasz Rozniecki27.1.201014.1.2014
Polsko ROSZYK Pawel27.1.20105.10.2010
Polsko BEDNARSKI Pawel28.1.201017.7.2012
Anonymous28.1.201028.1.2010
Polsko ROKITA Michal28.1.201016.12.2011
Polsko Gruszkoś andrzej28.1.201012.6.2010
Polsko MALAWSKI Marcin28.1.201019.4.2010
Polsko RAJEWSKA Justyna29.1.20109.1.2011
Polsko Michal GENSTWA30.1.201021.4.2010
Polsko MAZUR Lukasz1.2.20107.1.2011
Polsko SAJDAK Piotr1.2.201026.5.2011
Polsko GASIOR Krzysztof2.2.201029.9.2013
Polsko ZUKOWSKI Krzysztof12.2.201017.7.2012
juras9522.2.201021.4.2010
juras9522.2.201021.4.2010
Polsko BORUCKI Jakub6.3.20105.10.2010
Polsko WISNIEWSKI Jaroslaw3.4.201023.4.2010
Polsko Rudy11.4.20102.3.2012
Polsko MAJERSKI Mateusz11.4.20101.12.2010
Polsko Michal GENSTWA21.4.20107.6.2011
Polsko Piotr Kapuscik2.5.20105.10.2010
Polsko ROKITA Miroslaw2.5.201025.2.2012
Polsko Michal Kupiec7.5.201026.5.2011
Polsko ANTOS Remik7.5.201028.9.2013
Polsko Glaniu18.5.201017.1.2011
Polsko Kodiusz20.5.201031.3.2011
Polsko BUCZKOWSKI Tomasz22.7.201029.4.2013
Polsko Qbart3.9.201021.4.2014
Polsko zenont9.11.201019.5.2011
Polsko Przemek MAKÓWKA9.11.20107.1.2011
Polsko BURCZYNSKI Arek5.12.201027.9.2013
Polsko BURCZYNSKI Radek5.12.201026.9.2013
Polsko MALCZEWSKI Piotr11.1.201122.12.2013
Polsko NAWROCKI Marcin19.1.20112.3.2012
Polsko SZYMONIAK Piotr25.1.2011---
Polsko MALISZ Rafal27.1.201116.10.2013
Polsko SWIECH Pawel11.2.201130.12.2013
Polsko GAZDA Piotr26.2.201122.3.2013
Polsko MARCINIAK Michal12.4.201120.2.2013
Polsko BOGUSLAWSKI Aleksander26.4.201124.9.2013
Polsko HAZUKA Artur19.5.201116.7.2012
Polsko DUNAL Sylwester23.6.201125.2.2012
Polsko QDASIEWICZ Yarecki10.9.201120.2.2013
Polsko ZYCH Grzesiek10.9.2011---
Polsko WALCZAK Sylwester1.11.20112.2.2013
Polsko NASUCINSKI Marek13.11.2011---
Polsko RZEMIENIEWSKI Bartosz12.3.201224.9.2013

Události na serveru
26.03.2017:
Nové auto: Ford Fiesta WRC 2017
14.03.2017:
Nová trať: Rallysprint Hondarribia 2011
09.01.2017:
Nová trať: La Rocca
21.10.2016:
Nové auto: Hyundai i20 R5
09.09.2016:
Nová trať: Travanca do Monte


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky


Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5175 30.07%
6 měsíců
 
Hlasů: 1442 8.38%
1 rok
 
Hlasů: 1948 11.32%
2 roky
 
Hlasů: 1927 11.2%
3 roky
 
Hlasů: 2001 11.63%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4717 27.41%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.