Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian78
2.Slovensko ZETAK Dennis72
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar52
4.Španělsko PEROJO Eduardo34
5.Česká republika PAULAT Stepan29
6.Česká republika JILEK Zdenek27

Pohár NRC10
1.Slovensko ZETAK Dennis476
2.Česká republika VALENTA Lukas439
3.Česká republika VECERA Lukas387
4.Česká republika KUBOVSKY Petr372
5.Česká republika HONZEK Matej319
6.Česká republika BURIÁNEK Tomáš259

Pohár Palmira RBR-CUP 2020
1.Česká republika BUJACEK Martin786
2.Slovensko ZETAK Dennis606
3.Česká republika VANDA David529
4.Česká republika VECERA Lukas508
5.Česká republika KADERABEK Jan500
6.Česká republika JILEK Zdenek471

Pohár WRPP 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian90
2.Polsko WACH Tomek41
3.Polsko FOLTA Maciej40
4.Polsko PYSZNY Marcin36
5.Polsko ZURAWLEW Kamil29
6.Polsko KORALEWSKI Mateusz27

Nové soubory
03.07.2020:
Fyzika
03.07.2020:
Model
03.07.2020:
Fyzika
31.05.2020:
Fyzika
31.05.2020:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


Wyprzedź Mnie Rally Team

Official site FB.COM/TEAMWMRT

Přidat záložku

 UživatelPozice
Polsko FUZYNSKI DamianManažer
Polsko NASUCINSKI MarekČlen
Polsko SZYMONIAK PiotrČlen
Polsko ZYCH GrzesiekČlen




Historie týmu
JezdecOdDo
Polsko FUZYNSKI Damian25.12.2009---
Polsko Kubus FATALISTA28.12.200919.10.2010
Polsko Sebastian Baran30.12.200926.5.2011
Polsko Rafal LESNIAK3.1.201021.4.2010
Polsko Mateusz Groborz3.1.201010.11.2010
Polsko ZABIEGLO Sylwester25.1.20105.10.2010
Polsko Lukasz Rozniecki27.1.201014.1.2014
Polsko ROSZYK Pawel27.1.20105.10.2010
Polsko BEDNARSKI Pawel28.1.201017.7.2012
Anonymous28.1.201028.1.2010
Polsko ROKITA Michal28.1.201016.12.2011
Polsko Gruszkoś andrzej28.1.201012.6.2010
Polsko MALAWSKI Marcin28.1.201019.4.2010
Polsko RAJEWSKA Justyna29.1.20109.1.2011
Polsko Michal GENSTWA30.1.201021.4.2010
Polsko MAZUR Lukasz1.2.20107.1.2011
Polsko SAJDAK Piotr1.2.201026.5.2011
Polsko GASIOR Krzysztof2.2.201029.9.2013
Polsko ZUKOWSKI Krzysztof12.2.201017.7.2012
juras9522.2.201021.4.2010
juras9522.2.201021.4.2010
Polsko BORUCKI Jakub6.3.20105.10.2010
Polsko WISNIEWSKI Jaroslaw3.4.201023.4.2010
Polsko Rudy11.4.20102.3.2012
Polsko MAJERSKI Mateusz11.4.20101.12.2010
Polsko Michal GENSTWA21.4.20107.6.2011
Polsko Piotr Kapuscik2.5.20105.10.2010
Polsko ROKITA Miroslaw2.5.201025.2.2012
Polsko Michal Kupiec7.5.201026.5.2011
Polsko ANTOS Remik7.5.201028.9.2013
Polsko Glaniu18.5.201017.1.2011
Polsko Kodiusz20.5.201031.3.2011
Polsko BUCZKOWSKI Tomasz22.7.201029.4.2013
Polsko Qbart3.9.201021.4.2014
Polsko zenont9.11.201019.5.2011
Polsko Przemek MAKÓWKA9.11.20107.1.2011
Polsko BURCZYNSKI Arek5.12.201027.9.2013
Polsko BURCZYNSKI Radek5.12.201026.9.2013
Polsko MALCZEWSKI Piotr11.1.201122.12.2013
Polsko NAWROCKI Marcin19.1.20112.3.2012
Polsko SZYMONIAK Piotr25.1.2011---
Polsko MALISZ Rafal27.1.201116.10.2013
Polsko SWIECH Pawel11.2.201130.12.2013
Polsko GAZDA Piotr26.2.201122.3.2013
Polsko MARCINIAK Michal12.4.201120.2.2013
Polsko BOGUSLAWSKI Aleksander26.4.201124.9.2013
Polsko HAZUKA Artur19.5.201116.7.2012
Polsko DUNAL Sylwester23.6.201125.2.2012
Polsko QDASIEWICZ Yarecki10.9.201120.2.2013
Polsko ZYCH Grzesiek10.9.2011---
Polsko WALCZAK Sylwester1.11.20112.2.2013
Polsko NASUCINSKI Marek13.11.2011---
Polsko RZEMIENIEWSKI Bartosz12.3.201224.9.2013

Události na serveru
03.07.2020:
Nová auta:
  • Ford Escort Mk II RS Grp4
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
31.05.2020:
Nová auta:
  • Toyota Celica TCT (TA64) GrpB
20.04.2020:
Nová auta:
  • Hyundai i20 Coupe WRC 2020
17.04.2020:
Nová auta:
  • VW Golf II GTI 16V GrpA
Aktualizovaná auta (pouze model):
  • Skoda Fabia R5 evo
  • VW Polo GTI R5
04.03.2020:
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Audi 200 quattro GrpA
  • Lancia Delta HF 4WD GrpA
  • Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 7347 35.58%
6 měsíců
 
Hlasů: 1590 7.7%
1 rok
 
Hlasů: 2106 10.2%
2 roky
 
Hlasů: 2032 9.84%
3 roky
 
Hlasů: 2230 10.8%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5342 25.87%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.