Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Česká republika KUBOVSKY Petr572
2.Slovensko ZETAK Dennis555
3.Česká republika UHLIR Vojtech407
4.Česká republika KVASNICAK Miroslav374
5.Česká republika PETER Marek332
6.Česká republika VALERIAN Vaclav320

Pohár Palmira RBR-CUP 2019
1.Slovensko ZETAK Dennis315
2.Česká republika BUJACEK Martin310
3.Česká republika VECERA Lukas270
4.Česká republika SYKORA Michal203
5.Česká republika PLOJHAR Otas165
6.Česká republika TOMECEK Libor154

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
14.06.2019:
RZ Uhorna II
13.06.2019:
RZ Uhorna
14.05.2019:
RZ Rally School Mix
05.03.2019:
RZ Verkiai SSS
05.03.2019:
RZ Verkiai Reversed


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


SVK Virag

Forum SVK Virag

Přidat záložku

Tým není aktivní od 2.9.2015.


Historie týmu
JezdecOdDo
Russian Federation ES'KOV Maxim29.11.20102.9.2015
Russian Federation PROKOPENKO Alexsandr3.12.201018.6.2012
Russian Federation SOLDAKOV Ilya3.12.201010.6.2013
Russian Federation MILYAKOV Dmitriy3.12.20102.9.2015
Francie D'ARUTKIN Alexandro3.12.201014.3.2012
Russian Federation MARKOV Evgeniy3.12.20102.9.2015
Russian Federation TITOV Yuriy21.12.20102.9.2015
Ukrajina Zhurakhovsky Peter2.2.201120.5.2011
Russian Federation GORDEEV Dmitriy7.3.20112.9.2015
Russian Federation SMIRNOV Daniil20.5.20112.9.2015
Russian Federation Dudin Dmitriy22.5.201118.6.2012
Russian Federation Andrei Novickiy18.7.201131.10.2011
Russian Federation OCR SVK VIRAG8.8.20112.9.2015
Ukrajina GAVINSKI Viktor17.9.20112.9.2015
Russian Federation PADALKIN Nikita11.12.20112.9.2015
Russian Federation PONOMAREV Petr23.12.20112.9.2015
Belarus HLUSHNIONAK Aliaksandr18.2.20122.9.2015
Russian Federation CHETIN Evgeniy18.2.201219.7.2012
Russian Federation HABIBULLINA Viktoriya29.2.201216.7.2012
Russian Federation PONOMAREV Kolek18.6.20122.9.2015
Russian Federation MATVEEV Alex10.1.20132.9.2015
Belarus IVANOVSKY Anton10.1.201327.9.2014
Russian Federation MEDVEDEV Roman16.1.20139.8.2015
Belarus Anton Voronkovich27.1.201320.10.2013
Belarus IVANOVSKIY Anton28.1.201313.7.2013
Russian Federation MTrack26.12.20132.9.2015
Kazakstan CHEPRASSOV Roman31.12.20132.9.2015
Russian Federation BOKOV Sergey11.1.20141.10.2014
Russian Federation NAZVANOV Mikhail17.10.20142.9.2015

Události na serveru
13.06.2019:
Nové tratě:
  • Uhorna
  • Uhorna II
14.05.2019:
Nové tratě:
  • Rally School Mix (I + II)
  • Rally School Tarmac (I + II)
05.03.2019:
Nové tratě:
  • Verkiai
  • Verkiai Reversed
  • Verkiai SSS
13.01.2019:
Nové tratě:
  • Mitterbach
  • Vicar
12.01.2019:
Nová trať:
  • Lucéram - Col Saint-Roch


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5624 30.65%
6 měsíců
 
Hlasů: 1506 8.21%
1 rok
 
Hlasů: 2036 11.1%
2 roky
 
Hlasů: 1985 10.82%
3 roky
 
Hlasů: 2139 11.66%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5060 27.57%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.