Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár Team Rally 2016
1.NEXUS Racing2791
2.Kizz-me WRT2342
3.IRIDIUM RBR Team2196
4.IF Motorsport1816
5.CARLSBAD Rally Team1260
6.EXE Racing1214

Pohár RSC 2016
1.Česká republika SYKORA Michal517
2.Česká republika BUJACEK Martin475
3.Česká republika VECERA Lukas457
4.Česká republika KOZISEK Martin429
5.Česká republika BUJACEK Petr316
6.Slovensko ZETAK Dennis231

Pohár NRC7
1.Slovensko ZETAK Dennis218
2.Česká republika SIMEK Michael210
3.Česká republika MATTES Ondrej175
4.Česká republika PLOJHAR Otas135
5.Česká republika DURDAK Jaroslav81
6.Česká republika KUZELA Petr80

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
27.05.2017:
RZ Sherwood Forest Summer
27.05.2017:
RZ Sherwood Forest
24.05.2017:
Fyzika
24.05.2017:
Model
24.05.2017:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


BlueArrows Rally Team

zespół poszukuje kierowców w klasie RC3 i RC4. Prosimy o kontakt :)

Přidat záložku

 UživatelPozice
Polsko Marcin KOLOBIUSManažer
Polsko Arkadiusz KulaČlen
Polsko Bartosz Daniel SZYMCZAKČlen
Polsko BEDNARSKI PawelČlen
Polsko BlueArrowsRTČlen
Polsko BOGDANIK PawelČlen
Polsko Dariusz KRYSZYNČlen
Polsko ELZBIECIAK MateuszČlen
Polsko GASIOR KrzysztofČlen
Polsko GRABON MarekČlen
Polsko KALETA MarcinČlen
Polsko LukiČlen
Polsko LUL MateuszČlen
Polsko Marcin SzopaČlen
Polsko MASTALERZ BartekČlen
Polsko Mielewczyk JakubČlen
Polsko Piotr BanaszekČlen
Polsko Roman MaciaszczykČlen
Polsko SOKOL NikodemČlen
Polsko Szopa RafalČlen
Polsko TABLE MatČlen
Polsko ZAREMBA MateuszČlen




Historie týmu
JezdecOdDo
Polsko JAROS Michal24.2.201230.9.2012
Polsko JONKO Michal24.2.201212.2.2016
Polsko WEZOWSKI Marek24.2.201214.6.2012
Polsko Damian Boncela24.2.201216.4.2012
Polsko Krzysiek Pawlak24.2.201216.11.2012
Polsko TOTT Szymon24.2.20121.8.2012
Polsko szirer24.2.201212.1.2016
Polsko KALETA Marcin25.2.2012---
Polsko BRUSZEWSKI Lukasz25.2.201224.4.2012
Polsko Szkucik Grzegorz25.2.20122.1.2013
Polsko Artur Wlasiuk27.2.201212.7.2014
Polsko BOGDANIK Pawel28.2.2012---
Polsko JABLONSKI_Mateusz2.3.20121.8.2012
Polsko REMBISZ Marcin3.3.20121.8.2012
Polsko JAROS Artur6.3.201228.4.2012
Polsko Maciej BIALAS28.3.201219.7.2012
Polsko Jan Wygachiewicz29.3.20122.5.2012
Polsko KOWALSKI Mikolaj8.4.20121.8.2012
Polsko WISNIEWSKI Nikodem8.5.201215.11.2012
Polsko Marcin KOLOBIUS30.5.2012---
Polsko Marcin KOLOBIUS31.5.2012---
Polsko SOLEK Marek6.8.201224.10.2013
Polsko Przemek Bronicz25.8.201216.11.2012
Polsko KUBICKI Patryk5.9.201214.10.2013
Polsko BlueArrowsRT17.9.2012---
Polsko ELZBIECIAK Mateusz7.1.2013---
Polsko SKIBIŃSKI Jarek2.2.20135.5.2013
Polsko MOSOR Patryk2.2.201312.2.2016
Polsko Szopa Rafal31.3.2013---
Polsko Marcin Szopa11.4.2013---
Polsko GASIOR Krzysztof29.9.2013---
Polsko Daniel Ostrowski5.10.201320.12.2013
Polsko WOJCIAK Michal19.1.201410.7.2014
Polsko Martin Lopez26.1.201412.7.2014
Polsko Szymon Pichura26.1.201426.12.2015
Polsko Bartosik Mateusz3.3.201426.12.2015
Polsko Marcin Ciopcia9.3.201412.2.2016
Polsko Arkadiusz Kula26.3.2014---
Polsko GORNY Piotr31.5.201412.2.2016
Polsko Voron10.7.201420.1.2017
Polsko Piotr Banaszek12.7.201412.11.2015
Polsko WALKOWSKI Michal20.1.201510.1.2016
Polsko Martin Lopez20.1.20158.1.2017
Polsko Dare5.2.201530.7.2016
Polsko LUL Mateusz6.2.2015---
Polsko JASIK Kuba7.7.201526.12.2015
Polsko Groszmen7.7.201526.12.2015
Polsko Roman Maciaszczyk22.1.2016---
Polsko BEDNARSKI Pawel23.1.2016---
Polsko KUBOWICZ Marcin23.1.201617.1.2017
Polsko BOBROWSKI Grzegorz24.1.201630.7.2016
Polsko GRABON Marek25.1.2016---
Polsko SOKOL Nikodem12.2.2016---
Polsko SOKOL Nikodem19.2.2016---
Polsko TABLE Mat3.3.201630.7.2016
Polsko TABLE Mat29.1.2017---
Polsko Piotr Banaszek29.1.2017---
Polsko Mielewczyk Jakub4.2.2017---
Polsko MASTALERZ Bartek5.2.2017---
Polsko Bartosz Daniel SZYMCZAK9.2.2017---
Polsko Luki11.2.2017---
Polsko ZAREMBA Mateusz13.2.2017---
Polsko Dariusz KRYSZYN27.2.2017---

Události na serveru
27.05.2017:
Aktualizován Sherwood Forest na verzi 1.02 a přidaná nová trať Sherwood Forest Summer
24.05.2017:
Update aut: Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA (nové), Skoda Favorit 136 L GrpA (aktualizované na v1.1)
15.05.2017:
Nové auto: Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
17.04.2017:
Nové auto: Hyundai i20 Coupe WRC 2017
13.04.2017:
Update tratě: Dneska večer budu aktualizovat RZ Kormoran - mimo jiné už půjde volně jezdit v shakedownu. P.S. Hotovo.


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5194 30.06%
6 měsíců
 
Hlasů: 1447 8.37%
1 rok
 
Hlasů: 1953 11.3%
2 roky
 
Hlasů: 1935 11.2%
3 roky
 
Hlasů: 2014 11.66%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4735 27.4%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.