Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2021
1.Slovensko ZETAK Dennis50
2.Česká republika PAULAT Stepan45
3.Česká republika JILEK Zdenek41
4.Slovensko KUNDLAK Jan38
5.Španělsko PEROJO Eduardo36
6.Španělsko SIMON Xurxo34

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis378
2.Česká republika KUBOVSKY Petr337
3.Česká republika VALENTA Lukas310
4.Česká republika BUJACEK Martin267
5.Česká republika DOLEZAL Jakub198
6.Polsko CHRASCINA Mariusz196

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis1071
2.Česká republika BUJACEK Martin893
3.Česká republika DOLEZAL Jakub579
4.Česká republika PAULAT Stepan509
5.Česká republika KADERABEK Jan475
6.Česká republika VECERA Lukas340

Pohár VRC 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian78
2.Česká republika KUBOVSKY Petr34
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar31
4.Švédkso HULT Tobias28
5.Polsko MASIAREK Jakub26
6.Španělsko ORTIZ Jorge25

Pohár WRPP 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian30
2.Polsko SADOWSKI Adrian19
3.Polsko PIEKOS Marcin15
4.Polsko GAZDA Piotr14
5.Polsko KORALEWSKI Mateusz13
6.Polsko Piotr Sajdak12

Pohár Catch Gryazin
1.Polsko KLIMAS Adrian113
2.Česká republika BUJACEK Martin53
3.Polsko STENER Pawel52
4.Švédkso HULT Tobias43
5.Portugalsko ESTEVEZ Oscar35
6.Česká republika KUBOVSKY Petr26

Nové soubory
16.04.2021:
FixUp Plugin 4.4.39.97
14.04.2021:
RZ Zaton
08.04.2021:
Biskupice SSS
08.04.2021:
RZ Biskupice 2004 II
08.04.2021:
RZ Biskupice 2004


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


BlueArrows Rally Team

zespół poszukuje kierowców :)

Přidat záložku

Tým není aktivní od 20.6.2018.


Historie týmu
JezdecOdDo
Polsko JAROS Michal24.2.201230.9.2012
Polsko JONKO Michal24.2.201212.2.2016
Polsko WEZOWSKI Marek24.2.201214.6.2012
Polsko BONCELA Damian24.2.201216.4.2012
Polsko Krzysiek Pawlak24.2.201216.11.2012
Polsko TOTT Szymon24.2.20121.8.2012
Polsko szirer24.2.201212.1.2016
Polsko KALETA Marcin25.2.20125.9.2017
Polsko BRUSZEWSKI Lukasz25.2.201224.4.2012
Polsko Szkucik Grzegorz25.2.20122.1.2013
Polsko Artur Wlasiuk27.2.201212.7.2014
Polsko BOGDANIK Pawel28.2.201220.6.2018
Polsko JABLONSKI_Mateusz2.3.20121.8.2012
Polsko REMBISZ Marcin3.3.20121.8.2012
Polsko JAROS Artur6.3.201228.4.2012
Polsko Maciej BIALAS28.3.201219.7.2012
Polsko WYGACHIEWICZ Jan29.3.20122.5.2012
Polsko KOWALSKI Mikolaj8.4.20121.8.2012
Polsko WISNIEWSKI Nikodem8.5.201215.11.2012
Polsko Marcin KOLOBIUS30.5.201220.6.2018
Polsko Marcin KOLOBIUS31.5.201220.6.2018
Polsko SOLEK Marek6.8.201224.10.2013
Polsko Przemek Bronicz25.8.201216.11.2012
Polsko KUBICKI Patryk5.9.201214.10.2013
Polsko BlueArrowsRT17.9.201220.6.2018
Polsko ELZBIECIAK Mateusz7.1.201320.6.2018
Polsko SKIBIŃSKI Jarek2.2.20135.5.2013
Polsko MOSOR Patryk2.2.201312.2.2016
Polsko Szopa Rafal31.3.201320.6.2018
Polsko Marcin Szopa11.4.201320.6.2018
Polsko GASIOR Krzysztof29.9.201320.6.2018
Polsko Daniel Ostrowski5.10.201320.12.2013
Polsko WOJCIAK Michal19.1.201410.7.2014
Polsko LOPEZ Martin26.1.201412.7.2014
Polsko Szymon Pichura26.1.201426.12.2015
Polsko Bartosik Mateusz3.3.201426.12.2015
Polsko Marcin Ciopcia9.3.201412.2.2016
Polsko Arkadiusz Kula26.3.201420.6.2018
Polsko GORNY Piotr31.5.201412.2.2016
Polsko WORONECKI Mirek10.7.201420.1.2017
Polsko BANASZEK Piotrek12.7.201412.11.2015
Polsko WALKOWSKI Michal20.1.201510.1.2016
Polsko LOPEZ Martin20.1.20158.1.2017
Polsko Dare5.2.201530.7.2016
Polsko LUL Mateusz6.2.20155.9.2017
Polsko JASIK Kuba7.7.201526.12.2015
Polsko Groszmen7.7.201526.12.2015
Polsko Roman Maciaszczyk22.1.201620.6.2018
Polsko BEDNARSKI Pawel23.1.201620.6.2018
Polsko KUBOWICZ Marcin23.1.201617.1.2017
Polsko BOBROWSKI Grzegorz24.1.201630.7.2016
Polsko GRABON Marek25.1.201629.11.2017
Polsko SOKOL Nikodem12.2.20165.9.2017
Polsko SOKOL Nikodem19.2.20165.9.2017
Polsko TABLE Mat3.3.201630.7.2016
Polsko TABLE Mat29.1.201720.6.2018
Polsko BANASZEK Piotrek29.1.201720.6.2018
Polsko Mielewczyk Jakub4.2.201729.11.2017
Polsko MASTALERZ Bartek5.2.201720.6.2018
Polsko Bartosz Daniel SZYMCZAK9.2.201720.6.2018
Polsko Luki11.2.201720.6.2018
Polsko ZAREMBA Mateusz13.2.201720.6.2018
Polsko Dariusz KRYSZYN27.2.201720.6.2018
Polsko Marian Krawczyk26.6.201720.6.2018
Polsko KRUK Michal5.9.201720.6.2018
Polsko SZLAUR Marek14.9.201720.6.2018
Polsko ANDRZEJ WICHEREK17.9.201720.6.2018
Polsko Sordyl Patryk17.9.201720.6.2018
Polsko KASPEREK Michal20.11.201720.6.2018
Polsko PATALAS Lukasz22.11.201720.6.2018
Polsko aco16.1.201820.6.2018
Polsko MARNIK Jakub16.1.201820.6.2018
Polsko Arek Trzaskowski18.1.201820.6.2018
Polsko Piotr Marnik18.1.201820.6.2018
Polsko Marek Sala PL21.3.201820.6.2018

Události na serveru
14.04.2021:
Nová trať:
  • Zátoň
08.04.2021:
Nová trať:
  • Biskupice SSS
Aktualizované tratě:
  • Biskupice 2004 (v1.2)
  • Biskupice 2004 II (v1.1)
02.04.2021:
Nové auto:
  • Peugeot 208 Rally4
Aktualizovaná auta (jen fyzika):
  • Ford Fiesta Mk VIII R2
  • Ford Fiesta Rally4
24.03.2021:
Nová trať:
  • Vargaseence MR
25.02.2021:
Nová trať:
  • Biskupice 2004 II


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 8325 37.68%
6 měsíců
 
Hlasů: 1674 7.58%
1 rok
 
Hlasů: 2178 9.86%
2 roky
 
Hlasů: 2070 9.37%
3 roky
 
Hlasů: 2296 10.39%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5553 25.13%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.