Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár RSC 2017
1.Česká republika BUJACEK Martin504
2.Slovensko ZETAK Dennis473
3.Česká republika KUZELA Petr398
4.Česká republika SYKORA Roman372
5.Česká republika SYKORA Michal227
6.Česká republika PETER Marek194

Pohár NRC8
1.Slovensko ZETAK Dennis82
2.Česká republika KUZELA Petr61
3.Česká republika PTACEK Martin49
4.Česká republika PETER Marek38
5.Česká republika MARES Michal36
6.Česká republika HOUSKA Honza28

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
09.10.2017:
Model
08.10.2017:
Fyzika
08.10.2017:
Model
08.10.2017:
Fyzika
08.10.2017:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


BlueArrows Rally Team

zespół poszukuje kierowców :)

Přidat záložku

 UživatelPozice
Polsko Marcin KOLOBIUSManažer
Polsko ANDRZEJ WICHEREKČlen
Polsko Arkadiusz KulaČlen
Polsko Bartosz Daniel SZYMCZAKČlen
Polsko BEDNARSKI PawelČlen
Polsko BlueArrowsRTČlen
Polsko BOGDANIK PawelČlen
Polsko Dariusz KRYSZYNČlen
Polsko ELZBIECIAK MateuszČlen
Polsko GASIOR KrzysztofČlen
Polsko GRABON MarekČlen
Polsko KASPEREK MichalČlen
Polsko KRUK MichalČlen
Polsko LukiČlen
Polsko Marcin SzopaČlen
Polsko Marek SzlaurČlen
Polsko Marian KrawczykČlen
Polsko MASTALERZ BartekČlen
Polsko Mielewczyk JakubČlen
Polsko Piotr BanaszekČlen
Polsko Roman MaciaszczykČlen
Polsko Sordyl PatrykČlen
Polsko Szopa RafalČlen
Polsko TABLE MatČlen
Polsko ZAREMBA MateuszČlen




Historie týmu
JezdecOdDo
Polsko JAROS Michal24.2.201230.9.2012
Polsko JONKO Michal24.2.201212.2.2016
Polsko WEZOWSKI Marek24.2.201214.6.2012
Polsko Damian Boncela24.2.201216.4.2012
Polsko Krzysiek Pawlak24.2.201216.11.2012
Polsko TOTT Szymon24.2.20121.8.2012
Polsko szirer24.2.201212.1.2016
Polsko KALETA Marcin25.2.20125.9.2017
Polsko BRUSZEWSKI Lukasz25.2.201224.4.2012
Polsko Szkucik Grzegorz25.2.20122.1.2013
Polsko Artur Wlasiuk27.2.201212.7.2014
Polsko BOGDANIK Pawel28.2.2012---
Polsko JABLONSKI_Mateusz2.3.20121.8.2012
Polsko REMBISZ Marcin3.3.20121.8.2012
Polsko JAROS Artur6.3.201228.4.2012
Polsko Maciej BIALAS28.3.201219.7.2012
Polsko Jan Wygachiewicz29.3.20122.5.2012
Polsko KOWALSKI Mikolaj8.4.20121.8.2012
Polsko WISNIEWSKI Nikodem8.5.201215.11.2012
Polsko Marcin KOLOBIUS30.5.2012---
Polsko Marcin KOLOBIUS31.5.2012---
Polsko SOLEK Marek6.8.201224.10.2013
Polsko Przemek Bronicz25.8.201216.11.2012
Polsko KUBICKI Patryk5.9.201214.10.2013
Polsko BlueArrowsRT17.9.2012---
Polsko ELZBIECIAK Mateusz7.1.2013---
Polsko SKIBIŃSKI Jarek2.2.20135.5.2013
Polsko MOSOR Patryk2.2.201312.2.2016
Polsko Szopa Rafal31.3.2013---
Polsko Marcin Szopa11.4.2013---
Polsko GASIOR Krzysztof29.9.2013---
Polsko Daniel Ostrowski5.10.201320.12.2013
Polsko WOJCIAK Michal19.1.201410.7.2014
Polsko Martin Lopez26.1.201412.7.2014
Polsko Szymon Pichura26.1.201426.12.2015
Polsko Bartosik Mateusz3.3.201426.12.2015
Polsko Marcin Ciopcia9.3.201412.2.2016
Polsko Arkadiusz Kula26.3.2014---
Polsko GORNY Piotr31.5.201412.2.2016
Polsko Voron10.7.201420.1.2017
Polsko Piotr Banaszek12.7.201412.11.2015
Polsko WALKOWSKI Michal20.1.201510.1.2016
Polsko Martin Lopez20.1.20158.1.2017
Polsko Dare5.2.201530.7.2016
Polsko LUL Mateusz6.2.20155.9.2017
Polsko JASIK Kuba7.7.201526.12.2015
Polsko Groszmen7.7.201526.12.2015
Polsko Roman Maciaszczyk22.1.2016---
Polsko BEDNARSKI Pawel23.1.2016---
Polsko KUBOWICZ Marcin23.1.201617.1.2017
Polsko BOBROWSKI Grzegorz24.1.201630.7.2016
Polsko GRABON Marek25.1.2016---
Polsko SOKOL Nikodem12.2.20165.9.2017
Polsko SOKOL Nikodem19.2.20165.9.2017
Polsko TABLE Mat3.3.201630.7.2016
Polsko TABLE Mat29.1.2017---
Polsko Piotr Banaszek29.1.2017---
Polsko Mielewczyk Jakub4.2.2017---
Polsko MASTALERZ Bartek5.2.2017---
Polsko Bartosz Daniel SZYMCZAK9.2.2017---
Polsko Luki11.2.2017---
Polsko ZAREMBA Mateusz13.2.2017---
Polsko Dariusz KRYSZYN27.2.2017---
Polsko Marian Krawczyk26.6.2017---
Polsko KRUK Michal5.9.2017---
Polsko Marek Szlaur14.9.2017---
Polsko ANDRZEJ WICHEREK17.9.2017---
Polsko Sordyl Patryk17.9.2017---
Polsko KASPEREK Michal20.11.2017---

Události na serveru
09.10.2017:
Aktualizovaná auta:
  • Peugeot 208 T16 R5 (d) - pouze model
08.10.2017:
Aktualizovaná auta:
  • Citroen DS3 R3-MAX
Nová auta:
  • Fiat Abarth 500 R3T
  • Peugeot 207 RC R3T
  • Renault Clio IV R3T
06.10.2017:
Nové auto:

Peugeot 208 T16 R5 (d) (model od Kubrta)

Přejmenované auto a aktualizovaná fyzika:

Peugeot 208 T16 R5 (Jalonso) --> Peugeot 208 T16 R5 (a)

Peugeot 208 T16 R5 2015 (Garyson) --> Peugeot 208 T16 R5 (b)

Peugeot 208 T16 2015 R5 (Leiro) --> Peugeot 208 T16 R5 (c)

02.09.2017:
Aktualizovaná fyzika: Porsche 911 GT3 RS 997 2007

Nové auto: Porsche 911 GT3 RS 997 2010

16.07.2017:
Nové auto: Audi quattro Grp4


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5247 30.04%
6 měsíců
 
Hlasů: 1453 8.32%
1 rok
 
Hlasů: 1970 11.28%
2 roky
 
Hlasů: 1948 11.15%
3 roky
 
Hlasů: 2042 11.69%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4809 27.53%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.