Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár RSC 2017
1.Česká republika BUJACEK Martin504
2.Slovensko ZETAK Dennis473
3.Česká republika KUZELA Petr398
4.Česká republika SYKORA Roman372
5.Česká republika SYKORA Michal227
6.Česká republika PETER Marek194

Pohár NRC8
1.Slovensko ZETAK Dennis222
2.Česká republika PETER Marek165
3.Česká republika PTACEK Martin148
4.Česká republika KUBOVSKY Petr130
5.Česká republika KUZELA Petr95
6.Česká republika TOMECEK Libor76

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
26.05.2018:
RZ Svince
16.05.2018:
RZ Lousada
16.05.2018:
RZ Šturec II
16.05.2018:
RZ Šturec
13.05.2018:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


BlueArrows Rally Team

zespół poszukuje kierowców :)

Přidat záložku

Tým není aktivní od 20.6.2018.


Historie týmu
JezdecOdDo
Polsko JAROS Michal24.2.201230.9.2012
Polsko JONKO Michal24.2.201212.2.2016
Polsko WEZOWSKI Marek24.2.201214.6.2012
Polsko Damian Boncela24.2.201216.4.2012
Polsko Krzysiek Pawlak24.2.201216.11.2012
Polsko TOTT Szymon24.2.20121.8.2012
Polsko szirer24.2.201212.1.2016
Polsko KALETA Marcin25.2.20125.9.2017
Polsko BRUSZEWSKI Lukasz25.2.201224.4.2012
Polsko Szkucik Grzegorz25.2.20122.1.2013
Polsko Artur Wlasiuk27.2.201212.7.2014
Polsko BOGDANIK Pawel28.2.201220.6.2018
Polsko JABLONSKI_Mateusz2.3.20121.8.2012
Polsko REMBISZ Marcin3.3.20121.8.2012
Polsko JAROS Artur6.3.201228.4.2012
Polsko Maciej BIALAS28.3.201219.7.2012
Polsko Jan Wygachiewicz29.3.20122.5.2012
Polsko KOWALSKI Mikolaj8.4.20121.8.2012
Polsko WISNIEWSKI Nikodem8.5.201215.11.2012
Polsko Marcin KOLOBIUS30.5.201220.6.2018
Polsko Marcin KOLOBIUS31.5.201220.6.2018
Polsko SOLEK Marek6.8.201224.10.2013
Polsko Przemek Bronicz25.8.201216.11.2012
Polsko KUBICKI Patryk5.9.201214.10.2013
Polsko BlueArrowsRT17.9.201220.6.2018
Polsko ELZBIECIAK Mateusz7.1.201320.6.2018
Polsko SKIBIŃSKI Jarek2.2.20135.5.2013
Polsko MOSOR Patryk2.2.201312.2.2016
Polsko Szopa Rafal31.3.201320.6.2018
Polsko Marcin Szopa11.4.201320.6.2018
Polsko GASIOR Krzysztof29.9.201320.6.2018
Polsko Daniel Ostrowski5.10.201320.12.2013
Polsko WOJCIAK Michal19.1.201410.7.2014
Polsko Martin Lopez26.1.201412.7.2014
Polsko Szymon Pichura26.1.201426.12.2015
Polsko Bartosik Mateusz3.3.201426.12.2015
Polsko Marcin Ciopcia9.3.201412.2.2016
Polsko Arkadiusz Kula26.3.201420.6.2018
Polsko GORNY Piotr31.5.201412.2.2016
Polsko WORONECKI Mirek10.7.201420.1.2017
Polsko Piotr Banaszek12.7.201412.11.2015
Polsko WALKOWSKI Michal20.1.201510.1.2016
Polsko Martin Lopez20.1.20158.1.2017
Polsko Dare5.2.201530.7.2016
Polsko LUL Mateusz6.2.20155.9.2017
Polsko JASIK Kuba7.7.201526.12.2015
Polsko Groszmen7.7.201526.12.2015
Polsko Roman Maciaszczyk22.1.201620.6.2018
Polsko BEDNARSKI Pawel23.1.201620.6.2018
Polsko KUBOWICZ Marcin23.1.201617.1.2017
Polsko BOBROWSKI Grzegorz24.1.201630.7.2016
Polsko GRABON Marek25.1.201629.11.2017
Polsko SOKOL Nikodem12.2.20165.9.2017
Polsko SOKOL Nikodem19.2.20165.9.2017
Polsko TABLE Mat3.3.201630.7.2016
Polsko TABLE Mat29.1.201720.6.2018
Polsko Piotr Banaszek29.1.201720.6.2018
Polsko Mielewczyk Jakub4.2.201729.11.2017
Polsko MASTALERZ Bartek5.2.201720.6.2018
Polsko Bartosz Daniel SZYMCZAK9.2.201720.6.2018
Polsko Luki11.2.201720.6.2018
Polsko ZAREMBA Mateusz13.2.201720.6.2018
Polsko Dariusz KRYSZYN27.2.201720.6.2018
Polsko Marian Krawczyk26.6.201720.6.2018
Polsko KRUK Michal5.9.201720.6.2018
Polsko Marek Szlaur14.9.201720.6.2018
Polsko ANDRZEJ WICHEREK17.9.201720.6.2018
Polsko Sordyl Patryk17.9.201720.6.2018
Polsko KASPEREK Michal20.11.201720.6.2018
Polsko PATALAS Lukasz22.11.201720.6.2018
Polsko aco16.1.201820.6.2018
Polsko Jakub Marnik16.1.201820.6.2018
Polsko Arek Trzaskowski18.1.201820.6.2018
Polsko Piotr Marnik18.1.201820.6.2018
Polsko Marek Sala PL21.3.201820.6.2018

Události na serveru
26.05.2018:
Nová tratě:
  • Svince (I + II)
16.05.2018:
Nová tratě:
  • Šturec (I + II)
  • Lousada (WRC + RX + RG)
13.05.2018:
Nová auta:

  • Audi quattro A2 GrpB (b)

Aktualizovaná auta:

  • Skoda Fabia R5 (b) - model
09.05.2018:
Vyšel o nás hezký článek na webu Škody Motorsport :)
12.04.2018:
Nová auta:

  • Citroen DS3 R5 (b)
  • Fiat 124 Abarth Rally RGT (a)
  • Fiat 124 Abarth Rally RGT (b)
  • Nissan Sunny GTi (N14) GrpA
  • Skoda Fabia R5 (b)


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5387 30.3%
6 měsíců
 
Hlasů: 1477 8.31%
1 rok
 
Hlasů: 1999 11.25%
2 roky
 
Hlasů: 1957 11.01%
3 roky
 
Hlasů: 2070 11.64%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4886 27.49%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.