Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian54
2.Slovensko ZETAK Dennis42
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar33
4.Česká republika PAULAT Stepan29
5.Španělsko PEROJO Eduardo19
6.Česká republika VALENTA Lukas17

Pohár NRC10
1.Slovensko ZETAK Dennis476
2.Česká republika VALENTA Lukas439
3.Česká republika VECERA Lukas387
4.Česká republika KUBOVSKY Petr372
5.Česká republika HONZEK Matej319
6.Česká republika BURIÁNEK Tomáš259

Pohár Palmira RBR-CUP 2020
1.Česká republika BUJACEK Martin693
2.Slovensko ZETAK Dennis580
3.Česká republika KADERABEK Jan500
4.Česká republika VANDA David464
5.Česká republika VECERA Lukas443
6.Česká republika JILEK Zdenek400

Pohár WRPP 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian90
2.Polsko WACH Tomek41
3.Polsko FOLTA Maciej40
4.Polsko PYSZNY Marcin36
5.Polsko ZURAWLEW Kamil29
6.Polsko KORALEWSKI Mateusz27

Nové soubory
03.07.2020:
Fyzika
03.07.2020:
Model
03.07.2020:
Fyzika
31.05.2020:
Fyzika
31.05.2020:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


RallyShop.pl Virtual Team

Our sponsors: l www.rallyshop.pl

Přidat záložku

Tým není aktivní od 5.4.2012.


Historie týmu
JezdecOdDo
Polsko CYWKA Marcin---12.3.2012
Polsko ERYK---23.3.2009
Polsko Eryk Zalejski---23.3.2009
Polsko evmer_r---23.3.2009
Polsko Kuba Ruciński---5.4.2012
Polsko Maciek Wilk---23.3.2009
Polsko Marcin Rucinski---23.3.2009
Polsko Marek Majewski---23.3.2009
Polsko Mateusz Rucinski---23.3.2009
Polsko Michal Kudla---23.3.2009
Polsko Michal Rucinski---23.3.2009
Polsko mx.art---23.3.2009
Polsko Rafal Banka---23.3.2009
Polsko WROBEL Przemek---1.11.2008
Polsko KUCHARSKI Lukasz13.10.200815.10.2008
Polsko Piotr Satala22.3.200914.3.2011
Polsko evmer_r23.3.200928.3.2009
Polsko TOMASZEWSKI Marcin24.3.20093.1.2011
Polsko Bartek Meka26.3.200929.2.2012
Polsko CHROBAK Piotr28.3.20095.4.2012
Polsko WALKOWSKI Michal4.4.20092.4.2011
Polsko KOSCINSKI Adam5.4.200914.3.2011
Polsko PIEKARSKI Andrzej18.4.20095.4.2012
Polsko Mateusz-Pryk16.6.20099.12.2009
Polsko TONDERA Damian12.7.20091.1.2010
Polsko HANDWERKER Maciek26.9.200921.3.2011
Polsko Michal Gorski22.10.200925.11.2009
Polsko WACH Tomek26.11.20095.4.2012
Polsko SAWICKI Darek10.12.200921.3.2011
Polsko MAJZNER Sebastian14.12.200921.8.2011
Polsko GRZABA Piotr11.1.20104.3.2011
Polsko BOGDANOWICZ Jurek17.1.201017.8.2011
Polsko BRODZICKI Jakub2.2.201017.11.2011
Polsko LENARCIK Jędrzej21.2.20105.5.2010
Polsko BORSUK Bartek21.2.20105.12.2010
Polsko BUCZEK Marcin21.2.201014.3.2011
Polsko POCZWARDOWSKI Hubert21.2.201022.12.2011
Polsko Bartosik Mateusz21.2.20105.4.2012
Polsko BASZ Karol22.2.201030.10.2010
Polsko LISOWSKI Mateusz1.3.20108.9.2010
Polsko Jurek Bogdanowicz (not ac24.2.201117.8.2011
Polsko JAGIELLICZ Marcin2.4.20114.8.2011
Polsko cartman29.4.20118.6.2011
Finsko MAKINEN Tommi2.5.201114.1.2012
Polsko HAZUKA Artur19.5.201119.5.2011
Polsko SAWICKI Darek19.5.20113.4.2012
Polsko Daniel Ostrowski28.7.201121.8.2011
Polsko BARTNIKOWSKI Robert4.10.20115.1.2012
Polsko BOGDANOWICZ Jurek1.11.20115.4.2012
Russian Federation IVANOVA Katya15.12.20113.2.2012

Události na serveru
03.07.2020:
Nová auta:
  • Ford Escort Mk II RS Grp4
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
31.05.2020:
Nová auta:
  • Toyota Celica TCT (TA64) GrpB
20.04.2020:
Nová auta:
  • Hyundai i20 Coupe WRC 2020
17.04.2020:
Nová auta:
  • VW Golf II GTI 16V GrpA
Aktualizovaná auta (pouze model):
  • Skoda Fabia R5 evo
  • VW Polo GTI R5
04.03.2020:
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Audi 200 quattro GrpA
  • Lancia Delta HF 4WD GrpA
  • Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 7309 35.52%
6 měsíců
 
Hlasů: 1585 7.7%
1 rok
 
Hlasů: 2101 10.21%
2 roky
 
Hlasů: 2031 9.87%
3 roky
 
Hlasů: 2226 10.82%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5328 25.89%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.