Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Česká republika KUBOVSKY Petr55
2.Česká republika KVASNICAK Miroslav48
3.Česká republika UHLIR Vojtech40
4.Česká republika VALERIAN Vaclav36
5.Česká republika PTACEK Martin35
6.Česká republika SIMEK Jakub30

Pohár RSC 2018
1.Slovensko ZETAK Dennis169
2.Česká republika SYKORA Michal168
3.Česká republika VECERA Lukas132
4.Česká republika BUJACEK Martin116
5.Česká republika HOFFMANN Jakub115
6.Česká republika TAUS David87

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
27.07.2018:
Fyzika
27.07.2018:
Model
14.07.2018:
Fyzika
14.07.2018:
Model
14.07.2018:
RZ Svince v1.1


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


RallyShop.pl Virtual Team

Our sponsors: l www.rallyshop.pl

Přidat záložku

Tým není aktivní od 5.4.2012.


Historie týmu
JezdecOdDo
Polsko CYWKA Marcin---12.3.2012
Polsko ERYK---23.3.2009
Polsko Eryk Zalejski---23.3.2009
Polsko evmer_r---23.3.2009
Polsko Kuba Ruciński---5.4.2012
Polsko Maciek Wilk---23.3.2009
Polsko Marcin Rucinski---23.3.2009
Polsko Marek Majewski---23.3.2009
Polsko Mateusz Rucinski---23.3.2009
Polsko Michal Kudla---23.3.2009
Polsko Michal Rucinski---23.3.2009
Polsko mx.art---23.3.2009
Polsko Rafal Banka---23.3.2009
Polsko WROBEL Przemek---1.11.2008
Polsko KUCHARSKI Lukasz13.10.200815.10.2008
Polsko Piotr Satala22.3.200914.3.2011
Polsko evmer_r23.3.200928.3.2009
Polsko Marcin Tomaszewski24.3.20093.1.2011
Polsko Bartek Meka26.3.200929.2.2012
Polsko CHROBAK Piotr28.3.20095.4.2012
Polsko WALKOWSKI Michal4.4.20092.4.2011
Polsko KOSCINSKI Adam5.4.200914.3.2011
Polsko PIEKARSKI Andrzej18.4.20095.4.2012
Polsko Mateusz-Pryk16.6.20099.12.2009
Polsko TONDERA Damian12.7.20091.1.2010
Polsko HANDWERKER Maciek26.9.200921.3.2011
Polsko Michal Gorski22.10.200925.11.2009
Polsko WACH Tomek26.11.20095.4.2012
Polsko SAWICKI Darek10.12.200921.3.2011
Polsko MAJZNER Sebastian14.12.200921.8.2011
Polsko GRZABA Piotr11.1.20104.3.2011
Polsko BOGDANOWICZ Jurek17.1.201017.8.2011
Polsko Kuba Brodzicki2.2.201017.11.2011
Polsko LENARCIK Jędrzej21.2.20105.5.2010
Polsko BORSUK Bartek21.2.20105.12.2010
Polsko BUCZEK Marcin21.2.201014.3.2011
Polsko POCZWARDOWSKI Hubert21.2.201022.12.2011
Polsko Bartosik Mateusz21.2.20105.4.2012
Polsko BASZ Karol22.2.201030.10.2010
Polsko LISOWSKI Mateusz1.3.20108.9.2010
Polsko Jurek Bogdanowicz (not ac24.2.201117.8.2011
Polsko JAGIELLICZ Marcin2.4.20114.8.2011
Polsko cartman29.4.20118.6.2011
Finsko MAKINEN Tommi2.5.201114.1.2012
Polsko HAZUKA Artur19.5.201119.5.2011
Polsko SAWICKI Darek19.5.20113.4.2012
Polsko Daniel Ostrowski28.7.201121.8.2011
Polsko BARTNIKOWSKI Robert4.10.20115.1.2012
Polsko BOGDANOWICZ Jurek1.11.20115.4.2012
Russian Federation IVANOVA Katya15.12.20113.2.2012

Události na serveru
27.07.2018:
Nové auto:

  • Citroen C3 R5
14.07.2018:
Aktualizované tratě:
  • Svince (I + II) v1.1
  • Lousada (WRC + RX + RG) v1.1
Nové auto:
  • BMW E36 Compact F2000
26.05.2018:
Nová tratě:
  • Svince (I + II)
16.05.2018:
Nová tratě:
  • Šturec (I + II)
  • Lousada (WRC + RX + RG)
13.05.2018:
Nová auta:

  • Audi quattro A2 GrpB (b)

Aktualizovaná auta:

  • Skoda Fabia R5 (b) - model


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5416 30.33%
6 měsíců
 
Hlasů: 1481 8.29%
1 rok
 
Hlasů: 2006 11.23%
2 roky
 
Hlasů: 1960 10.98%
3 roky
 
Hlasů: 2080 11.65%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4914 27.52%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.