Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár RSC 2017
1.Česká republika BUJACEK Martin504
2.Slovensko ZETAK Dennis473
3.Česká republika KUZELA Petr398
4.Česká republika SYKORA Roman372
5.Česká republika SYKORA Michal227
6.Česká republika PETER Marek194

Pohár NRC8
1.Slovensko ZETAK Dennis110
2.Česká republika KUZELA Petr81
3.Česká republika PETER Marek72
4.Česká republika PTACEK Martin69
5.Česká republika MARES Michal39
6.Česká republika PLOJHAR Otas36

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
13.01.2018:
Fyzika
13.01.2018:
Model
09.01.2018:
RZ Dolmen
31.12.2017:
RZ Shurdin II
31.12.2017:
RZ Shurdin


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


RallyShop.pl Virtual Team

Our sponsors: l www.rallyshop.pl

Přidat záložku

Tým není aktivní od 5.4.2012.


Historie týmu
JezdecOdDo
Polsko CYWKA Marcin---12.3.2012
Polsko ERYK---23.3.2009
Polsko Eryk Zalejski---23.3.2009
Polsko evmer_r---23.3.2009
Polsko Kuba Ruciński---5.4.2012
Polsko Maciek Wilk---23.3.2009
Polsko Marcin Rucinski---23.3.2009
Polsko Marek Majewski---23.3.2009
Polsko Mateusz Rucinski---23.3.2009
Polsko Michal Kudla---23.3.2009
Polsko Michal Rucinski---23.3.2009
Polsko mx.art---23.3.2009
Polsko Rafal Banka---23.3.2009
Polsko WROBEL Przemek---1.11.2008
Polsko KUCHARSKI Lukasz13.10.200815.10.2008
Polsko Piotr Satala22.3.200914.3.2011
Polsko evmer_r23.3.200928.3.2009
Polsko Marcin Tomaszewski24.3.20093.1.2011
Polsko Bartek Meka26.3.200929.2.2012
Polsko CHROBAK Piotr28.3.20095.4.2012
Polsko WALKOWSKI Michal4.4.20092.4.2011
Polsko KOSCINSKI Adam5.4.200914.3.2011
Polsko PIEKARSKI Andrzej18.4.20095.4.2012
Polsko Mateusz-Pryk16.6.20099.12.2009
Polsko TONDERA Damian12.7.20091.1.2010
Polsko HANDWERKER Maciek26.9.200921.3.2011
Polsko Michal Gorski22.10.200925.11.2009
Polsko WACH Tomek26.11.20095.4.2012
Polsko SAWICKI Darek10.12.200921.3.2011
Polsko MAJZNER Sebastian14.12.200921.8.2011
Polsko GRZABA Piotr11.1.20104.3.2011
Polsko BOGDANOWICZ Jurek17.1.201017.8.2011
Polsko Kuba Brodzicki2.2.201017.11.2011
Polsko LENARCIK Jędrzej21.2.20105.5.2010
Polsko BORSUK Bartek21.2.20105.12.2010
Polsko BUCZEK Marcin21.2.201014.3.2011
Polsko POCZWARDOWSKI Hubert21.2.201022.12.2011
Polsko Bartosik Mateusz21.2.20105.4.2012
Polsko BASZ Karol22.2.201030.10.2010
Polsko LISOWSKI Mateusz1.3.20108.9.2010
Polsko Jurek Bogdanowicz (not ac24.2.201117.8.2011
Polsko JAGIELLICZ Marcin2.4.20114.8.2011
Polsko cartman29.4.20118.6.2011
Finsko MAKINEN Tommi2.5.201114.1.2012
Polsko HAZUKA Artur19.5.201119.5.2011
Polsko SAWICKI Darek19.5.20113.4.2012
Polsko Daniel Ostrowski28.7.201121.8.2011
Polsko BARTNIKOWSKI Robert4.10.20115.1.2012
Polsko BOGDANOWICZ Jurek1.11.20115.4.2012
Russian Federation IVANOVA Katya15.12.20113.2.2012

Události na serveru
13.01.2018:
Nové auto:
  • Toyota Yaris WRC 2017
09.01.2018:
Nová trať:
  • Dolmen
31.12.2017:
Aktualizovaná trať:
  • Carvalho de Rei 2008

Nové tratě:
  • Carvalho de Rei 2008 II
  • Shurdin
  • Shurdin II

Šťastný Nový rok :)
13.12.2017:
Nové auto:
  • Lada 1600R Grp2
11.12.2017:
Aktualizovaná auta:
  • Renault Twingo R1 - pouze fyzika


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5264 30.01%
6 měsíců
 
Hlasů: 1460 8.32%
1 rok
 
Hlasů: 1980 11.29%
2 roky
 
Hlasů: 1951 11.12%
3 roky
 
Hlasů: 2055 11.72%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4831 27.54%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.