Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Slovensko ZETAK Dennis180
2.Polsko KLIMAS Adrian146
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar101
4.Česká republika PAULAT Stepan92
5.Česká republika JILEK Zdenek87
6.Česká republika VALENTA Lukas75

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis373
2.Česká republika KUBOVSKY Petr290
3.Česká republika VALENTA Lukas277
4.Česká republika BUJACEK Martin229
5.Česká republika DOLEZAL Jakub197
6.Česká republika JILEK Zdenek193

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis835
2.Česká republika BUJACEK Martin725
3.Česká republika DOLEZAL Jakub441
4.Česká republika PAULAT Stepan395
5.Česká republika VECERA Lukas326
6.Česká republika KADERABEK Jan325

Pohár VRC 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian48
2.Česká republika KUBOVSKY Petr34
3.Polsko MASIAREK Jakub26
4.Polsko SADOWSKI Adrian19
5.Portugalsko ESTEVEZ Oscar19
6.Švédkso HULT Tobias16

Pohár Catch Gryazin
1.Česká republika KUBOVSKY Petr26
2.Polsko KLIMAS Adrian23
3.Česká republika BUJACEK Martin19
4.Finsko MAKINEN Tommi13
5.Russian Federation IVANOV Sergey12
6.Polsko GORALIK Lukasz8

Nové soubory
25.02.2021:
RZ Biskupice 2004 II
14.02.2021:
RZ Kamenak
14.02.2021:
RZ Olsava long
14.02.2021:
RZ Komarov I+II snow
14.02.2021:
RZ Komarov I + II


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


RallyShop.pl Virtual Team

Our sponsors: l www.rallyshop.pl

Přidat záložku

Tým není aktivní od 5.4.2012.


Historie týmu
JezdecOdDo
Polsko CYWKA Marcin---12.3.2012
Polsko ERYK---23.3.2009
Polsko Eryk Zalejski---23.3.2009
Polsko evmer_r---23.3.2009
Polsko Kuba Ruciński---5.4.2012
Polsko Maciek Wilk---23.3.2009
Polsko Marcin Rucinski---23.3.2009
Polsko Marek Majewski---23.3.2009
Polsko Mateusz Rucinski---23.3.2009
Polsko Michal Kudla---23.3.2009
Polsko Michal Rucinski---23.3.2009
Polsko mx.art---23.3.2009
Polsko Rafal Banka---23.3.2009
Polsko WROBEL Przemek---1.11.2008
Polsko KUCHARSKI Lukasz13.10.200815.10.2008
Polsko Piotr Satala22.3.200914.3.2011
Polsko evmer_r23.3.200928.3.2009
Polsko TOMASZEWSKI Marcin24.3.20093.1.2011
Polsko Bartek Meka26.3.200929.2.2012
Polsko CHROBAK Piotr28.3.20095.4.2012
Polsko WALKOWSKI Michal4.4.20092.4.2011
Polsko KOSCINSKI Adam5.4.200914.3.2011
Polsko PIEKARSKI Andrzej18.4.20095.4.2012
Polsko Mateusz-Pryk16.6.20099.12.2009
Polsko TONDERA Damian12.7.20091.1.2010
Polsko HANDWERKER Maciek26.9.200921.3.2011
Polsko Michal Gorski22.10.200925.11.2009
Polsko WACH Tomek26.11.20095.4.2012
Polsko SAWICKI Darek10.12.200921.3.2011
Polsko MAJZNER Sebastian14.12.200921.8.2011
Polsko GRZABA Piotr11.1.20104.3.2011
Polsko BOGDANOWICZ Jurek17.1.201017.8.2011
Polsko BRODZICKI Jakub2.2.201017.11.2011
Polsko LENARCIK Jędrzej21.2.20105.5.2010
Polsko BORSUK Bartek21.2.20105.12.2010
Polsko BUCZEK Marcin21.2.201014.3.2011
Polsko POCZWARDOWSKI Hubert21.2.201022.12.2011
Polsko Bartosik Mateusz21.2.20105.4.2012
Polsko BASZ Karol22.2.201030.10.2010
Polsko LISOWSKI Mateusz1.3.20108.9.2010
Polsko Jurek Bogdanowicz (not ac24.2.201117.8.2011
Polsko JAGIELLICZ Marcin2.4.20114.8.2011
Polsko cartman29.4.20118.6.2011
Finsko MAKINEN Tommi2.5.201114.1.2012
Polsko HAZUKA Artur19.5.201119.5.2011
Polsko SAWICKI Darek19.5.20113.4.2012
Polsko Daniel Ostrowski28.7.201121.8.2011
Polsko BARTNIKOWSKI Robert4.10.20115.1.2012
Polsko BOGDANOWICZ Jurek1.11.20115.4.2012
Russian Federation IVANOVA Katya15.12.20113.2.2012

Události na serveru
25.02.2021:
Nová trať:
  • Biskupice 2004 II
14.02.2021:
Nové tratě:
  • Olsava long
  • Kamenak
Aktualizované tratě:
  • Komarov
  • Komarov II
  • Komarov snow
  • Komarov II snow
05.02.2021:
Nová trať:
  • Vargassence
03.02.2021:
Aktualizovaná auta (jen fyzika):
  • VW Polo GTI R5
26.01.2021:
Aktualizovaná auta (jen model):
  • Hyundai i20 Coupe WRC 2020
  • Ford Fiesta Rally2


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 8130 37.25%
6 měsíců
 
Hlasů: 1658 7.6%
1 rok
 
Hlasů: 2169 9.94%
2 roky
 
Hlasů: 2065 9.46%
3 roky
 
Hlasů: 2291 10.5%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5511 25.25%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.