Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Slovensko ZETAK Dennis132
2.Polsko KLIMAS Adrian116
3.Česká republika JILEK Zdenek75
4.Portugalsko ESTEVEZ Oscar67
5.Česká republika PAULAT Stepan54
6.Česká republika VALENTA Lukas50

Pohár NRC10
1.Slovensko ZETAK Dennis476
2.Česká republika VALENTA Lukas439
3.Česká republika VECERA Lukas387
4.Česká republika KUBOVSKY Petr372
5.Česká republika HONZEK Matej319
6.Česká republika BURIÁNEK Tomáš259

Pohár Palmira RBR-CUP 2020
1.Česká republika BUJACEK Martin786
2.Slovensko ZETAK Dennis606
3.Česká republika VANDA David529
4.Česká republika VECERA Lukas508
5.Česká republika KADERABEK Jan500
6.Česká republika JILEK Zdenek471

Pohár WRPP 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian150
2.Polsko PYSZNY Marcin69
3.Polsko FOLTA Maciej54
4.Polsko MARNIK Jakub49
5.Polsko PRZYSZLAKOWSKI Mateusz41
6.Polsko WACH Tomek41

Nové soubory
22.09.2020:
RZ Komarov I + II
03.07.2020:
Fyzika
03.07.2020:
Model
03.07.2020:
Fyzika
31.05.2020:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


RALLY and RACE Team

www.rallyandrace.pl Zapraszamy chętnych! Może to właśnie Ty dzisiaj do Nas dołączysz ?

Přidat záložku

 UživatelPozice
Polsko Manager R&RManažer
Polsko DELCZYK BartoszČlen
Polsko hoekČlen
Polsko KamilecČlen
Polsko KUBOWICZ MarcinČlen
Polsko LOPEZ MartinČlen
Polsko RUDZKI PawelČlen
Polsko SIERADZKI LukaszČlen
Polsko SOWA SlawomirČlen
Polsko WISNIOWSKI WojciechČlen
Polsko WYSOCKI AdamČlen




Historie týmu
JezdecOdDo
Polsko ŻUBEREK Kuba9.1.201420.4.2017
Polsko WISNIOWSKI Wojciech9.1.201423.12.2015
Polsko WYGACHIEWICZ Jan10.1.201412.7.2015
Polsko STUCHLIK Wojtek15.1.201421.10.2015
Polsko REMBISZ Marcin22.1.20149.9.2014
Polsko Zuberek Roman25.1.201423.8.2014
Polsko LEGUT Krzysztof27.1.201423.8.2014
Polsko RUDZKI Pawel28.1.2014---
Polsko Klimczak Robert31.1.201423.8.2014
Polsko MALEK Damian17.4.201423.12.2015
Polsko USS Maciek15.7.20144.12.2017
Polsko USS Grzegorz16.7.20148.1.2020
Polsko Rafal Marzec18.7.20148.7.2015
Polsko SIERADZKI Lukasz9.8.2014---
Polsko SOWA Slawomir25.8.2014---
Polsko DELCZYK Bartosz11.9.2014---
Polsko ZYZAK Damian12.9.201427.1.2018
Polsko KAPICA Dawid11.3.201522.3.2019
Polsko SOMPOLSKI Mateusz23.4.201515.1.2017
Polsko hoek13.5.2015---
Polsko Adrian Kafel28.5.201523.12.2015
Polsko Marcin Kowal14.7.201513.1.2016
Polsko KURPIOS Rafal18.7.201510.12.2017
Polsko ZYCH Grzegorz2.10.201524.1.2018
Polsko CZECHAK Krzysztof29.12.201526.5.2020
Polsko BIERNAT Tomasz29.12.201515.1.2017
Polsko SKRZYPCZAK Oskar29.12.201515.1.2017
Polsko MARCINIEC Marcin29.12.201512.2.2018
Polsko DOMANUS Mariusz10.1.20165.2.2018
Polsko WISNIOWSKI Wojciech18.2.2016---
Polsko BIALY Michal28.2.20164.12.2017
Polsko KOWALSKI Bartosz29.2.20161.3.2020
Polsko TUSZYNSKI Jakub9.4.201627.1.2018
Polsko JEDRAS Piotr3.5.201620.9.2019
Polsko SAJDAK Piotrr5.5.20164.12.2017
Polsko WYSOCKI Adam10.5.2016---
Polsko Kamilec18.9.2016---
Polsko JANKOWSKI Dariusz25.10.201630.12.2017
Polsko JANKOWSKI Dariusz29.10.201630.12.2017
Polsko WEGLOWSKI Adam31.12.201627.1.2018
Polsko LOPEZ Martin9.1.2017---
Polsko KUBOWICZ Marcin17.1.2017---
Polsko Michal Dehnel17.1.201729.12.2017
Polsko WORONECKI Mirek23.1.201710.4.2020
Polsko TALAGA Wojciech12.2.201729.1.2018
Polsko Manager R&R4.12.2017---

Události na serveru
22.09.2020:
Aktualizovaná trať:
  • RZ Komarov I + II
17.08.2020:
Nová trať:
  • RZ Komarov
03.07.2020:
Nová auta:
  • Ford Escort Mk II RS Grp4
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
31.05.2020:
Nová auta:
  • Toyota Celica TCT (TA64) GrpB
20.04.2020:
Nová auta:
  • Hyundai i20 Coupe WRC 2020


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 7780 36.78%
6 měsíců
 
Hlasů: 1605 7.59%
1 rok
 
Hlasů: 2112 9.99%
2 roky
 
Hlasů: 2036 9.63%
3 roky
 
Hlasů: 2242 10.6%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5375 25.41%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.