Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
PAULAT Stepan
344
2.
KORALEWSKI Mateusz
313
3.
BUJACEK Martin
298
4.
STEINER Pavel
295
5.
POLOK Mateusz
254
6.
BURIÁNEK Tomáš
237
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
54
2.
BUJACEK Jakub
53
3.
VECERA Lukas
42
4.
SERY Jakub
39
5.
VALENTA Lukas
31
6.
BURIÁNEK Tomáš
30
Nové soubory
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
27.01.2024:
RZ Harju 2019
27.01.2024:
RZ Dolmen
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
FIA European Rally Championship 2010 (3 of 11) - Startovní listina
#
Jméno
Auto
Třída
Název týmu
1.
FAGES Carol
Peugeot 207 S2000
S2000
2.
MALCZEWSKI Piotr
Opel Corsa S1600
S1600
Play-Max.pl Rally Team
3.
JANGAS Mariusz
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
4.
CHIROKOV Vladimir
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
PROFI CLUB RALLY
5.
JEJOV Emo
Renault Clio R3
S1600
CRL Rally Team
6.
TOMECEK Libor
Abarth Grande Punto S2000
S2000
PALMIRA RBR Team
7.
SKRABAL Roman
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
8.
SOBIERAJ Tomasz
Subaru Impreza N12
N4
9.
GREITAS Vairuotojas
Peugeot 207 S2000
S2000
RBR - LT
10.
VALEK Vlasta
Skoda Fabia Kit Car
S1600
11.
KARKACH Alex
Peugeot 207 S2000
S2000
Yalta Crimea Rally Team
12.
VIZULIS Uldis
Ford Fiesta S2000
S2000
13.
KUZMINOV Alexander
Lada 112 VK S2000
S2000
MEGASPORT Rally
14.
PECMAN Edin
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
PECMAN Sport Team
15.
OTRUBA Pavel
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
Blue Devil
16.
MENDES Markes
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
LIZSPORT - MR Corse
17.
VONDRA Honza
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
18.
VOLKOVICH Alexander
Subaru Impreza N14
N4
MEGASPORT Rally
19.
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
20.
RUDZKI Przemek
Peugeot 106 Rallye A5
A5
RallyCup Squad & Autoracing.pl VRT
21.
VOLIK Igor
Volkswagen Polo Mk.IV S2000
S2000
22.
LANIK Dusan
Citroen C2 S1600
S1600
RM Motorsport
23.
VASICEK Michal
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
Fados Motorsport
24.
PROCHAZKA Ales
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
25.
IGLESIAS Diego
Subaru Impreza N14
N4
SIM-control
26.
ZACHARIASZ Lukasz
Ford Fiesta ST
N3
27.
DOMCHENKO Aleksey
Peugeot 207 S2000
S2000
28.
DOMCHENKO Andrey
Subaru Impreza N14
N4
29.
BRIGIDO Liszt
Subaru Impreza N14 URT
N4
555 Racing
30.
STEIN Torsten
Subaru Impreza N14
N4
31.
Lambie Jay
Subaru Impreza N14 URT
N4
GB WRT
32.
Helder Ferreira
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
LIZSPORT - MR Corse
33.
RAJEWSKI Tomasz
Ford Fiesta ST
N3
AMK Wrocławski GRS Team
34.
RAJEWSKA Justyna
Lada Kalina R2
A6
AMK Wrocławski GRS Team
35.
PLESNIK Martin
MG ZR Super 1600
S1600
S.A.D.A.C. Motorsport
36.
mateo grdanjski
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
CroRbr rally team
37.
LEMOS Cadu
Abarth Grande Punto S2000
S2000
CL Virtual Rally Team
38.
PASTORCAK Jara
Peugeot 207 S2000
S2000
39.
Mazur Szymon
Lada Samara 1600
A6
40.
CVITIC Maurizio
Peugeot 106 Rallye A5
A5
CroRbr rally team
41.
JANU Jan
Subaru Impreza N14
N4
42.
ADAM Tomas
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
EXE Racing
43.
CERVENY Martin
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
Lucifer Rally Team
44.
RAEVSKIY Sergey
Lada 112 TMS 1.6
S1600
45.
MULLER David
Renault Clio R3
S1600
Blue Devil
46.
REPO Kimmo
Subaru Impreza N14
N4
47.
HEIDEN Nick
Suzuki Swift S1600
S1600
48.
KUBINI Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
PALMIRA RBR Team
49.
Rene Ritter
Peugeot 207 S2000
S2000
50.
SERBAUM Ondrej
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
EXE Racing
51.
CHROBAK Piotr
Opel Corsa S1600
S1600
52.
Filip ANDY
Subaru Impreza N14
N4
RBR MONSTER RallyTeam
53.
MADEJ Rafal
Peugeot 106 Rallye A5
A5
54.
KOCHETKOV Sergey
Lada Kalina R2
A6
Yalta Crimea Rally Team
55.
GOMES Daniel
Renault Clio R3
S1600
56.
MORKOVSKY Jan
Subaru Impreza N14 URT
N4
CARLSBAD Rally Team
57.
Blonski Marcin
Peugeot 106 Rallye A5
A5
PMJ Virtual Rally Team
58.
SOSTAKS Karlis
Subaru Impreza N12
N4
D-Factory racing
59.
CYWKA Marcin
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
60.
HONZEK Tony
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
NEXUS Racing
61.
HONZEK Matej
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
TR Legends
62.
Pawel Kopaczel
Suzuki Swift S1600
S1600
63.
BABAK Ondrej
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
64.
ORTIZ Jorge
Peugeot 207 S2000
S2000
SIM-control
65.
PAZ Eduardo
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
Escuderia Mangallo
66.
LINDBERG Tommie
Opel Corsa S1600
S1600
Nordic Sim Motorsport
67.
REGNER Tomas
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
ESOX Rally Team
68.
GASIOR Krzysztof
Peugeot 106 Rallye A5
A5
69.
Carlos Esteves
Opel Corsa S1600
S1600
70.
JELUSIC Oleg
Abarth Grande Punto S2000
S2000
RBR MONSTER RallyTeam
71.
SZANYI Gabi
Peugeot 207 S2000
S2000
72.
SHEKIN Feliks
Lada Samara 1400
A5
FAMILY RACING RALLY TEAM
73.
VORONTSOV Sergei
Lada Samara 1600
A6
74.
SOUTO Diego
Renault Clio S1600
S1600
75.
KOCHETKOV Anton
Lada Kalina R2
A6
Yalta Crimea Rally Team
76.
ZAHRADNIK Michal
Abarth Grande Punto S2000
S2000
77.
Fernando Esteves
Ford Fiesta S1600
S1600
78.
KEST Karel
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
79.
toño fernandez
Abarth Grande Punto S2000
S2000
80.
LOPUKHOV Aleksey
Abarth Grande Punto S2000
S2000
81.
ALARCON Alberto
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
XtremeRacers Rally Team
82.
STEINBACH Lutz
Opel Corsa S1600
S1600
DE-CAT RallyTeam
83.
SĘCZEK Andrzej
Opel Corsa S1600
S1600
THINK.0NE eSports
84.
GOLAS Lukasz
Peugeot 106 Rallye A5
A5
85.
SIMKO Stanislav
Peugeot 207 S2000
S2000
AFofR
86.
KUBICIK Josef
Subaru Impreza N14 URT
N4
FRONTLINE Rally Team
87.
soltys20
Lada Kalina R2
A6
Beskidy Virtual Rally Team
88.
Mike Honcho
Subaru Impreza N14
N4
89.
Paulo Castro
Peugeot 206 S1600
S1600
MAF RALLY TEAM
90.
MARZOA Juan
Peugeot 207 S2000
S2000
SIM-control
91.
Andrey Kirillov
Abarth Grande Punto S2000
S2000
92.
JEDLICKA Patrik
Peugeot 207 S2000
S2000
93.
DUCHACEK Jan
Peugeot 206 S1600
S1600
Středočech RBR Team
94.
IGLESIAS Rafa
Subaru Impreza N14
N4
SIM-control
95.
HENRIKSSON Urban
Abarth Grande Punto S2000
S2000
Nordic Sim Motorsport
96.
MLADENOVSKI Dragan
Renault Clio S1600
S1600
97.
LAPAEV Vitaly
Peugeot 207 S2000
S2000
Yalta Crimea Rally Team
98.
GNATCHENKO Igor
Subaru Impreza N14
N4
BBS RALLY TEAM
99.
PADALKIN Nikita
Ford Fiesta ST
N3
100.
SIDOROV Konstantin
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
Yalta Crimea Rally Team
101.
TOPIC Martin
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
WD-PRO Racing
102.
ELLSCHLAGER Jirka
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
Lucifer Rally Team
103.
VOJCEK Tomas
Renault Clio R3
S1600
104.
ZELENKA Jiri
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
105.
VOJCEK Mira
Renault Clio R3
S1600
Lucifer Rally Team
106.
JAVIER CARRIL
Volkswagen Polo S1600
S1600
Banco Molocos
107.
SELEMBA Igor
Zastava Yugo A5
A5
108.
ABUIN emilio
Abarth Grande Punto S2000
S2000
Abuin Sim Racers
109.
HIRVELA Tommi
Peugeot 207 S2000
S2000
TeamFRC & VWRC
110.
pablo feito
Peugeot 106 Rallye A5
A5
Escuderia Asturacing
111.
JF Racing
Opel Corsa S1600
S1600
JF Racing
112.
VALA Stanislav
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
Lucifer Rally Team
113.
KROS Jan
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
114.
ABUIN pipe
Abarth Grande Punto S2000
S2000
Abuin Sim Racers
115.
VODICKA Petr
Abarth Grande Punto S2000
S2000
FRONTLINE Rally Team
116.
SOLEK Marek
Lada Kalina R2
A6
117.
Krzysiek Pawlak
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
118.
PUPIK Tomas
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
119.
Michael KOWALCZYK sr
Peugeot 206 S1600
S1600
120.
Pustelnik Mateusz
Peugeot 106 Rallye A5
A5
121.
KANALAS Josef
Volkswagen Polo S1600
S1600
Středočech RBR Team
122.
CECH Mira
Ford Fiesta S1600
S1600
IF Motorsport
123.
GUTIERREZ JORGE
Abarth Grande Punto S2000
S2000
SIM-control
124.
VARTANYAN Valeriy
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Yalta Crimea Rally Team
125.
KANDLER Jan
Opel Corsa S1600
S1600
126.
KASAL Vladimir
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
127.
USVILS Kristaps
Subaru Impreza N14
N4
128.
PETER Marek
Subaru Impreza N14 URT
N4
129.
GORGOL Artur
Abarth Grande Punto S2000
S2000
AT-Rally Team
130.
SRADEJA Jakub
Subaru Impreza N14
N4
131.
RIVAS Diego
Peugeot 207 S2000
S2000
SIM-control
132.
Roy Magnes
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
133.
ORSAK Jaroslav
Suzuki Swift S1600
S1600
134.
KESA Kalvi
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
Momo racing team
135.
LATKO Leszek
Subaru Impreza N14
N4
IS RACING
136.
MARYSKO Tony
VW Golf IV Kit Car
A7
137.
Andi Afric (HR)
Abarth Grande Punto S2000
S2000
CroRbr rally team
138.
NATANEK Tomek
Volkswagen Polo S1600
S1600
THINK.0NE eSports
139.
GRGURINA Robi
Ford Fiesta S2000
S2000
Nordic Sim Motorsport
140.
ARENDAC Jan
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
141.
WACH Tomek
Ford Fiesta S1600
S1600
AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT
142.
BORSUK Bartek
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
143.
BUCZEK Lukas
Peugeot 106 Rallye A5
A5
AMK Wrocławski GRS Team
144.
BARTOS Zdenek
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
145.
ANSANCS Emils
Opel Corsa S1600
S1600
146.
HERNEHULT Dennis
Ford Fiesta S1600
S1600
MM Racing
147.
Jabato Alberto
Peugeot 106 Rallye A5
A5
148.
post mortem
Mitsubishi Lancer Evo 7
N4
149.
KUSMIREK Romek
Ford Fiesta ST
N3
Poland Virtual Rally Team
150.
WIJAS Adrian
Peugeot 207 S2000
S2000
151.
DOHNAL Michal
Lada 112 TMS 1.6
S1600
RaceX WRT
152.
MAKINEN Tommi
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
FiSU Rally Team
153.
BARTUNEK Honza
Ford Fiesta S2000
S2000
ProSport RallyRacing Team
154.
VONSAVICIUS Valdas
Abarth Grande Punto S2000
S2000
RBR - LT
155.
HAMSIK Daniel
Ford Fiesta S1600
S1600
GRIZZLY Racing
156.
OLEK LALIK
Subaru Impreza N12
N4
157.
DRACO16
Subaru Impreza N14
N4
158.
BEN Milan
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
159.
SISI Saulute
Peugeot 106 Rallye A5
A5
RBR - LT
160.
Augustas BIELIAUSKAS
Subaru Impreza N14
N4
Export do .csv
Události na serveru
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
10.01.2024:
Aktualizované tratě:
Montekland (12 tratí)
09.01.2024:
Nová trať:
Peyre Winter
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11127
33.98%
6 měsíců
Hlasů: 3228
9.86%
1 rok
Hlasů: 3721
11.36%
2 roky
Hlasů: 3578
10.93%
3 roky
Hlasů: 3846
11.75%
Hned od vydání
Hlasů: 7245
22.13%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.