Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár Team Rally 2016
1.NEXUS Racing2791
2.Kizz-me WRT2342
3.IRIDIUM RBR Team2196
4.IF Motorsport1816
5.CARLSBAD Rally Team1260
6.EXE Racing1214

Pohár RSC 2016
1.Česká republika SYKORA Michal517
2.Česká republika BUJACEK Martin475
3.Česká republika VECERA Lukas457
4.Česká republika KOZISEK Martin429
5.Česká republika BUJACEK Petr316
6.Slovensko ZETAK Dennis231

Pohár NRC7
1.Slovensko ZETAK Dennis218
2.Česká republika SIMEK Michael210
3.Česká republika MATTES Ondrej175
4.Česká republika PLOJHAR Otas153
5.Česká republika BRABLEC Jan83
6.Česká republika DURDAK Jaroslav81

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
16.07.2017:
Fyzika
16.07.2017:
Model
27.05.2017:
RZ Sherwood Forest Summer
27.05.2017:
RZ Sherwood Forest
24.05.2017:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

20. Danube Rallye 1985
Ostlegenden-Meisterschaft 5. Lauf Pokal fuer Frieden und Freundschaft der soz. Laender 1985 :::::::: More Info at: East Legends Cup ::::::: Open Cup for all
10.7.2017 0:01 - 16.7.2017 23:59
12345678910
RZ/SS 10 - Sura Mare II
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch rozbitý a vlhký, špatné podmínky, podvečer, mírný déšť, oblačno
12 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 10Po RZ 10
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Polsko
 C 
WACH Tomek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/408:40.90 82.9
 
2.Ukrajina
 
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B08:57.80+16.91
+16.91
80.3
+1.41
3.Russian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B09:15.91+35.01
+18.10
77.7
+2.92
4.Slovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/209:23.84+42.94
+7.93
76.6
+3.58
5.Polsko
 C 
BUCZEK Lukas
FSO Polonez 2000 Grp4
H/409:27.74+46.84
+3.91
76.1
+3.90
6.Polsko
 C 
LECKI Ariel
FSO Polonez 2000 Grp4
H/409:39.46+58.56
+11.71
74.6
+4.88
7.Germany
 C 
skoda130rsdollack
Skoda 130 LR GrpB
H/B09:50.33+1:09.44
+10.88
73.2
+5.79
8.Germany
 C 
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A10:03.00+1:22.10
+12.67
71.6
+6.84
9.Česká republika
 
DROZDA Karel
Lada VFTS GrpB
H/B10:09.25+1:28.35
+6.25
70.9
+7.36
10.Russian Federation
 C 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B10:12.73+1:31.83
+3.48
70.5
+7.65
11.Germany
 C 
STEINBACH Lutz
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A10:13.37+1:32.47
+0.64
70.4
+7.71
12.Germany
 
Woifeh
FSO Polonez 2000 Grp4
H/413:40.90
05:00.00
+5:00.00
+3:27.53
52.6
+25.00
=Polsko
 
Voron
FSO Polonez 2000 Grp4
H/413:40.90
05:00.00
+5:00.00
+0.00
52.6
+25.00
=Austria
 
PAMMER Harald
FSO Polonez 2000 Grp4
H/413:40.90
05:00.00
+5:00.00
+0.00
52.6
+25.00
15.Russian Federation
 C 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B13:57.81
05:00.00
+5:16.91
+16.91
51.6
+26.41
=Russian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B13:57.81
05:00.00
+5:16.91
+0.00
51.6
+26.41
=Romania
 
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B13:57.81
05:00.00
+5:16.91
+0.00
51.6
+26.41
18.Polsko
 
RAJEWSKA Justyna
Skoda 130 LR GrpB
H/B14:17.81
05:20.00
+5:36.91
+20.00
50.4
+28.08
19.Česká republika
 
HERMAN_Jakub
Skoda 130 RS Grp2
H/214:23.84
05:00.00
+5:42.94
+6.03
50.0
+28.58
=Polsko
 C 
DNF
Polski Fiat 125p Grp2
H/214:23.84
05:00.00
+5:42.94
+0.00
50.0
+28.58
=Polsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/214:23.84
05:00.00
+5:42.94
+0.00
50.0
+28.58
22.Germany
 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A15:03.00
05:00.00
+6:22.10
+39.15
47.8
+31.84
=Austria
 
STELLNBERGER Philipp
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A15:03.00
05:00.00
+6:22.10
+0.00
47.8
+31.84
=Germany
 
Katja Lara
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A15:03.00
05:00.00
+6:22.10
+0.00
47.8
+31.84
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
WACH Tomek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/467:35.09
00:33.00
 88.0
 
2.equalUkrajina
 
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B68:30.26
00:33.00
+55.17
+55.17
86.8
+0.56
3.equalRussian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B71:15.51
00:33.00
+3:40.42
+2:45.25
83.4
+2.22
4.equalRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B74:38.70
00:33.00
+7:03.61
+3:23.19
79.7
+4.27
5.equalSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/274:39.42
00:33.00
+7:04.33
+0.72
79.6
+4.28
6.upGermany
 
STEINBACH Lutz
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A77:30.53
00:33.00
+9:55.44
+2:51.11
76.7
+6.01
7.upGermany
 
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A78:09.43
00:33.00
+10:34.34
+38.90
76.1
+6.40
8.upPolsko
 
LECKI Ariel
FSO Polonez 2000 Grp4
H/479:07.95
00:33.00
+11:32.86
+58.52
75.1
+6.99
9.upGermany
 
skoda130rsdollack
Skoda 130 LR GrpB
H/B79:53.81
00:33.00
+12:18.72
+45.86
74.4
+7.45
10.upČeská republika
 
DROZDA Karel
Lada VFTS GrpB
H/B80:11.00
00:33.00
+12:35.91
+17.19
74.2
+7.63
11.downAustria
 
PAMMER Harald
FSO Polonez 2000 Grp4
H/480:47.49
10:33.00
+13:12.40
+36.49
73.6
+8.00
12.upPolsko
 
BUCZEK Lukas
FSO Polonez 2000 Grp4
H/482:44.39
10:33.00
+15:09.31
+1:56.91
71.9
+9.18
13.downPolsko
 
Voron
FSO Polonez 2000 Grp4
H/483:11.95
05:33.00
+15:36.86
+27.55
71.5
+9.45
14.downČeská republika
 
HERMAN_Jakub
Skoda 130 RS Grp2
H/283:55.75
10:33.00
+16:20.66
+43.80
70.8
+9.90
15.downGermany
 
Woifeh
FSO Polonez 2000 Grp4
H/483:57.95
10:33.00
+16:22.86
+2.20
70.8
+9.92
16.downPolsko
 
RAJEWSKA Justyna
Skoda 130 LR GrpB
H/B85:22.68
10:53.00
+17:47.59
+1:24.74
69.6
+10.77
17.downGermany
 
Katja Lara
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A86:46.91
10:33.00
+19:11.82
+1:24.22
68.5
+11.62
18.equalPolsko
 
DNF
Polski Fiat 125p Grp2
H/288:15.27
10:33.00
+20:40.18
+1:28.36
67.4
+12.51
19.equalRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B90:53.70
20:00.00
+23:18.61
+2:38.43
65.4
+14.11
20.upRomania
 
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B95:31.29
25:33.00
+27:56.20
+4:37.58
62.2
+16.91
21.downGermany
 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A95:39.13
20:00.00
+28:04.04
+7.84
62.2
+16.99
22.equalAustria
 
STELLNBERGER Philipp
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A97:14.70
20:33.00
+29:39.61
+1:35.57
61.1
+17.96
23.equalRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B97:52.80
25:33.00
+30:17.71
+38.10
60.7
+18.34
24.equalPolsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/2110:44.27
35:10.00
+43:09.17
+12:51.47
53.7
+26.13


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
16.07.2017:
Nové auto: Audi quattro Grp4
27.05.2017:
Aktualizován Sherwood Forest na verzi 1.02 a přidaná nová trať Sherwood Forest Summer
24.05.2017:
Update aut: Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA (nové), Skoda Favorit 136 L GrpA (aktualizované na v1.1)
15.05.2017:
Nové auto: Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
17.04.2017:
Nové auto: Hyundai i20 Coupe WRC 2017


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5218 30.05%
6 měsíců
 
Hlasů: 1452 8.36%
1 rok
 
Hlasů: 1961 11.29%
2 roky
 
Hlasů: 1940 11.17%
3 roky
 
Hlasů: 2026 11.67%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4770 27.47%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.