Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár RSC 2017
1.Česká republika BUJACEK Martin504
2.Slovensko ZETAK Dennis473
3.Česká republika KUZELA Petr398
4.Česká republika SYKORA Roman372
5.Česká republika SYKORA Michal227
6.Česká republika PETER Marek194

Pohár NRC8
1.Slovensko ZETAK Dennis54
2.Česká republika KUZELA Petr45
3.Česká republika PETER Marek24
4.Česká republika MORAVEK Jan16
5.Česká republika ORAL Jakub16
6.Česká republika UHER Tomas14

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
09.10.2017:
Model
08.10.2017:
Fyzika
08.10.2017:
Model
08.10.2017:
Fyzika
08.10.2017:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

Statistiky uživatele MALY Ales


Zobraz pohárky (229)


ID jezdce12241
TeamCzech Rally Fans RBR team
Licence jezdceDefault Licence (all drivers), Euro B, RBR OLD
Počet přihlášených turnajů1595
Počet dokončených turnajů855 (54%)
Vyhraných turnajů16, 5x WRC, 9x S1600, 55x N4, 16x A8, 4x A7, 3x A6, 10x A5, 2x N3, 25x S2000, 1x RC2, 3x H/A, 1x H/4, 1x WRC
Vyhraných RZet141
Ujeté kilometry33 918,9 km


Další údaje


Rekordy / Ranky



Posledních 5 turnajů:
DatumNázev turnajeAuto 
16.10.2017 15:17
Konečné výsledky
TRT supersprint 10
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA7. (3.)
16.10.2017 14:13
Konečné výsledky
TRT supersprint 11
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA8. (1.)
16.10.2017 13:23
Konečné výsledky
Classic FRANCE
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA8. (1.)
12.10.2017 15:38
Konečné výsledky
Rally Pribram - test day 1
Citroen DS3 R5DNF
29.9.2017 23:41
Konečné výsledky
HARDSTYLE IS THE BEST!
Mitsubishi Lancer Evo IX R420. (6.)



Týmová historie:
Název týmuOdDo
Jitrnice Rally Team2.1.200920.2.2009
Czech Rally Fans RBR team7.3.200919.10.2009
Mogul Racing Team20.10.200913.11.2009
Czech Rally Fans RBR team19.11.200931.12.2009
Mogul Racing Team31.12.200931.5.2010
FIST Team5.6.201031.7.2010
Mogul Racing Team1.8.201021.3.2011
S.A.D.A.C. Motorsport23.3.20114.6.2011
BF Goodrich Drivers Team 5.6.20113.2.2012
IF Motorsport9.2.201229.10.2012
Czech Rally Fans RBR team12.5.2014---


Přidat záložku

Události na serveru
09.10.2017:
Aktualizovaná auta:
  • Peugeot 208 T16 R5 (d) - pouze model
08.10.2017:
Aktualizovaná auta:
  • Citroen DS3 R3-MAX
Nová auta:
  • Fiat Abarth 500 R3T
  • Peugeot 207 RC R3T
  • Renault Clio IV R3T
06.10.2017:
Nové auto:

Peugeot 208 T16 R5 (d) (model od Kubrta)

Přejmenované auto a aktualizovaná fyzika:

Peugeot 208 T16 R5 (Jalonso) --> Peugeot 208 T16 R5 (a)

Peugeot 208 T16 R5 2015 (Garyson) --> Peugeot 208 T16 R5 (b)

Peugeot 208 T16 2015 R5 (Leiro) --> Peugeot 208 T16 R5 (c)

02.09.2017:
Aktualizovaná fyzika: Porsche 911 GT3 RS 997 2007

Nové auto: Porsche 911 GT3 RS 997 2010

16.07.2017:
Nové auto: Audi quattro Grp4


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5240 30.05%
6 měsíců
 
Hlasů: 1453 8.33%
1 rok
 
Hlasů: 1964 11.26%
2 roky
 
Hlasů: 1947 11.17%
3 roky
 
Hlasů: 2037 11.68%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4796 27.5%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.