Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár Team Rally 2016
1.NEXUS Racing2791
2.Kizz-me WRT2342
3.IRIDIUM RBR Team2196
4.IF Motorsport1816
5.CARLSBAD Rally Team1260
6.EXE Racing1214

Pohár RSC 2016
1.Česká republika SYKORA Michal517
2.Česká republika BUJACEK Martin475
3.Česká republika VECERA Lukas457
4.Česká republika KOZISEK Martin429
5.Česká republika BUJACEK Petr316
6.Slovensko ZETAK Dennis231

Pohár NRC7
1.Slovensko ZETAK Dennis218
2.Česká republika SIMEK Michael210
3.Česká republika MATTES Ondrej175
4.Česká republika PLOJHAR Otas153
5.Česká republika BRABLEC Jan83
6.Česká republika DURDAK Jaroslav81

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
27.05.2017:
RZ Sherwood Forest Summer
27.05.2017:
RZ Sherwood Forest
24.05.2017:
Fyzika
24.05.2017:
Model
24.05.2017:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

Statistiky uživatele MALY Ales


Zobraz pohárky (226)


ID jezdce12241
TeamCzech Rally Fans RBR team
Licence jezdceDefault Licence (all drivers), Euro B, RBR OLD
Počet přihlášených turnajů1576
Počet dokončených turnajů847 (54%)
Vyhraných turnajů16, 5x WRC, 9x S1600, 55x N4, 16x A8, 4x A7, 3x A6, 10x A5, 2x N3, 25x S2000, 1x RC2, 1x H/4, 1x WRC
Vyhraných RZet141
Ujeté kilometry33 409,0 km


Další údaje


Rekordy / Ranky



Posledních 5 turnajů:
DatumNázev turnajeAuto 
18.2.2016 20:38
Konečné výsledky
Supersprint - Cote D'Arbroz -
Ford Fiesta RS WRC 201553. (22.)
11.2.2016 0:07
Konečné výsledky
test Welfen 16 DINGER
Ford Fiesta RS WRC 20157. (4.)
10.2.2016 22:31
Konečné výsledky
RSC quick test
Skoda Fabia R550. (17.)
10.2.2016 14:26
Konečné výsledky
Tarmac Test
Skoda Fabia R536. (10.)
26.1.2016 22:34
Konečné výsledky
Test Montecarlo
Peugeot 208 T16 R5 20159. (5.)



Týmová historie:
Název týmuOdDo
Jitrnice Rally Team2.1.200920.2.2009
Czech Rally Fans RBR team7.3.200919.10.2009
Mogul Racing Team20.10.200913.11.2009
Czech Rally Fans RBR team19.11.200931.12.2009
Mogul Racing Team31.12.200931.5.2010
FIST Team5.6.201031.7.2010
Mogul Racing Team1.8.201021.3.2011
S.A.D.A.C. Motorsport23.3.20114.6.2011
BF Goodrich Drivers Team 5.6.20113.2.2012
IF Motorsport9.2.201229.10.2012
Czech Rally Fans RBR team12.5.2014---


Přidat záložku

Události na serveru
27.05.2017:
Aktualizován Sherwood Forest na verzi 1.02 a přidaná nová trať Sherwood Forest Summer
24.05.2017:
Update aut: Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA (nové), Skoda Favorit 136 L GrpA (aktualizované na v1.1)
15.05.2017:
Nové auto: Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
17.04.2017:
Nové auto: Hyundai i20 Coupe WRC 2017
13.04.2017:
Update tratě: Dneska večer budu aktualizovat RZ Kormoran - mimo jiné už půjde volně jezdit v shakedownu. P.S. Hotovo.


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5198 30.05%
6 měsíců
 
Hlasů: 1450 8.38%
1 rok
 
Hlasů: 1955 11.3%
2 roky
 
Hlasů: 1937 11.2%
3 roky
 
Hlasů: 2018 11.66%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4742 27.41%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.