Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár Team Rally 2016
1.NEXUS Racing2791
2.Kizz-me WRT2342
3.IRIDIUM RBR Team2196
4.IF Motorsport1816
5.CARLSBAD Rally Team1260
6.EXE Racing1214

Pohár RSC 2016
1.Česká republika SYKORA Michal517
2.Česká republika BUJACEK Martin475
3.Česká republika VECERA Lukas457
4.Česká republika KOZISEK Martin429
5.Česká republika BUJACEK Petr316
6.Slovensko ZETAK Dennis231

Pohár NRC7
1.Slovensko ZETAK Dennis218
2.Česká republika SIMEK Michael210
3.Česká republika MATTES Ondrej175
4.Česká republika PLOJHAR Otas153
5.Česká republika BRABLEC Jan83
6.Česká republika DURDAK Jaroslav81

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
16.07.2017:
Fyzika
16.07.2017:
Model
27.05.2017:
RZ Sherwood Forest Summer
27.05.2017:
RZ Sherwood Forest
24.05.2017:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

Statistiky uživatele BEZDEK Filip


Zobraz pohárky (218)


ID jezdce17149
TeamMRS Racing
Licence jezdceDefault Licence (all drivers), Euro B, OLD Challenge, Team Rally, RBR OLD, RSC
Počet přihlášených turnajů3681
Počet dokončených turnajů1101 (30%)
Vyhraných turnajů26, 23x WRC, 5x S1600, 22x N4, 13x A8, 14x A7, 6x N3, 3x H, 11x S2000, 2x RC1, 9x RC2, 3x RGT, 1x RC3, 2x RC4, 1x H/B
Vyhraných RZet288
Ujeté kilometry52 103,0 km


Další údaje


Rekordy / Ranky



Posledních 5 turnajů:
DatumNázev turnajeAuto 
22.5.2017 21:08
Konečné výsledky
Gravel Assassin
Skoda Fabia R560. (26.)
3.5.2017 18:33
Konečné výsledky
SLOVENSKY POHAR 177
Skoda Fabia R564. (3.)
28.4.2017 13:27
Konečné výsledky
Tour de Asfalt
Skoda Fabia R563. (21.)
28.4.2017 9:57
Konečné výsledky
TRT 3 Super Sprint
Skoda Fabia R518. (3.)
26.4.2017 19:55
Konečné výsledky
Tarmac test
Mini JWC WRC14. (1.)



Týmová historie:
Název týmuOdDo
Hanácký Rally Klub Vyškov---1.10.2008
Rally Team Ml.Boleslav1.10.200819.10.2008
Hanácký Rally Klub Vyškov19.10.20086.2.2009
FIP RBR Pro Sport6.2.200927.7.2009
BESIP Motorsport27.7.200930.8.2009
FIP RBR Pro Sport30.8.200921.9.2009
Walachia Rally Team21.9.200912.10.2009
FIP RBR Pro Sport3.11.200910.11.2009
Mogul Racing Team10.11.200910.11.2009
FIP RBR Pro Sport10.11.200911.11.2009
RM Motorsport12.11.20092.3.2010
Mobil 1 Racing Team2.3.201014.4.2010
TUNING.SK RALLYE TEAM15.4.201029.7.2011
FIST Team5.8.201119.11.2016
FIP Rally team17.9.201123.10.2011
Red Bull12.12.201126.9.2013
BUJACEK RACING26.9.20132.9.2015
RB Racing2.9.201528.2.2016
BUJACEK RACING28.2.201627.11.2016
MRS Racing29.11.2016---


Přidat záložku

Události na serveru
16.07.2017:
Nové auto: Audi quattro Grp4
27.05.2017:
Aktualizován Sherwood Forest na verzi 1.02 a přidaná nová trať Sherwood Forest Summer
24.05.2017:
Update aut: Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA (nové), Skoda Favorit 136 L GrpA (aktualizované na v1.1)
15.05.2017:
Nové auto: Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
17.04.2017:
Nové auto: Hyundai i20 Coupe WRC 2017


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5206 30.05%
6 měsíců
 
Hlasů: 1450 8.37%
1 rok
 
Hlasů: 1958 11.3%
2 roky
 
Hlasů: 1938 11.19%
3 roky
 
Hlasů: 2021 11.67%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4752 27.43%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.