Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár RSC 2017
1.Česká republika BUJACEK Martin504
2.Slovensko ZETAK Dennis473
3.Česká republika KUZELA Petr398
4.Česká republika SYKORA Roman372
5.Česká republika SYKORA Michal227
6.Česká republika PETER Marek194

Pohár NRC8
1.Slovensko ZETAK Dennis82
2.Česká republika KUZELA Petr61
3.Česká republika PTACEK Martin49
4.Česká republika PETER Marek38
5.Česká republika MARES Michal36
6.Česká republika HOUSKA Honza28

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
09.10.2017:
Model
08.10.2017:
Fyzika
08.10.2017:
Model
08.10.2017:
Fyzika
08.10.2017:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

Statistiky uživatele BEZDEK Filip


Zobraz pohárky (218)


ID jezdce17149
TeamMRS CZECH TEAM
Licence jezdceDefault Licence (all drivers), Euro B, OLD Challenge, Team Rally, RBR OLD, RSC
Počet přihlášených turnajů3681
Počet dokončených turnajů1101 (30%)
Vyhraných turnajů26, 23x WRC, 5x S1600, 22x N4, 13x A8, 14x A7, 6x N3, 3x H, 11x S2000, 2x RC1, 9x RC2, 3x RGT, 1x RC3, 2x RC4, 1x H/B
Vyhraných RZet288
Ujeté kilometry52 103,0 km


Další údaje


Rekordy / Ranky



Posledních 5 turnajů:
DatumNázev turnajeAuto 
22.5.2017 21:10
Konečné výsledky
Test CZ
Porsche 911 GT3 RS 997 200711. (1.)
22.5.2017 21:08
Konečné výsledky
Gravel Assassin
Skoda Fabia R560. (26.)
3.5.2017 18:23
Konečné výsledky
SLOVENSKY POHAR 177
Skoda Fabia R564. (3.)
2.5.2017 21:48
Konečné výsledky
Test gravel
Skoda Fabia R538. (3.)
28.4.2017 13:27
Konečné výsledky
Tour de Asfalt
Skoda Fabia R563. (21.)



Týmová historie:
Název týmuOdDo
Hanácký Rally Klub Vyškov---1.10.2008
Rally Team Ml.Boleslav1.10.200819.10.2008
Hanácký Rally Klub Vyškov19.10.20086.2.2009
FIP RBR Pro Sport6.2.200927.7.2009
BESIP Motorsport27.7.200930.8.2009
FIP RBR Pro Sport30.8.200921.9.2009
Walachia Rally Team21.9.200912.10.2009
FIP RBR Pro Sport3.11.200910.11.2009
Mogul Racing Team10.11.200910.11.2009
FIP RBR Pro Sport10.11.200911.11.2009
RM Motorsport12.11.20092.3.2010
Mobil 1 Racing Team2.3.201014.4.2010
TUNING.SK RALLYE TEAM15.4.201029.7.2011
FIST Team5.8.201119.11.2016
FIP Rally team17.9.201123.10.2011
Red Bull12.12.201126.9.2013
BUJACEK RACING26.9.20132.9.2015
RB Racing2.9.201528.2.2016
BUJACEK RACING28.2.201627.11.2016
MRS CZECH TEAM29.11.2016---


Přidat záložku

Události na serveru
09.10.2017:
Aktualizovaná auta:
  • Peugeot 208 T16 R5 (d) - pouze model
08.10.2017:
Aktualizovaná auta:
  • Citroen DS3 R3-MAX
Nová auta:
  • Fiat Abarth 500 R3T
  • Peugeot 207 RC R3T
  • Renault Clio IV R3T
06.10.2017:
Nové auto:

Peugeot 208 T16 R5 (d) (model od Kubrta)

Přejmenované auto a aktualizovaná fyzika:

Peugeot 208 T16 R5 (Jalonso) --> Peugeot 208 T16 R5 (a)

Peugeot 208 T16 R5 2015 (Garyson) --> Peugeot 208 T16 R5 (b)

Peugeot 208 T16 2015 R5 (Leiro) --> Peugeot 208 T16 R5 (c)

02.09.2017:
Aktualizovaná fyzika: Porsche 911 GT3 RS 997 2007

Nové auto: Porsche 911 GT3 RS 997 2010

16.07.2017:
Nové auto: Audi quattro Grp4


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5247 30.04%
6 měsíců
 
Hlasů: 1453 8.32%
1 rok
 
Hlasů: 1970 11.28%
2 roky
 
Hlasů: 1948 11.15%
3 roky
 
Hlasů: 2042 11.69%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4806 27.52%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.