Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár RSC 2017
1.Česká republika BUJACEK Martin504
2.Slovensko ZETAK Dennis473
3.Česká republika KUZELA Petr398
4.Česká republika SYKORA Roman372
5.Česká republika SYKORA Michal227
6.Česká republika PETER Marek194

Pohár NRC8
1.Slovensko ZETAK Dennis54
2.Česká republika KUZELA Petr45
3.Česká republika PETER Marek24
4.Česká republika MORAVEK Jan16
5.Česká republika ORAL Jakub16
6.Česká republika UHER Tomas14

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
09.10.2017:
Model
08.10.2017:
Fyzika
08.10.2017:
Model
08.10.2017:
Fyzika
08.10.2017:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


WRSMP 2012
 
Přidat záložku
 
 


Seznam turnajů
Název turnajePlatí odPlatí do 
1.WRSMP 2012 - Rajd Lotos5.4.201211.4.2012Konečné výsledky
2.WRSMP 2012 - Rajd Orlen18.4.201224.4.2012Konečné výsledky
3.WRSMP 2012 - Rajd Swidnicki KRAUSE2.5.20128.5.2012Konečné výsledky
4.WRSMP 2012 - Rajd Kormoran23.5.201229.5.2012Konečné výsledky
5.WRSMP 2012 - Rajd Karkonoski20.6.201226.6.2012Konečné výsledky
6.WRSMP 2012 - Rajd Rzeszowski22.8.201228.8.2012Konečné výsledky
7.WRSMP 2012 - Rajd Koszyc19.9.201225.9.2012Konečné výsledky
8.WRSMP 2012 - Rajd Polski10.10.201216.10.2012Konečné výsledky
9.WRSMP 2012 - Rajd Dolnoslaski31.10.20126.11.2012Konečné výsledky
10.WRSMP 2012 - Rajd Cieszynska Barborka22.11.201228.11.2012Konečné výsledky


Vše / WRC N4 S2000 S1600 A8 A7 A6 A5 N3 H 


Celkové výsledky (Vše):
PořadíJméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.Bodů
1.Polsko KARCZ Sebastian15151515---0------61581
2.Polsko KLIMAS Adrian65101012801201275
3.Polsko KUPCZAK Andrzej0360015151512672
4.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert0003101210---15858
5.Polsko CHOROBIK Dawid0631201080535
6.Polsko SZYMONIAK Piotr1212---04------50134
7.Polsko GORALIK Lukasz4800520021031
8.Polsko Hubert KLOC00060012010028
9.Polsko LIZAKOWSKI Pawel10---0015------0------25
10.Polsko FUZYNSKI Damian001256------00023
11.Polsko BACZYNSKI Michal------8001000------18
=Polsko cruz5200001100018
=Polsko WALCZAK Sylwester040804000218
14.Polsko STENER Pawel3001800---------12
=Polsko GLEIXNER Maciek01---0---0038012
=Polsko SZPARSKI Michal---000---0804012
17.Polsko GAZDA Piotr------50---60---0011
18.Polsko MAJERSKI Mateusz0100000000010
=Polsko Damian Syty200005300010
20.Polsko MALCZEWSKI Piotr00003060009
21.Polsko KASPRZYK Jan Jr8---------00---00---8
=Polsko PYSZNY Marcin00000050308
23.Polsko KALUSCHA Pawel0---000020507
24.Polsko FRAJDA Daniel000000---6006
25.Polsko WACH Tomek0---000---04004
=Polsko SARABURA Lukasz00400000004
=Polsko BURCZYNSKI Arek0000------4---004
=Polsko NASUCINSKI Marek00000------0---44
=Polsko WOJTCZAK Daniel0004---0---0---04
=Polsko KRUSZ Piotr00120---01004
31.Polsko LISOWSKI Mateusz---------------------------33
=Polsko WALKOWSKI Michal00000300003
33.Polsko Marcin Tomaszewski------20---0---0------2
=Polsko WALCZAK Piotr00---00002------2
=Polsko RUSZKIEWICZ Rafal---0002000002
36.Polsko JAKUBCZYK Dariusz00000000101
=Polsko Krzysztof Waligora10------------------------1
=Polsko KOLODZIEJ Slawek00001000001



Celkové výsledky týmů (Vše):
PořadíNázev týmu1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.Bodů
1.Killaz Motorsport72616469556546474598622
2.Wyprzedź Mnie Rally Team73735362564652574482598
3.Play-Max.pl Rally Team16636821466154555843485
4.Scuderia SIADLY.COM43214063273847305026385
5.2BRally RBR Team22303831422843423319328
6.R-EVOLUTION Team3821262941256162611239
7.Poland Virtual Rally Team22442542594221331217
8.AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT11101722352019332122210
9.siescigam.pl VRT157144183631192714185
10.Bielsko-Biala /COM5.pl/ - Rally Team12310836282915218170
11.2Brally Virtual Team3342---21411---100---121
12.Conquest Racing164---74827521891
13.BlueArrows Rally Team003565618251381
14.arpak.com.pl Klan Rally Team15---10---1510515061
15.RALLYBROS.PL TEAM01711640463859
16.OesRecords Rally Team608016001013053
17.Beskidy Virtual Rally Team106005101---124
18.MeTHKa rally team------30---68------017
19.Millers Oils Rally Team0---05---------50212
20.HM Rally Team00---100000---1
=ZGORZELEC Virtual Rally Team1000------------------1

Události na serveru
09.10.2017:
Aktualizovaná auta:
  • Peugeot 208 T16 R5 (d) - pouze model
08.10.2017:
Aktualizovaná auta:
  • Citroen DS3 R3-MAX
Nová auta:
  • Fiat Abarth 500 R3T
  • Peugeot 207 RC R3T
  • Renault Clio IV R3T
06.10.2017:
Nové auto:

Peugeot 208 T16 R5 (d) (model od Kubrta)

Přejmenované auto a aktualizovaná fyzika:

Peugeot 208 T16 R5 (Jalonso) --> Peugeot 208 T16 R5 (a)

Peugeot 208 T16 R5 2015 (Garyson) --> Peugeot 208 T16 R5 (b)

Peugeot 208 T16 2015 R5 (Leiro) --> Peugeot 208 T16 R5 (c)

02.09.2017:
Aktualizovaná fyzika: Porsche 911 GT3 RS 997 2007

Nové auto: Porsche 911 GT3 RS 997 2010

16.07.2017:
Nové auto: Audi quattro Grp4


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5241 30.05%
6 měsíců
 
Hlasů: 1453 8.33%
1 rok
 
Hlasů: 1965 11.27%
2 roky
 
Hlasů: 1947 11.16%
3 roky
 
Hlasů: 2037 11.68%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4798 27.51%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.