Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
ZBORIL Roman 1
66
5.
BUJACEK Jakub
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Valstagna - Rekordy
Základní fyzika
NGP
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
---
Česká republika
Polsko
Španělsko
Russian Federation
Estonia
Portugalsko
Francie
Slovensko
Finsko
Lithuania
Latvia
Hungary
Germany
Slovinsko
Ukrajina
Argentina
Italy
Švédkso
Japan
Velká Británie
Bulgaria
USA
Croatia
Brazil
Belgium
China
Austria
Srbsko
Norsko
Chile
Greece
Netherlands
Kanada
Australia
Belarus
Ireland
Korea, Republic Of
Romania
Switzerland
Kazakstan
Uruguay
Turkey
Andorra
Mexico
Nový Zéland
Colombia
Denmark
Reunion
Ecuador
Indonesia
Peru
Madagascar
South Africa
Venezuela
Paraguay
Bolivia
Afghanistan
Jamaica
Barbados
Georgia
Luxembourg
Bosnia And Herzegovina
India
San Marino
Hong Kong
Malaysia
Israel
Moldova, Republic Of
Thailand
Singapore
Macedonia
Zimbabwe
Cyprus
Philippines
Armenia
Dominican Republic
Costa Rica
Antigua And Barbuda
Martinique
Lebanon
Uzbekistan
Montserrat
Cocos Keeling Islands
Guadeloupe
Egypt
Senegal
Cuba
Taiwan
Guatemala
Palestine
Antarctica
Congo
Greenland
Albania
Uganda
Černá hora
Pakistan
Burkina Faso
Iceland
Saudi Arabia
Vietnam
Saint Kitts And Nevis
Liechtenstein
St Vincent/Grenadines
Puerto Rico
Pitcairn
Morocco
Malta
American Samoa
Monaco
United Arab Emirates
Kenya
Panama
Korea, D.P.R.
Bangladesh
Tunisia
Vatican City
Bhutan
Iran, Islamic Republic Of
Kiribati
British Indian Ocean Territory
US Minor Outlying Islands
Macau
French Guiana
Qatar
Turkmenistan
Saint Pierre And Miquelon
El Salvador
Cameroon
Gambia
Sudan
Kyrgyzstan
Honduras
Anguilla
Nicaragua
Sri Lanka
Mongolia
Angola
Fiji
Azerbaijan
Tonga
Ghana
Somalia
Wallis And Futuna
Virgin Islands, U.S.
Nigeria
Zambia
Další
Jméno
Auto
Čas
1.
MORAVEK Jan
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
09:16.99
2.
STOLFA Ondrej
Peugeot 306 Maxi Kit Car
09:25.17
3.
KUBA Filip
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
09:30.53
4.
KOMINEK Ales
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
09:35.55
5.
SERY Jakub
Peugeot 306 Maxi Kit Car
09:38.76
6.
PAOLI Ruben
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
09:38.98
7.
TOMECEK Libor
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
09:40.72
8.
PRIKRYL Martin
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
09:43.65
9.
pablokoSick
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
09:47.51
10.
HOPP Tomas
Citroen Xsara Kit Car
09:48.18
11.
MARES Jan
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
09:56.01
12.
DVORAK Karel
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
10:00.13
13.
STREJT Michal
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
10:03.19
14.
Maier.Maximilian
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
10:05.19
15.
SIMLIK Simon
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
10:07.12
16.
KUBES Zdenek
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
10:10.06
17.
TOMECEK Josef
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
10:10.71
18.
KARPFINGER Tomas
Peugeot 306 Maxi Kit Car
10:24.23
19.
MATEJKA Miroslav
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
10:30.71
20.
MYDLIAR Jozef
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
10:34.60
21.
MIKKO a
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
10:41.38
22.
OPRSAL Michal
Renault Clio 16S Williams GrpA
10:43.41
23.
LUENGO Pablo
Renault Clio 16S Williams GrpA
10:44.77
24.
MOC Lukáš
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
10:54.91
25.
MICKA Martin
BMW M3 E30 GrpA
10:57.85
26.
KAGA Musashi
BMW M3 E30 GrpA
10:58.97
27.
CERNY Marcel
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
11:05.92
28.
ZPEVAK Jan
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
11:07.11
29.
WIENER Robin
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
11:09.71
30.
HORCICA Dominik
BMW M3 E30 GrpA
11:13.53
1
2
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.