Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár RSC 2017
1.Česká republika BUJACEK Martin504
2.Slovensko ZETAK Dennis473
3.Česká republika KUZELA Petr398
4.Česká republika SYKORA Roman372
5.Česká republika SYKORA Michal227
6.Česká republika PETER Marek194

Pohár NRC8
1.Slovensko ZETAK Dennis54
2.Česká republika KUZELA Petr45
3.Česká republika PETER Marek24
4.Česká republika MORAVEK Jan16
5.Česká republika ORAL Jakub16
6.Česká republika UHER Tomas14

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
09.10.2017:
Model
08.10.2017:
Fyzika
08.10.2017:
Model
08.10.2017:
Fyzika
08.10.2017:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


MEGASPORT Rally

Perspective ukrainian rally team Official site: www.megasport.in.ua

Přidat záložku

 UživatelPozice
Ukrajina KOTYK SergioManažer
Ukrajina GONTSOV IvanČlen
Ukrajina KUZMINOV AlexanderČlen
Ukrajina LEGEDZA AndriyČlen
Ukrajina LYKHACH PashaČlen
Ukrajina MEGASPORT RallyČlen
Ukrajina ROMANOV NickČlen
Ukrajina VIIAND AnderČlen
Ukrajina VOLKOVICH AlexanderČlen




Historie týmu
JezdecOdDo
Ukrajina KOTYK Vasil20.4.20098.9.2013
Ukrajina CUMBALYK Kristina29.4.200912.12.2010
TUMOSCHYK Julia2.5.20093.3.2012
Ukrajina SYNORATSKIY Yura2.5.20093.3.2012
Česká republika DJOBROVSKI Nick30.10.200919.11.2010
Ukrajina LYKHACH Pasha1.2.2010---
Ukrajina KORUZ Irina3.2.20108.9.2013
Ukrajina DUDAR Oleg26.2.20108.9.2013
Ukrajina KORUZ Vadim2.3.20108.9.2013
Ukrajina LEGEDZA Andriy18.4.2010---
Ukrajina KUZMINOV Alexander14.6.2010---
Ukrajina KOTYK Sergio19.8.2010---
Ukrajina BAHLAI Andrii19.8.201019.12.2010
Ukrajina LESKO Roman24.10.20108.9.2013
Ukrajina ROMANOV Nick19.11.2010---
Ukrajina Yakimiv Bohdan12.12.20108.9.2013
Ukrajina CUMBALYK Kristina19.12.20108.9.2013
Ukrajina ZAGORUIKO Dmitry25.12.201018.1.2012
Polsko Blume Roman8.3.20113.3.2012
Ukrajina Savlov Sergey1.11.201118.1.2012
Polsko KAVARNALY Dmitriy6.11.201110.1.2013
Ukrajina DANYS Levko3.3.20128.9.2013
Ukrajina KARMEN Oleh23.4.20128.9.2013
Ukrajina MEGASPORT Rally27.5.2012---
Ukrajina VIIAND Ander20.3.2015---
Ukrajina GONTSOV Ivan2.6.2015---
Ukrajina VOLKOVICH Alexander15.5.2017---

Události na serveru
09.10.2017:
Aktualizovaná auta:
  • Peugeot 208 T16 R5 (d) - pouze model
08.10.2017:
Aktualizovaná auta:
  • Citroen DS3 R3-MAX
Nová auta:
  • Fiat Abarth 500 R3T
  • Peugeot 207 RC R3T
  • Renault Clio IV R3T
06.10.2017:
Nové auto:

Peugeot 208 T16 R5 (d) (model od Kubrta)

Přejmenované auto a aktualizovaná fyzika:

Peugeot 208 T16 R5 (Jalonso) --> Peugeot 208 T16 R5 (a)

Peugeot 208 T16 R5 2015 (Garyson) --> Peugeot 208 T16 R5 (b)

Peugeot 208 T16 2015 R5 (Leiro) --> Peugeot 208 T16 R5 (c)

02.09.2017:
Aktualizovaná fyzika: Porsche 911 GT3 RS 997 2007

Nové auto: Porsche 911 GT3 RS 997 2010

16.07.2017:
Nové auto: Audi quattro Grp4


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5240 30.05%
6 měsíců
 
Hlasů: 1453 8.33%
1 rok
 
Hlasů: 1964 11.26%
2 roky
 
Hlasů: 1947 11.17%
3 roky
 
Hlasů: 2037 11.68%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4795 27.5%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.