Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Česká republika KUBOVSKY Petr326
2.Slovensko ZETAK Dennis280
3.Česká republika UHLIR Vojtech225
4.Česká republika KVASNICAK Miroslav174
5.Česká republika PTACEK Martin154
6.Česká republika VALERIAN Vaclav134

Pohár RSC 2018
1.Slovensko ZETAK Dennis377
2.Česká republika BUJACEK Martin352
3.Česká republika SYKORA Michal343
4.Česká republika VECERA Lukas270
5.Česká republika HOFFMANN Jakub175
6.Česká republika BURIÁNEK Tomáš156

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
13.01.2019:
RZ Vicar
13.01.2019:
RZ Mitterbach
12.01.2019:
RZ Lucéram - Col Saint-Roch
10.11.2018:
RZ Sturec Snow II
10.11.2018:
RZ Sturec Snow


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


Rookie Rally Team

Strona zespołu Fanpage RRT Idealny zespół na rozpoczęcie (lub kontynuowanie) kariery! Zapraszamy

Přidat záložku

Tým není aktivní od 4.1.2019.


Historie týmu
JezdecOdDo
Polsko ZARYCHTA Daniel24.5.20104.1.2019
Polsko ŚLEFARSKI Maciej24.5.20104.1.2019
Polsko WITKOWICZ Mateusz25.5.20107.4.2013
Česká republika Petr Zahradnik31.5.201012.1.2013
Latvia Tedis23.4.201112.1.2013
Polsko MAGDZIARZ Mateusz10.10.20124.1.2019
Polsko Krzysiek Pawlak6.4.201321.3.2014
Polsko Grzegorz Berent7.4.20133.7.2013
Polsko JAROS Artur7.4.201315.12.2014
Polsko SOBIERAJ Tomasz7.4.20134.1.2019
Polsko Damian Boncela7.4.201316.5.2014
Polsko weekend7.4.201323.12.2015
Polsko Mariusz Fober8.4.20134.5.2015
Polsko NIERODA Arkadiusz26.4.20134.1.2019
Polsko BIEDRAWA Stanislaw28.4.201319.3.2017
Polsko ANASINSKI Przemyslaw29.4.201319.5.2013
Polsko SIEKANSKI Andrzej4.5.201316.4.2016
Polsko Myszoglad Michal6.5.201310.1.2015
Polsko piotr zelislawski17.5.20136.8.2013
Polsko Peruzynski Dawid17.5.201321.10.2013
Polsko KUSTO Artur20.5.20134.1.2019
Polsko Piotr Szadkowski27.5.20136.8.2013
Polsko Daniel PAN24.8.201319.3.2017
Polsko Grzegorz Berent1.9.201313.4.2014
Polsko RookieRT8.9.20134.1.2019
Polsko SMETEK Bartosz19.9.20134.5.2015
Polsko Bania Mateusz20.9.201322.1.2014
Polsko MARCIN Zmyslowski10.10.20134.1.2019
Polsko SIEKANSKA Klaudia30.10.20136.9.2014
Polsko Zawistowski Karol5.11.201326.3.2014
Polsko Magdalena ZMYSLOWSKA18.11.20134.1.2019
Polsko BODO Pawel8.12.201316.6.2014
Polsko Bartek Kowalczyk8.12.201325.10.2014
Polsko CHMIELARSKI Krzysztof8.12.201310.1.2015
Polsko KITA Krzysztof8.1.201425.1.2015
Polsko MATUSZEWSKI Jakub18.1.201416.6.2014
Polsko Krzysiek Sliż12.2.201423.2.2016
Polsko CzarnyWRC3.3.20144.1.2019
Polsko Michal Szewczyk14.3.201417.6.2014
Polsko Tomasz Kosinski26.3.20144.1.2019
Polsko Dawid Matuszek25.5.201428.3.2017
Polsko LUKASZEWICZ Lukasz25.5.201425.9.2017
Polsko Latko Leszek26.5.201425.6.2014
Polsko Speedwayfanatic28.5.201428.3.2017
Polsko Lukasz Rozniecki10.6.201429.9.2014
Polsko PRZYSZLAKOWSKI Mateusz15.6.20144.1.2019
Polsko MADERA Lukasz11.7.201416.5.2015
Polsko ZURAWLEW Kamil14.9.20144.1.2019
Polsko KRUK Michal1.10.201427.8.2016
Polsko SIEKANSKA Klaudia28.10.201416.4.2016
Polsko BYCZKOWSKI Adrian23.11.20143.12.2014
Polsko MATUSZEWSKI Jakub20.2.20154.5.2015
Polsko HAUPT Adam2.3.20154.1.2019
Polsko ZARNOWSKI Mateusz19.3.20154.1.2019
Polsko ANIOLEK Marcin1.4.20154.1.2019
Polsko Zieba974.4.201528.7.2015
Polsko Peruzynski Dawid28.4.20154.1.2019
Polsko Jackowiak Grzegorz28.4.20154.1.2019
Polsko TRZCINSKI Damian4.5.20154.1.2019
Polsko Jakub KUBERA16.5.20152.10.2015
Polsko Piotr Wincencik17.5.201522.7.2015
Polsko DawidKielusiak6.6.20159.6.2015
Polsko MATUSZEWSKI Jakub17.6.201511.11.2016
Polsko Jan Gorczyca22.7.201530.12.2016
Polsko SKALKA Kamil19.11.20157.11.2017
Polsko SZULIKOWSKI Jacek21.12.20154.1.2019
Polsko DMUCHOWSKI Rafal14.1.201625.9.2017
Polsko SOLCZYNSKI Hubert25.1.201625.9.2017
Polsko Przemyslaw OWCZARSKI31.3.20164.1.2019
Polsko Adrian Sadowski11.4.201631.12.2018
Polsko Adam Kocik (PL)11.4.20164.1.2019
Polsko Sznajderski Mateusz17.4.20164.1.2019
Polsko SIEKANSKI Andrzej22.5.20164.1.2019
Polsko URADZINSKI Marcin4.6.201628.3.2017
Polsko FIOLEK Jakub11.8.20164.1.2019
Polsko MarekHMS1.9.201626.6.2017
Polsko Puls7.2.201726.11.2017
Ireland BLITEK Marcin9.2.201726.6.2017
Polsko KOWALIK Artur [AERTE]10.2.20174.1.2019
Polsko SIEKANSKA Klaudia27.2.20174.1.2019
Polsko WonteR4.4.20174.5.2017
Polsko WATOROWSKI Patryk4.5.20174.1.2019
Polsko LUKASZEWICZ Lukasz15.10.20174.1.2019
Polsko Damian Boncela25.10.20174.1.2019
Polsko TOMASZ MOSKALA29.10.20174.1.2019
Polsko BIALY Michal5.12.20174.1.2019
Polsko SAJDAK Piotrr6.12.20174.1.2019
Polsko Jan Gorczyca29.12.20174.1.2019
Polsko KOWALSKI Mikolaj15.1.20184.1.2019
Polsko WALKOWSKI Michal29.1.20184.1.2019

Události na serveru
13.01.2019:
Nové tratě:
  • Mitterbach
  • Vicar
12.01.2019:
Nová trať:
  • Lucéram - Col Saint-Roch
10.11.2018:
Nová trať:
  • Šturec Snow (I + II)
27.07.2018:
Nové auto:

  • Citroen C3 R5
14.07.2018:
Aktualizované tratě:
  • Svince (I + II) v1.1
  • Lousada (WRC + RX + RG) v1.1
Nové auto:
  • BMW E36 Compact F2000


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5504 30.44%
6 měsíců
 
Hlasů: 1490 8.24%
1 rok
 
Hlasů: 2020 11.17%
2 roky
 
Hlasů: 1974 10.92%
3 roky
 
Hlasů: 2102 11.63%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4990 27.6%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.