Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian54
2.Slovensko ZETAK Dennis42
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar33
4.Česká republika PAULAT Stepan29
5.Španělsko PEROJO Eduardo19
6.Česká republika VALENTA Lukas17

Pohár NRC10
1.Slovensko ZETAK Dennis476
2.Česká republika VALENTA Lukas439
3.Česká republika VECERA Lukas387
4.Česká republika KUBOVSKY Petr372
5.Česká republika HONZEK Matej319
6.Česká republika BURIÁNEK Tomáš259

Pohár Palmira RBR-CUP 2020
1.Česká republika BUJACEK Martin693
2.Slovensko ZETAK Dennis580
3.Česká republika KADERABEK Jan500
4.Česká republika VANDA David464
5.Česká republika VECERA Lukas443
6.Česká republika JILEK Zdenek400

Pohár WRPP 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian90
2.Polsko WACH Tomek41
3.Polsko FOLTA Maciej40
4.Polsko PYSZNY Marcin36
5.Polsko ZURAWLEW Kamil29
6.Polsko KORALEWSKI Mateusz27

Nové soubory
03.07.2020:
Fyzika
03.07.2020:
Model
03.07.2020:
Fyzika
31.05.2020:
Fyzika
31.05.2020:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


Rookie Rally Team

Strona zespołu Fanpage RRT Idealny zespół na rozpoczęcie (lub kontynuowanie) kariery! Zapraszamy

Přidat záložku

Tým není aktivní od 4.1.2019.


Historie týmu
JezdecOdDo
Polsko ZARYCHTA Daniel24.5.20104.1.2019
Polsko ŚLEFARSKI Maciej24.5.20104.1.2019
Polsko WITKOWICZ Mateusz25.5.20107.4.2013
Česká republika Petr Zahradnik31.5.201012.1.2013
Latvia Tedis23.4.201112.1.2013
Polsko MAGDZIARZ Mateusz10.10.20124.1.2019
Polsko Krzysiek Pawlak6.4.201321.3.2014
Polsko Grzegorz Berent7.4.20133.7.2013
Polsko JAROS Artur7.4.201315.12.2014
Polsko SOBIERAJ Tomasz7.4.20134.1.2019
Polsko BONCELA Damian7.4.201316.5.2014
Polsko weekend7.4.201323.12.2015
Polsko Mariusz Fober8.4.20134.5.2015
Polsko NIERODA Arkadiusz26.4.20134.1.2019
Polsko BIEDRAWA Stanislaw28.4.201319.3.2017
Polsko ANASINSKI Przemyslaw29.4.201319.5.2013
Polsko SIEKANSKI Andrzej4.5.201316.4.2016
Polsko Myszoglad Michal6.5.201310.1.2015
Polsko piotr zelislawski17.5.20136.8.2013
Polsko Peruzynski Dawid17.5.201321.10.2013
Polsko KUSTO Artur20.5.20134.1.2019
Polsko Piotr Szadkowski27.5.20136.8.2013
Polsko Daniel PAN24.8.201319.3.2017
Polsko Grzegorz Berent1.9.201313.4.2014
Polsko RookieRT8.9.20134.1.2019
Polsko SMETEK Bartosz19.9.20134.5.2015
Polsko Bania Mateusz20.9.201322.1.2014
Polsko ZMYSLOWSKI Marcin10.10.20134.1.2019
Polsko SIEKANSKA Klaudia30.10.20136.9.2014
Polsko Zawistowski Karol5.11.201326.3.2014
Polsko Magdalena ZMYSLOWSKA18.11.20134.1.2019
Polsko BODO Pawel8.12.201316.6.2014
Polsko Bartek Kowalczyk8.12.201325.10.2014
Polsko CHMIELARSKI Krzysztof8.12.201310.1.2015
Polsko KITA Krzysztof8.1.201425.1.2015
Polsko MATUSZEWSKI Jakub18.1.201416.6.2014
Polsko ŚLIŻ Krzysztof12.2.201423.2.2016
Polsko CzarnyWRC3.3.20144.1.2019
Polsko Michal Szewczyk14.3.201417.6.2014
Polsko Tomasz Kosinski26.3.20144.1.2019
Polsko Dawid Matuszek25.5.201428.3.2017
Polsko LUKASZEWICZ Lukasz25.5.201425.9.2017
Polsko Latko Leszek26.5.201425.6.2014
Polsko Speedwayfanatic28.5.201428.3.2017
Polsko Lukasz Rozniecki10.6.201429.9.2014
Polsko PRZYSZLAKOWSKI Mateusz15.6.20144.1.2019
Polsko MADERA Lukasz11.7.201416.5.2015
Polsko ZURAWLEW Kamil14.9.20144.1.2019
Polsko KRUK Michal1.10.201427.8.2016
Polsko SIEKANSKA Klaudia28.10.201416.4.2016
Polsko BYCZKOWSKI Adrian23.11.20143.12.2014
Polsko MATUSZEWSKI Jakub20.2.20154.5.2015
Polsko HAUPT Adam2.3.20154.1.2019
Polsko ZARNOWSKI Mateusz19.3.20154.1.2019
Polsko ANIOLEK Marcin1.4.20154.1.2019
Polsko Zieba974.4.201528.7.2015
Polsko Peruzynski Dawid28.4.20154.1.2019
Polsko Jackowiak Grzegorz28.4.20154.1.2019
Polsko TRZCINSKI Damian4.5.20154.1.2019
Polsko Jakub KUBERA16.5.20152.10.2015
Polsko Piotr Wincencik17.5.201522.7.2015
Polsko DawidKielusiak6.6.20159.6.2015
Polsko MATUSZEWSKI Jakub17.6.201511.11.2016
Polsko GORCZYCA Jan22.7.201530.12.2016
Polsko SKALKA Kamil19.11.20157.11.2017
Polsko SZULIKOWSKI Jacek21.12.20154.1.2019
Polsko DMUCHOWSKI Rafal14.1.201625.9.2017
Polsko SOLCZYNSKI Hubert25.1.201625.9.2017
Polsko Przemyslaw OWCZARSKI31.3.20164.1.2019
Polsko SADOWSKI Adrian11.4.201631.12.2018
Polsko KOCIK Adam11.4.20164.1.2019
Polsko Sznajderski Mateusz17.4.20164.1.2019
Polsko SIEKANSKI Andrzej22.5.20164.1.2019
Polsko URADZINSKI Marcin4.6.201628.3.2017
Polsko FIOLEK Jakub11.8.20164.1.2019
Polsko Cegłowski Marek1.9.201626.6.2017
Polsko PAWLOW Przemek7.2.201726.11.2017
Polsko BLITEK Marcin9.2.201726.6.2017
Polsko KOWALIK Artur [AERTE]10.2.20174.1.2019
Polsko SIEKANSKA Klaudia27.2.20174.1.2019
Polsko WonteR4.4.20174.5.2017
Polsko WATOROWSKI Patryk4.5.20174.1.2019
Polsko LUKASZEWICZ Lukasz15.10.20174.1.2019
Polsko BONCELA Damian25.10.20174.1.2019
Polsko TOMASZ MOSKALA29.10.20174.1.2019
Polsko BIALY Michal5.12.20174.1.2019
Polsko SAJDAK Piotrr6.12.20174.1.2019
Polsko GORCZYCA Jan29.12.20174.1.2019
Polsko KOWALSKI Mikolaj15.1.20184.1.2019
Polsko WALKOWSKI Michal29.1.20184.1.2019

Události na serveru
03.07.2020:
Nová auta:
  • Ford Escort Mk II RS Grp4
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
31.05.2020:
Nová auta:
  • Toyota Celica TCT (TA64) GrpB
20.04.2020:
Nová auta:
  • Hyundai i20 Coupe WRC 2020
17.04.2020:
Nová auta:
  • VW Golf II GTI 16V GrpA
Aktualizovaná auta (pouze model):
  • Skoda Fabia R5 evo
  • VW Polo GTI R5
04.03.2020:
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Audi 200 quattro GrpA
  • Lancia Delta HF 4WD GrpA
  • Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 6225 31.93%
6 měsíců
 
Hlasů: 1585 8.13%
1 rok
 
Hlasů: 2101 10.78%
2 roky
 
Hlasů: 2030 10.41%
3 roky
 
Hlasů: 2225 11.41%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5328 27.33%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.