Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
PAULAT Stepan
344
2.
KORALEWSKI Mateusz
313
3.
BUJACEK Martin
298
4.
STEINER Pavel
295
5.
POLOK Mateusz
254
6.
BURIÁNEK Tomáš
237
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
54
2.
BUJACEK Jakub
53
3.
VECERA Lukas
42
4.
SERY Jakub
39
5.
VALENTA Lukas
31
6.
BURIÁNEK Tomáš
30
Nové soubory
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
27.01.2024:
RZ Harju 2019
27.01.2024:
RZ Dolmen
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
IRC 2012 - RALLY SAN MARINO - Startovní listina
#
Jméno
Auto
Třída
Název týmu
1.
BUJACEK Martin
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
PALMIRA RBR Team
2.
KLINOVSKY Boris
Subaru Impreza N14 URT
N4
3.
DOMANUS Mariusz
Peugeot 106 Rallye A5
A5
AMK Wrocławski GRS Team
4.
LINDBERG Tommie
Opel Corsa S1600
S1600
Nordic Sim Motorsport
5.
KUBIN Dominik
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
KARBON Autosport
6.
KUBIN Petr
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
KARBON Autosport
7.
KURKA Tomas
Renault Clio S1600
S1600
ESOX Rally Team
8.
MAKINEN Tommi
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
FiSU Rally Team
9.
NEMEC Dave
Peugeot 106 Rallye A5
A5
10.
JILEMNICKY Martin
Citroen C2 S1600
S1600
11.
ZETAK Dennis
Ford Fiesta S1600
S1600
PALMIRA RBR Team
12.
KOLODZIEJ Slawek
Subaru Impreza N14
N4
THINK.0NE eSports
13.
STENER Pawel
Peugeot 206 S1600
S1600
THINK.0NE eSports
14.
BOGDANOWICZ Jurek
Peugeot 207 S2000
S2000
15.
Piotr Satala
Subaru Impreza N14
N4
16.
FRAJDA Daniel
Subaru Impreza N14
N4
IS RACING
17.
KRUSZ Piotr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
THINK.0NE eSports
18.
KLIMAS Adrian
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
THINK.0NE eSports
19.
PIKUT Rafal
Peugeot 206 S1600
S1600
20.
PIETA Slawek
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
21.
NATANEK Tomek
Peugeot 206 S1600
S1600
THINK.0NE eSports
22.
SWIEZY Dawid
Honda Civic R3
S1600
THINK.0NE eSports
23.
BARTNIKOWSKI Robert
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
THINK.0NE eSports
24.
TOMASZEWSKI Marcin
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
25.
CEBULA Dawid
Peugeot 106 Rallye A5
A5
26.
GORSKI Michal
Ford Fiesta S1600
S1600
PZ Motorsport
27.
KOVARICEK Miroslav
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
NEXUS Racing
28.
PETER Marek
Subaru Impreza N14 URT
N4
29.
JANGAS Mariusz
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
30.
BORTEL Grzegorz
Subaru Impreza N14
N4
31.
SABOTA Pavel
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
Božkov Rally Team
32.
BORUTA Pavel
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
33.
DRBAL Tomas
Suzuki Ignis S1600
S1600
8360R JohnDeere Team
34.
PETERKA Emil
Peugeot 106 Rallye A5
A5
35.
WOLAJNYK Ales
Ford Fiesta S1600
S1600
Středočech RBR Team
36.
CERVENKA Filip
Peugeot 207 S2000
S2000
TR Legends
37.
SEKERA Tomas
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
MONTEK MOTORSPORT
38.
JAROTEK Jiri
Peugeot 207 S2000
S2000
MONTEK MOTORSPORT
39.
TAUS Petr
Subaru Impreza N14
N4
IRIDIUM RBR Team
40.
JAKUBCZYK Dariusz
Subaru Impreza N14
N4
41.
HAJEK Radek
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
IF Motorsport
42.
NOVAK Jenda
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
Walda Motorsport
43.
JELINEK Honza
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
44.
JILEK Marek
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
45.
HEJTMANEK Pavel
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
NEXUS Racing
46.
Michael KOWALCZYK sr
Peugeot 106 Rallye A5
A5
47.
KAPICA Dawid
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT
48.
POLAK Pavel
Opel Corsa S1600
S1600
EXE Racing
49.
WYSLYCH Wojciech
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
50.
KUCERA David
Subaru Impreza N14
N4
IRIDIUM RBR Team
51.
NOVAK Klemen
Renault Clio S1600
S1600
PEDAL To The METAL
52.
NAVRATIL Jiri
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
IRIDIUM RBR Team
53.
MARKO Tibor
Subaru Impreza N12
N4
54.
SCHAMBERGER Karel st
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
MILWAUKEE Motorsport
55.
BRONZ Zoli
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
NEXUS Racing
56.
PURINO Michal
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
eWRC.cz Motorsport
57.
Lukasz SZPIECH
Ford Fiesta S1600
S1600
58.
MAJKA Rafal
Peugeot 106 Rallye A5
A5
AMK Wrocławski GRS Team
59.
DELCZYK Bartosz
Ford Fiesta S1600
S1600
RALLY and RACE Team
60.
KOUTSKY Dominik
Peugeot 106 Rallye A5
A5
61.
Marcin Staniurski
Subaru Impreza N14 URT
N4
62.
HRABAL Jakub
Peugeot 106 Rallye A5
A5
8360R JohnDeere Team
63.
Schernstein Josef
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
MOTORSPORT ČERNOUSY
64.
Schernstein Josef jun
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
MOTORSPORT ČERNOUSY
65.
DOSTAL Jan sen.
Citroen Saxo S1600
S1600
MOTORSPORT ČERNOUSY
66.
VRANA Martin
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
MOTORSPORT ČERNOUSY
67.
DOSTAL Jakub
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
MOTORSPORT ČERNOUSY
68.
ZRALY Michal
Ford Escort Cosworth gr.N
N4
69.
KRACALIK Libor
Peugeot 106 Rallye A5
A5
RT--WRC--
70.
SLABON Tomasz
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT
71.
STUDENY Ivo
Peugeot 206 S1600
S1600
Kizz-me WRT
72.
KROUPA Vojta
Peugeot 106 Rallye A5
A5
eWRC.cz Motorsport
73.
SPALENSKY Martin
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
eWRC.cz Motorsport
74.
DUCHACEK Jan
Opel Corsa S1600
S1600
Středočech RBR Team
75.
OPRSAL Michal
Citroen C2 S1600
S1600
76.
CHOMA Krzysztof
Peugeot 207 S2000
S2000
Play-Max.pl Rally Team
77.
SABADOS Anton
Volkswagen Polo S1600
S1600
78.
Sadila Petr
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
79.
ADAM Tomas
Subaru Impreza N14
N4
EXE Racing
80.
BENDA Karel
Subaru Impreza N14
N4
ESOX Rally Team
81.
NAVRATIL Richard
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
ESOX Rally Team
82.
CASTULIK Pavel
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
ESOX Rally Team
83.
BEN Milan
Peugeot 106 Rallye A5
A5
84.
FENCL Miroslav
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
85.
OLIVERIUS Marek
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
EXE Racing 2 JRT
86.
LABAK Tomas
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
EXE Racing 2 JRT
87.
TALAGA Wojciech
Renault Clio R3
S1600
88.
BLAHA Martin
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Středočech RBR Team
89.
SLUNECKO Jiri
Ford Fiesta S1600
S1600
90.
SKALICKY Michal
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Středočech RBR Team
91.
HASA Rostislav
Peugeot 106 Rallye A5
A5
Středočech RBR Team
92.
LIBAL Zdenek
Peugeot 106 Rallye A5
A5
Středočech RBR Team
93.
TOMAN Jaroslav
Subaru Impreza N14
N4
94.
DUSCHANEK Karel
Peugeot 106 Rallye A5
A5
Středočech RBR Team
95.
TEPLY Radek
Peugeot 106 Rallye A5
A5
Středočech RBR Team
96.
REGI Gyula
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
HUNGARY RALLY TEAM
97.
MYNARSKI Maciek
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
PMJ Virtual Rally Team
98.
KREDL Lukas
Subaru Impreza N14
N4
Středočech RBR Team
99.
SZANYI Gabi
Subaru Impreza N14
N4
100.
SVOBODA Miroslav
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
IRIDIUM RBR Team
101.
HANZELKA Jakub
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
ŠIMEK Racing
102.
JAROSEVSKY Jiri
Subaru Impreza N14
N4
RaceX WRT
103.
KANDLER Jan
Citroen C2 S1600
S1600
104.
HARANT Lubos
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
105.
ZAHRADNIK Michal
Abarth Grande Punto S2000
S2000
106.
BABAK Ondrej
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
107.
VINGAREK Jiri
Ford Fiesta S1600
S1600
108.
MALY Ales
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
RaceX WRT
109.
FRYDRYN Tomas
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
110.
VECERA Lukas
Peugeot 106 Rallye A5
A5
PALMIRA RBR Team
111.
FRISTENSKY Jiri
Ford Fiesta S1600
S1600
IF Motorsport
112.
CECH Mira
Citroen C2 S1600
S1600
IF Motorsport
113.
TOMECEK Libor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
PALMIRA RBR Team
114.
PASKER Ota
Subaru Impreza N14
N4
115.
SUDICKY Mira
Subaru Impreza N12
N4
IF Motorsport
116.
KUBINI Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
PALMIRA RBR Team
117.
ZEMEK Michal
Subaru Impreza N14
N4
RT--WRC--
118.
SPISAK Stefan
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
PALMIRA RBR Team
119.
ELLSCHLAGER Jirka
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Lucifer Rally Team
120.
KALEJA Sebastian
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
121.
LEHMANN Wolfgang
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
122.
SCHENK Mike
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
123.
Mindrová Adéla
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
124.
REGNER Tomas
Subaru Impreza N12
N4
ESOX Rally Team
125.
VOJCEK Mira
Subaru Impreza N14 URT
N4
Lucifer Rally Team
126.
ZYZAK Damian
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
Car Speed Racing RBR Team
127.
NOVOSAD Jakub
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
auto/sport rbr team
128.
CABAK Petr
Renault Clio S1600
S1600
Blue Devil
129.
PETA Lubos
Renault Clio S1600
S1600
Blue Devil
130.
VOLMAN Petr
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
131.
CIKRLE Patrik
Peugeot 207 S2000
S2000
Blue Devil
132.
SOBEK Jarda
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
Blue Devil
133.
CHYSKA Jan
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Blue Devil
134.
KOCHETKOV Sergey
Ford Fiesta S1600
S1600
Yalta Crimea Rally Team
135.
SPURNY Milan
Peugeot 106 Rallye A5
A5
IRIDIUM RBR Team
136.
DUDA Marek
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Svarmetal RBRTeam
137.
KREMEN Martin
Subaru Impreza N14
N4
138.
BURYSEK Adam
Subaru Impreza N14
N4
139.
MIKULEC Dusan
Peugeot 106 Rallye A5
A5
CARLSBAD Rally Team
140.
HONZEK Tony
Subaru Impreza N14
N4
NEXUS Racing
141.
HONZEK Matej
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
TR Legends
142.
Damian HRYNIEWICZ
Honda Civic R3
S1600
143.
Jason GOTTLIEB
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
M(oka)-Sport Hungary
144.
LOPUKHOV Aleksey
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
145.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
146.
FELKOWSKI Marcin
Subaru Impreza N14 URT
N4
AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT
147.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 112 TMS 1.6
S1600
FAMILY RACING RALLY TEAM
148.
SLANY Michal
Peugeot 106 Rallye A5
A5
BRNO Racing Team
149.
BUCZKOWSKI Tomasz
Ford Fiesta S1600
S1600
150.
KUTEJ Pepa
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
RB RACING
151.
SNAJDER Michael
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Walda Motorsport
152.
MATEJKA Miroslav
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
RM Motorsport
153.
VYORAL Radim
Ford Fiesta S1600
S1600
ESOX Rally Team
154.
CEJKA Vladimir
Peugeot 207 S2000
S2000
155.
CZUBKINEN Tommi
Peugeot 106 Rallye A5
A5
TulowiceRallyTeam
156.
IVANOVA Katya
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
RBR PRIOZERSK PROSPORT
157.
AKRMAN Milos
Volkswagen Polo S1600
S1600
158.
SCHWARZ Martin
Volkswagen Polo S1600
S1600
RM Motorsport
159.
CZERNICKI Michal
Volkswagen Polo S1600
S1600
AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT
160.
RYBCZYK Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
161.
CICHOCKI Maciek
Peugeot 106 Rallye A5
A5
Poland Virtual Rally Team
162.
ZUBRZYCKI Maciej
Renault Clio S1600
S1600
ComFix Rally Team
163.
BUDZIAK Kamil
Peugeot 106 Rallye A5
A5
Poland Virtual Rally Team
164.
WALCZAK Piotr
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
165.
BOSS Pawel
Subaru Impreza N14
N4
Poland Virtual Rally Team
166.
BRABLEC Jan
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
ŠIMEK Racing
167.
HOFMAN Bartosz
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
TRITON Rally Team
168.
BUJACEK Jakub
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
169.
RAJZL Robert
Ford Fiesta S1600
S1600
170.
GRYGA Roman
Peugeot 106 Rallye A5
A5
171.
KURA Jakub
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
172.
BOCEK Jiri
Ford Fiesta S1600
S1600
Czech Rally Fans RBR team
173.
STYLAREK Milan
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
174.
KOPYTKO Michal
Peugeot 207 S2000
S2000
Czech Rally Fans RBR team
175.
HRUBEC Tomas
Peugeot 207 S2000
S2000
176.
VAVRA Lubos
Subaru Impreza N14
N4
Kizbern Racing
177.
OREL Tomas
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
RM Motorsport
178.
SNAIDAUF Jan
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
179.
PETRAS Marek
Peugeot 207 S2000
S2000
VRN Team
180.
KUCERA Petr
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
PALMIRA RBR Team
181.
VANHARA Michael
Ford Fiesta S1600
S1600
Anvel Racing Team
182.
KREMER Valter
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
183.
EVSTRAHIN Slava
Subaru Impreza N14
N4
184.
HAUSKNOTZ Viktor
Subaru Impreza N12
N4
IRIDIUM RBR Team
185.
RAJEWSKI Tomasz
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
AMK Wrocławski GRS Team
186.
STEINER Pavel
Subaru Impreza N14
N4
RaceX WRT
187.
RODRIGUES Tiago
Peugeot 207 S2000
S2000
LIZSPORT - MR Corse
188.
FRANCO Paulo
Opel Corsa S1600
S1600
LIZSPORT - MR Corse
189.
BARROS Rodrigo
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
LIZSPORT - MR Corse
190.
Helder Ferreira
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
LIZSPORT - MR Corse
191.
VELOSA Diogo
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
LIZSPORT - MR Corse
192.
Marco Felix
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
LIZSPORT - MR Corse
193.
Toz Almeida
Peugeot 207 S2000
S2000
LIZSPORT - MR Corse
194.
GEMELA Milan
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
Božkov Rally Team
195.
NOVY Karel
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
196.
VALEK Vlasta
Ford Fiesta S1600
S1600
197.
KEST Karel
Peugeot 207 S2000
S2000
198.
KESTOVA Jana
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
199.
DIACONESCU Remus
Opel Corsa S1600
S1600
MP Racing Team
200.
KRYGLER Jan
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
RaceX WRT
201.
LEV Oskar
Renault Clio R3
S1600
202.
HLAVKA Jiri
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
203.
KUZMINOV Alexander
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
MEGASPORT Rally
204.
PUCEK Arkadiusz
Peugeot 106 Rallye A5
A5
ComFix Rally Team
205.
TRZESZCZKOWSKI Sebastian
Peugeot 206 S1600
S1600
AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT
206.
WACH Tomek
Ford Fiesta S1600
S1600
AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT
207.
STROBL Michal
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
208.
USS Maciek
Ford Fiesta S1600
S1600
AMK Wrocławski GRS Team
209.
MILFAIT Petr
Subaru Impreza N14
N4
IRIDIUM RBR Team
210.
HOFBAUER Jakub
Citroen C2 S1600
S1600
TR Legends
211.
RESL Jan
Peugeot 207 S2000
S2000
IRIDIUM RBR Team
212.
KRCMAR Stanislav
Citroen C2 S1600
S1600
213.
PTACEK Martin
Subaru Impreza N14
N4
TR Legends
214.
SWIECH Pawel
Peugeot 207 S2000
S2000
215.
KOR marek
Peugeot 106 Rallye A5
A5
TulowiceRallyTeam
216.
CHIROKOV Vladimir
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
PROFI CLUB RALLY
217.
POLAK Tomas
Opel Corsa S1600
S1600
218.
BOYPRAV Vladimir
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
219.
CHOROBIK Dawid
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
IS RACING
220.
STEBLEJ Marcin
Peugeot 207 S2000
S2000
221.
SKOUPIL Vladimir
Volkswagen Polo Mk.IV S2000
S2000
222.
GOLAS Lukasz
Peugeot 106 Rallye A5
A5
223.
USVILS Kristaps
Subaru Impreza N14
N4
224.
ANSANCS Emils
Peugeot 207 S2000
S2000
225.
BEIKMANIS Roberts
Ford Fiesta S1600
S1600
226.
BEZDEK Filip
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
PALMIRA RBR Team
227.
Sascha Pabst
Citroen C2 S1600
S1600
FlashGrafix VRT
228.
DOKULIL Jiri
MG ZR Super 1600
S1600
229.
WISNIEWSKI Nikodem
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
230.
SARABURA Lukasz
Peugeot 106 Rallye A5
A5
231.
Hubert KLOC
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
TRITON Rally Team
232.
PREROVSKY Martin
Peugeot 106 Rallye A5
A5
233.
KUPCZAK Andrzej
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
234.
KLIMA Zdenek
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
TR Legends
235.
KUDLA Mateusz
Renault Clio R3
S1600
Play-Max.pl Rally Team
236.
SLANY Mirek
Peugeot 106 Rallye A5
A5
BRNO Racing Team
237.
BURCZYNSKI Arek
Subaru Impreza N14
N4
238.
BOBCIK Martin
Subaru Impreza N14 URT
N4
239.
Paglietta Andres
Peugeot 106 Rallye A5
A5
240.
Nico Mollica
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
241.
Paglietta Franco
Volkswagen Polo S1600
S1600
242.
NOVELLI Nacho
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
243.
SAGRERAA Enzo
Subaru Impreza N14
N4
IS RACING
244.
NOVELLI franco
Ford Fiesta S1600
S1600
245.
Ivo Herrera
Peugeot 207 S2000
S2000
246.
GOLA Hubert
Peugeot 106 Rallye A5
A5
247.
FOJTIK Kuba
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Sunday Racing
248.
HRBACEK David
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
PALMIRA RBR Team
249.
CERVENY Martin
Opel Corsa S1600
S1600
Lucifer Rally Team
250.
HALOUZKA Radomir
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
NRT
251.
KOSCELNIK Romaan
Subaru Impreza N11
N4
NRT
252.
ANTONI Jan
Subaru Impreza N14
N4
NRT
253.
MLINAR Simon
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Likarca racing TEAM
254.
MATVEEV Alex
Subaru Impreza N14
N4
255.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
256.
PALASEK Michal
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Kizz-me WRT
257.
SIMEK Daniel
Lada 112 VK S2000
S2000
GRIZZLY Racing
258.
PETRISKA Lukas
Peugeot 106 Rallye A5
A5
T&T Racing
259.
BUCZEK Lukas
Peugeot 106 Rallye A5
A5
AMK Wrocławski GRS Team
260.
UTRATA Lukas
Subaru Impreza N11
N4
IRIDIUM RBR Team
261.
TSAKNIAS Nikos
Subaru Impreza N14 URT
N4
PureSimRally
262.
PANCOCHA Jaroslav
Peugeot 106 Rallye A5
A5
RT--WRC--
263.
ARTEMIEV Iliya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
264.
ALSHAKOFF Dmitriy
Subaru Impreza N14
N4
265.
SHEKIN Feliks
Ford Fiesta S1600
S1600
FAMILY RACING RALLY TEAM
266.
SADKOV Sergey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
RBR Priozersk Rally Team
267.
KALININ Denis
Subaru Impreza N14
N4
268.
NOSKOV Vladimir
Ford Fiesta S1600
S1600
FAMILY RACING RALLY TEAM
269.
Bedenko Alesio
Subaru Impreza N14
N4
270.
DEMYSHEV Igor
Subaru Impreza N14
N4
271.
FILATOW Maksim
Subaru Impreza N14
N4
272.
NOVOTNY Jirka
Suzuki Swift S1600
S1600
273.
PROCHAZKA Ales
Subaru Impreza N14 URT
N4
274.
KARKACH Alex
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
Yalta Crimea Rally Team
275.
REHUREK Tomas
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
276.
soltys20
Subaru Impreza N14
N4
Beskidy Virtual Rally Team
277.
DRABEK Vita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
FRONTLINE Rally Team
278.
VALENTA Lukas
Subaru Impreza N14 URT
N4
TR Legends
279.
MULLER David
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Blue Devil
280.
NAWLOKA Maciek
Peugeot 106 Rallye A5
A5
281.
LATKO Leszek
Subaru Impreza N14
N4
IS RACING
282.
HAJEK Ondrej
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
283.
NIKOLAEF Andrey
Ford Fiesta S1600
S1600
Yalta Crimea Rally Team
284.
JEZEK Stana
Citroen C2 S1600
S1600
285.
NEMEC Jan
Ford Fiesta S1600
S1600
286.
SIMKO Stanislav
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
AFofR
287.
HOLEC David
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
EXE Racing
288.
JINDRAK Pavel
Subaru Impreza N14
N4
289.
SERBAUM Lukas
Ford Fiesta S1600
S1600
EXE Racing
290.
SALA David
Subaru Impreza N14 URT
N4
EXE Racing
291.
KUBICEK Jiri
Suzuki Ignis S1600
S1600
EXE Racing
292.
SOUCHA Filip
Subaru Impreza N14 URT
N4
293.
SERBAUM Ondrej
Peugeot 106 Rallye A5
A5
EXE Racing
294.
CHOVANEC Zdenek
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
ESOX Rally Team
295.
MALCZEWSKI Piotr
Opel Corsa S1600
S1600
Play-Max.pl Rally Team
296.
HOPP Tomas
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
M&R Rally Team
297.
VRÁNA Radek
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
ŠIMEK Racing
298.
ZVERINA Martin
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
299.
SOPIK Miroslav
Renault Clio S1600
S1600
ŠOPA motorsport
300.
PILKA Libor
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
301.
BREZANSKY Vit
Peugeot 106 Rallye A5
A5
302.
HRABEC Zbynek
Suzuki Ignis S1600
S1600
Kizz-me WRT
303.
COUFALIK Patrik
Peugeot 106 Rallye A5
A5
304.
NOVOSAD Rostislav
Peugeot 106 Rallye A5
A5
ŠOPA motorsport
305.
SOPIK Jarda
Renault Clio S1600
S1600
ŠOPA motorsport
306.
PILKA Marek
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
307.
SOPIK Martin
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
ŠOPA motorsport
308.
SIMCIK Ivo
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
ESOX Rally Team
309.
MARYSKO Tony
Citroen C2 S1600
S1600
310.
ARHIPOV Vladimir
Subaru Impreza N14 URT
N4
311.
PEREZ Gustavo
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
SIM-control
312.
MARES David
Ford Fiesta S2000
S2000
313.
JANAC Ondrej
Citroen C2 S1600
S1600
IF Motorsport
314.
RAJEWSKA Justyna
Subaru Impreza N14
N4
AMK Wrocławski GRS Team
315.
ANUSIEWICZ Wojciech
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
IS RACING
316.
ORTIZ Jorge
Peugeot 207 S2000
S2000
SIM-control
317.
MARJAMAKI Eetu
Ford Fiesta S1600
S1600
Nordic Sim Motorsport
318.
CASTRILLO Inaki
Subaru Impreza N14 URT
N4
AFONDU SIM RACING
319.
CASTRO Carlos
Renault Clio R3
S1600
SIM-control
320.
Vicenc Caihuelas
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
321.
RISTIC Uros
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
WRR Motor Sthlm
322.
JAROS Michal
Peugeot 106 Rallye A5
A5
AMK Wrocławski GRS Team
323.
HULT Tobias
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
THINK.0NE eSports
324.
PASTORCAK Jara
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
325.
VODICKA Petr
Peugeot 206 S1600
S1600
FRONTLINE Rally Team
326.
CERNY Lukas
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
327.
RIMSA Zdenek
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
J.M.A.Z. Rally Team
328.
HOLECEK Jiri
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
J.M.A.Z. Rally Team
329.
VRANY Martin
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
J.M.A.Z. Rally Team
330.
VRANY Adam
Ford Fiesta S1600
S1600
J.M.A.Z. Rally Team
331.
VONDRA Honza
Peugeot 106 Rallye A5
A5
332.
KABALA Lukasz
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
333.
JONKO Michal
Peugeot 106 Rallye A5
A5
334.
SIMONEK Jiri
Volkswagen Polo Mk.IV S2000
S2000
335.
NASUCINSKI Marek
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Wyprzedź Mnie Rally Team
336.
BURCZYNSKI Radek
Subaru Impreza N14
N4
337.
ZYCH Grzesiek
Subaru Impreza N11
N4
Wyprzedź Mnie Rally Team
338.
ANTOS Remik
Subaru Impreza N14
N4
339.
SZYMONIAK Piotr
Peugeot 207 S2000
S2000
Wyprzedź Mnie Rally Team
340.
RZEMIENIEWSKI Bartosz
Peugeot 106 Rallye A5
A5
IS RACING
341.
BOGUSLAWSKI Aleksander
Volkswagen Polo S1600
S1600
342.
FUZYNSKI Damian
Subaru Impreza N14
N4
Wyprzedź Mnie Rally Team
343.
HAZUKA Artur
Peugeot 106 Rallye A5
A5
PMJ Virtual Rally Team
344.
CVRCEK Jan
Opel Corsa S1600
S1600
NEXUS Racing
345.
SLIWKA David
Volkswagen Polo S1600
S1600
346.
PODSIADLO Michal
Zastava Yugo A5
A5
Gruzeria PCH ACL
347.
CEBULA Jarek
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Gruzeria PCH ACL
348.
CEBULSKI Jakub
Suzuki Ignis S1600
S1600
IS RACING
349.
POCZWARDOWSKI Hubert
Volkswagen Polo S1600
S1600
Gruzeria PCH ACL
350.
MILYAKOV Dmitriy
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
351.
PONOMAREV Petr
Subaru Impreza N14
N4
352.
SIDOROV Konstantin
Peugeot 207 S2000
S2000
Yalta Crimea Rally Team
353.
SEDLACEK Josef
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
REVO eTeam Klatovy
354.
IGLESIAS Diego
Fiat Punto S1600
S1600
SIM-control
355.
DIVILA Lukas
Citroen Saxo S1600
S1600
356.
GRANCAI Karol
Subaru Impreza N14 URT
N4
Mogul Racing Team
357.
SPILKA Frantisek
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
358.
MICHALEK Marek
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
HERBRFC
359.
JANDL Miroslav
Volkswagen Polo S1600
S1600
360.
SENKERIK Josef
Subaru Impreza N14 URT
N4
361.
RUMAN Tomas
Honda Civic R3
S1600
WD-PRO Racing
362.
HOMOLKA Miroslav
Peugeot 206 S1600
S1600
363.
BILY Gabriel
Subaru Impreza N14
N4
364.
VOLKOVICH Alexander
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
MEGASPORT Rally
365.
PLESNIK Martin
Subaru Impreza N14 URT
N4
S.A.D.A.C. Motorsport
366.
VALENTA Vojtech
Subaru Impreza N12
N4
Svarmetal RBRTeam
367.
FELTRIN Jernej
Subaru Impreza N14
N4
368.
GRGURINA Robi
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Nordic Sim Motorsport
369.
HORESOVSKY Jakub
Subaru Impreza N14 URT
N4
GRIZZLY Racing
370.
VOMOCIL Ondrej
Subaru Impreza N14 URT
N4
NEXUS Racing
371.
MAKIDON Dmitriy
Renault Clio S1600
S1600
372.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Skoda Fabia Kit Car
S1600
373.
BOGDANIK Pawel
Peugeot 106 Rallye A5
A5
374.
BIRO Zoltan
Peugeot 106 Rallye A5
A5
HUNGARY RALLY TEAM
375.
GAVINSKI Viktor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
376.
SRADEJA Jakub
Subaru Impreza N12
N4
377.
BRABENEC Tomáš
Subaru Impreza N14
N4
eWRC.cz Motorsport
378.
FAZEKAS Dominik
Subaru Impreza N14
N4
eWRC.cz Motorsport
379.
HUDSKY Martin
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
380.
TESAR Jan
Peugeot 207 S2000
S2000
Hrabová Motors
381.
HROCH Marek
Subaru Impreza N14
N4
382.
STEINBACH Lutz
Citroen C2 S1600
S1600
DE-CAT RallyTeam
383.
MOLNAR Zsolt
Peugeot 106 Rallye A5
A5
M(oka)-Sport Hungary
384.
MORKOVSKY Jan
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
CARLSBAD Rally Team
385.
KOLODIY Denis
Subaru Impreza N14
N4
FAMILY RACING RALLY TEAM
386.
DVORAK Karel
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
T&T Racing
387.
JURANEK Tomasz
Honda Civic R3
S1600
RallyCup Squad & Autoracing.pl VRT
388.
HOHMANN Dieter
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
389.
KUPIEC Mariusz
Honda Civic R3
S1600
390.
WEZOWSKI Marek
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
IS RACING
391.
WOJTCZAK Daniel
Peugeot 106 Rallye A5
A5
392.
BAJZA Karel
Subaru Impreza N14 URT
N4
393.
HELLDUCK Vlado
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
394.
JEDLICKA Patrik
Renault Clio S1600
S1600
395.
VAREKA Patrik
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
Rock Max Racing
396.
Peruzynski Dawid
Volkswagen Polo S1600
S1600
397.
MARKULA Sebastian
Subaru Impreza N14
N4
398.
KOCOUREK Vasek
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
Rock Max Racing
399.
BOTA Robert
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
400.
BARTOS Rafal
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
401.
TOKOLY jr. Vladimir
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
402.
KRUPAR Petr
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
eWRC.cz Motorsport
403.
BUSZKIEWICZ Wojciech
Peugeot 106 Rallye A5
A5
404.
HATLE Pavel
Ford Fiesta S1600
S1600
405.
TUREK Honza
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
406.
ROZANSKI Damian
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
407.
uwe kaiser
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
408.
MAREK Petr
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
EXE Racing
409.
PURMENSKY Vaclav
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
410.
ZIDACEK Lukas
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Svarmetal RBRTeam
411.
ONDRA Marek
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
412.
LIEPINS Agris
Subaru Impreza N14
N4
Nordic Sim Motorsport
413.
ONKAMO Hasse
Subaru Impreza N10
N4
414.
ERIKSSON Micael
Ford Fiesta S1600
S1600
Nordic Sim Motorsport
415.
HENRIKSSON Urban
Subaru Impreza N14 URT
N4
Nordic Sim Motorsport
416.
Jackowiak Grzegorz
Volkswagen Polo S1600
S1600
417.
BRICH Jan
Ford Fiesta S1600
S1600
HSF rally team
418.
NEZVAL Adam
Ford Fiesta S2000
S2000
HSF rally team
419.
FARY Martin
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
AJN SPORT
420.
NEUMAN Jan
Subaru Impreza N14
N4
AJN SPORT
421.
IMLAUF Ladislav
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
422.
NEUMAN Antonin
Subaru Impreza N14
N4
AJN SPORT
423.
RYCHTAR Jiri
Subaru Impreza N14
N4
AJN SPORT
424.
KADLCEK Franta
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
425.
KARLEC Josef
Ford Fiesta S1600
S1600
Provil MotorSport
426.
ULRYCH Vasek
Opel Corsa S1600
S1600
427.
SIMONIK David
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
428.
GABOR Stefan
Ford Fiesta S1600
S1600
SGRACING
429.
JANIAK radek
Ford Fiesta S2000
S2000
430.
GEISSLER Robert
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
EXE Racing
431.
MICHALICKA Milan
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
432.
FELCMAN Radek
Ford Fiesta S1600
S1600
Rock Max Racing
433.
CHAMOLA Mike
Subaru Impreza N14
N4
434.
GABOROVA Sarka
Ford Fiesta S1600
S1600
435.
TICHY Ondra
Subaru Impreza N14
N4
436.
VANICEK Milos
Subaru Impreza N14
N4
437.
RYCHTAR Jiri ml.
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
438.
PYSZNY Marcin
Subaru Impreza N14
N4
AMK Wrocławski GRS Team
439.
Blonski Marcin
Renault Clio S1600
S1600
PMJ Virtual Rally Team
440.
BRODZICKI Jakub
Subaru Impreza N14
N4
IS RACING
441.
FUDALI Hubert
Peugeot 106 Rallye A5
A5
442.
OMELKA Zdenek
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
ŠIMEK Racing
Export do .csv
Události na serveru
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
10.01.2024:
Aktualizované tratě:
Montekland (12 tratí)
09.01.2024:
Nová trať:
Peyre Winter
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11127
33.98%
6 měsíců
Hlasů: 3228
9.86%
1 rok
Hlasů: 3721
11.36%
2 roky
Hlasů: 3578
10.93%
3 roky
Hlasů: 3846
11.75%
Hned od vydání
Hlasů: 7245
22.13%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.