Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár RSC 2017
1.Česká republika BUJACEK Martin504
2.Slovensko ZETAK Dennis473
3.Česká republika KUZELA Petr398
4.Česká republika SYKORA Roman372
5.Česká republika SYKORA Michal227
6.Česká republika PETER Marek194

Pohár NRC8
1.Slovensko ZETAK Dennis222
2.Česká republika PETER Marek152
3.Česká republika PTACEK Martin132
4.Česká republika KUZELA Petr95
5.Česká republika KUBOVSKY Petr78
6.Česká republika BABAK Ondrej66

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
16.05.2018:
RZ Lousada
16.05.2018:
RZ Šturec II
16.05.2018:
RZ Šturec
13.05.2018:
Fyzika
13.05.2018:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

Rekordy






RZJménoAutoČas
KaihuavaaraPolsko BOGDANOWICZ JurekToyota Celica ST165 GT4 GrpA04:00.15
MustaselkaČeská republika PTACEK MartinNissan Sunny RNN14 GTi-R05:08.90
SikakamaŠvédkso ERIKSSON MicaelLancia Delta HF Integrale GrpA05:35.89
AutiovaaraPolsko BOGDANOWICZ JurekToyota Celica ST165 GT4 GrpA03:31.52
Kaihuavaara IIČeská republika KOVARICEK MiroslavLancia Delta HF Integrale GrpA04:02.21
Mustaselka IIPolsko BOGDANOWICZ JurekToyota Celica ST165 GT4 GrpA05:01.60
Sikakama IIČeská republika KOVARICEK MiroslavLancia Delta HF Integrale GrpA05:35.94
Autiovaara IIRussian Federation KARKACH AlexToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:38.86
Harwood ForestPolsko WACH TomekFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:30.47
FalstoneČeská republika HOFFMANN JakubLancia Delta HF Integrale GrpA03:51.62
ChirdonheadRussian Federation KOCHETKOV AntonToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:25.97
Shepherds ShieldŠvédkso BRODIN ErikSubaru Legacy BC RS GrpA02:38.55
Harwood Forest IIPolsko WACH TomekNissan Sunny RNN14 GTi-R03:25.84
Chirdonhead IIPolsko WACH TomekToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:24.64
Falstone IIRussian Federation SOLDAKOV IlyaAudi 200 quattro GrpA03:57.67
Shepherds Shield IIŠpanělsko MARZOA JuanLancia Delta HF Integrale GrpA02:46.18
Greenhills IIRussian Federation KARKACH AlexToyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA03:34.82
New BobsRussian Federation KARKACH AlexToyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA05:32.59
GreenhillsUkrajina Nazar YAKOVIVLancia Delta HF Integrale GrpA03:29.92
MineshaftČeská republika HOFFMANN JakubSubaru Impreza GC8 555 GrpA04:50.60
East-WestRussian Federation KOCHETKOV AntonToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA06:31.55
New Bobs IIRussian Federation KARKACH AlexToyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA05:29.62
East-West IIPolsko WACH TomekFord Sierra Cosworth 4x4 GrpA06:37.82
Mineshaft IIPolsko WACH TomekSubaru Legacy BC RS GrpA05:00.14
Cote D'ArbrozČeská republika STOLFA OndraToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA02:44.66
Joux VertePolsko WACH TomekNissan Sunny RNN14 GTi-R05:25.33 R
BisanneSlovensko JACKO KristianToyota Celica ST205 GT4 GrpA04:12.79
Joux PlaneŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:43.72
Joux Verte IIŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:17.46
Cote D'Arbroz IIPolsko KamilecFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA02:36.34
Bisanne IIŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:18.69
Joux Plane IISlovensko ZETAK DennisBMW M3 E30 GrpA05:44.55
Sipirkakim IIČeská republika KOVARICEK MiroslavLancia Delta HF Integrale GrpA05:06.87
NoikerČeská republika HINGAR JanFord Sierra RS Cosworth GrpA06:25.04
SipirkakimPolsko WACH TomekSubaru Legacy BC RS GrpA05:00.57
TannerJapan NARU KazumaLancia Delta HF Integrale GrpA03:00.30
Noiker IIPolsko WACH TomekFord Sierra Cosworth 4x4 GrpA07:46.47
Tanner IIRussian Federation SOLDAKOV IlyaAudi 200 quattro GrpA03:03.02
Pirka Menoko IIPolsko WACH TomekMitsubishi Lancer Evo II GrpA05:09.34
Frazier Wells IIPolsko WACH TomekSubaru Legacy BC RS GrpA02:06.73
Fraizer WellsRussian Federation KOCHETKOV AntonToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA02:05.92
Prospect RidgeRussian Federation KARKACH AlexToyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA04:27.93
Diamond CreekPolsko WACH TomekSubaru Legacy BC RS GrpA03:09.54
Hualapai NationRussian Federation KARKACH AlexToyota Celica ST205 GT4 GrpA04:07.80
Prospect Ridge IIČeská republika PETERA JiriLancia Delta HF Integrale GrpA04:33.78
Diamond Creek IIŠvédkso kalle kronkvist RRToyota Celica ST165 GT4 GrpA03:04.64
Hualapai Nation IIRussian Federation KARKACH AlexToyota Celica ST205 GT4 GrpA03:59.83
Prospect Ridge II ARussian Federation IVANOV SergeyToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:29.10
Rally School StageJapan TETSUYA TanakaLancia Delta HF Integrale GrpA01:22.46
Rally School Stage IIČeská republika SOPIK MiraLancia Delta HF Integrale GrpA01:24.38
Stryckovy okruhŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:35.34
Sumburk 2007Polsko WACH TomekMitsubishi Lancer Evo II GrpA07:03.82
SosnovaPolsko WACH TomekToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:15.73
Stryckovy - Zadni PoriciŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:07.93
PTD RallysprintČeská republika SOPIK MiraLancia Delta HF Integrale GrpA03:38.78
Osli - StryckovyGermany Penny_MennyMitsubishi Lancer Evo II GrpA05:17.38
Bergheim v1.1Španělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:28.50
GestelČeská republika ORAL JakubFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:48.39
RSI slalom ShonenPolsko JANKOWSKI DariuszToyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA00:59.89
RSI slalom gegeWRCSlovensko ZETAK DennisFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA01:47.86
MlynkyČeská republika TRNKA VictorToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:34.13
Mlynky SnowUkrajina KOCHETKOV AlexanderMazda 323 BG8 GTR GrpA03:57.44
PekloPolsko WACH TomekMitsubishi Lancer Evo II GrpA05:32.12
Peklo SnowAustria PAMMER HaraldSubaru Impreza GC8 555 GrpA06:03.21
VersmePolsko ZAWISZA MaciejMitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA02:25.11
Peklo IIGermany REHM NicoBMW M3 E30 GrpA05:44.03
Peklo II SnowŠpanělsko MARZOA JuanLancia Delta HF Integrale 16V GrpA06:07.84
ROC 2008Polsko ZAWISZA MaciejToyota Celica ST205 GT4 GrpA01:49.85
Sieversdorf V1.1Slovensko JACKO KristianToyota Celica ST205 GT4 GrpA04:59.37
RP 2009 ShakedownPolsko WACH TomekMitsubishi Lancer Evo II GrpA03:20.76
RP 2009 Shakedown ReversedČeská republika HOFFMANN JakubLancia Delta HF 4WD GrpA02:53.17
Bruchsal-UnteroewisheimČeská republika UHER TomasSubaru Legacy BC RS GrpA04:41.52
Humalamaki 1.0Švédkso BRODIN ErikToyota Celica ST165 GT4 GrpA01:53.04
Mlynky IISlovensko JACKO KristianFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:37.95
Grand Canaria ROC 2000Germany berniToyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA02:09.78
Sweet Lamb IIPolsko WACH TomekToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:04.41
Rallysprint Hondarribia 2011Česká republika TRNKA VictorToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:05.37
Shomaru PassPolsko WACH TomekToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:40.13
Shomaru Pass IIČeská republika BURIÁNEK TomášMitsubishi Lancer Evo II GrpA04:46.88
KarlstadČeská republika UHER TomasSubaru Legacy BC RS GrpA01:29.91
Karlstad IIČeská republika UHER TomasSubaru Legacy BC RS GrpA01:30.51
Humalamaki ReversedČeská republika ROJEK JakubLancia Delta HF Integrale 16V GrpA01:54.84
Hradek 1Česká republika ORAL JakubFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:59.65
Hradek 2Španělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:58.16
Liptakov 1Polsko WACH TomekNissan Sunny RNN14 GTi-R03:55.91
Liptakov 2Polsko PRZYSZLAKOWSKI MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:51.64
Rally School CzechPolsko Rafal MarzecToyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA01:44.21
Rally School Czech IIPolsko PRZYSZLAKOWSKI MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA01:44.94
KuadonvaaraRussian Federation BURASHOV YuriToyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA03:34.07
Karowa 2009Polsko PRZYSZLAKOWSKI MateuszToyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA01:35.67
Haugenau 2012Španělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:16.36
Fernet BrancaRussian Federation BURASHOV YuriLancia Delta HF Integrale GrpA05:17.09
Junior Wheels IRussian Federation KOCHETKOV AntonToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:41.57
Junior Wheels IIŠpanělsko MARZOA JuanLancia Delta HF Integrale GrpA04:43.40
ForonŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA06:16.44
Foron IIŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA06:19.19
Foron SnowPolsko PRZYSZLAKOWSKI MateuszFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA06:55.11
Foron Snow IIBulgaria Dimitar RosenovLancia Delta HF Integrale GrpA07:07.20
Maton IŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:09.92
Maton IIŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:11.59
Red Bull HCRussian Federation PANYUSHKIN EvgenyiLancia Delta HF Integrale GrpA09:33.50
Maton snowUkrajina ROGOVSKOY SergeyMitsubishi Lancer Evo II GrpA03:43.05
Maton snow IIČeská republika PETERA JiriLancia Delta HF Integrale 16V GrpA03:45.23
Loch ArdFinsko MARTIKAINEN RikuFord Sierra Cosworth 4x4 GrpA04:34.52
Loch Ard IIEstonia JALAK MarioMitsubishi Lancer Evo II GrpA04:33.49
UndvaRussian Federation KOCHETKOV AntonToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:20.79
Peyregrosse - MandagoutŠpanělsko Juan MarzoaMazda 323 BG8 GTR GrpA09:07.02
Peyregrosse - Mandagout NIGHTŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA09:08.93
CastrezzatoSlovensko JACKO KristianFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA05:33.38
SS Daniel BonaraPolsko BOGDANOWICZ JurekLancia Delta HF Integrale GrpA03:37.11
SoricaPortugalsko Estévez OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA08:30.81
Barum rally 2009 SemetinČeská republika ORAL JakubFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA06:07.33
Barum rally 2010 SemetinPolsko ROKITA MichalSubaru Impreza GC8 555 GrpA06:16.94
SWISS IIŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:44.30
SWISS IČeská republika VALENTA FrantisekLancia Delta HF Integrale 16V GrpA04:02.61
Swiss IVČeská republika STOLFA OndraSubaru Impreza GC8 555 GrpA08:04.95
Swiss IIIŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica ST165 GT4 GrpA07:01.13
BlanareSlovensko ZETAK DennisFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA05:05.79
Blanare IIRussian Federation BURASHOV YuriToyota Celica ST205 GT4 GrpA04:42.73
Slovakia Ring 2014Polsko ZAWISZA MaciejFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA06:47.21
Slovakia Ring 2014 IISlovensko KRISANDA LukyFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA07:01.11
SardianPolsko KamilecFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:34.12
Sardian NightPolsko KamilecFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:35.42
Mlynky Snow IIČeská republika STOLFA OndraSubaru Impreza GC8 555 GrpA04:03.45
Pikes Peak 2008Polsko WACH TomekToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA11:33.89
NorthumbriaRussian Federation KARKACH AlexToyota Celica ST205 GT4 GrpA05:44.75
Northumbria TarmacSlovensko ZETAK DennisBMW M3 E30 GrpA 198705:07.80 R
SturecPortugalsko JoaoPachecoRenault Clio 16S Williams GrpA05:25.88
Sturec IIPortugalsko JoaoPachecoSubaru Impreza GC8 555 GrpA05:32.50
Capo Di FenoČeská republika BASKO KarelToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA02:51.60
Capo Di Feno IIPolsko WACH TomekToyota Celica ST165 GT4 GrpA02:55.27
Passo ValleČeská republika STOLFA OndraMitsubishi Lancer Evo II GrpA03:52.78
Passo Valle ReverseSlovensko JACKO KristianToyota Celica ST205 GT4 GrpA03:46.78
Lousada - WRCPolsko HAUPT AdamToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA02:54.84
Lousada - RXPortugalsko Joao.gt4Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA02:51.41
Lousada - RGPortugalsko Joao.gt4Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA03:16.25
Carvalho de Rei 2008 IIČeská republika BURIÁNEK TomášMitsubishi Lancer Evo II GrpA05:42.91
Carvalho de Rei 2008Portugalsko Estévez OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:23.98
Travanca do MonteŠpanělsko MARZOA JuanMazda 323 BG8 GTR GrpA01:39.30
Akagi MountainPolsko PRZYSZLAKOWSKI MateuszFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA02:53.90
Akagi Mountain IIPolsko BOGDANOWICZ JurekFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA02:53.97
DolmenFinsko KUUSINEN TeemuFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA06:24.22
Pian del ColleŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:14.98
Pian del Colle ReversedPolsko WACH TomekNissan Sunny RNN14 GTi-R04:27.00
Pian del Colle SnowČeská republika TRNKA VictorToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:36.35
Pian del Colle Snow ReversedČeská republika STOLFA OndraToyota Celica ST205 GT4 GrpA04:49.88
Ai-PetriŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA11:58.30
Uchan-SuŠpanělsko BLANCO franToyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA07:47.22
Ai-Petri WinterČeská republika ZATKO PetrFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA13:36.66
Uchan-Su WinterAustria PAMMER HaraldSubaru Impreza GC8 555 GrpA09:04.81
LivadijaPortugalsko Estévez OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:29.01
Livadija IIPolsko ZAWISZA MaciejFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:30.47
La RoccaŠvédkso ERIKSSON MicaelFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA05:22.88
AzovPolsko WACH TomekFord Sierra Cosworth 4x4 GrpA13:07.02
Azov IIŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA13:47.67
Shurdin IIRussian Federation IVANOV SergeyToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA14:07.67
Shurdin IRussian Federation IVANOV SergeyToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA13:32.37
Zaraso Salos Trekas - 5 lapsPolsko PRZYSZLAKOWSKI MateuszFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA02:42.56
Zaraso Salos Trekas - 2 lapsČeská republika TRNKA VictorToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA01:06.28
Shakedown Rally del Salento 2014Španělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA02:12.41
Torre VecchiaPolsko WACH TomekMitsubishi Lancer Evo II GrpA05:44.46
TaviaFinsko KOSKI-LAMMI JUHOToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA02:10.43
BericaŠpanělsko Miguel LopezToyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA07:43.36
Rally Wisla ShakedownČeská republika HANZELKA JakubFord Sierra Cosworth 4x4 GrpA01:54.66
Hyppyjulma gravelPolsko WACH TomekMitsubishi Lancer Evo II GrpA03:26.85
Hyppyjulma gravel IIFinsko NIEMELA JyrkiFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:40.69
Hyppyjulma tarmacPolsko ZAWISZA MaciejFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:13.84
Hyppyjulma tarmac IIPolsko WACH TomekMitsubishi Lancer Evo II GrpA03:15.89
Kolmenjarvet gravelPolsko WACH TomekMitsubishi Lancer Evo II GrpA04:01.11
Kolmenjarvet gravel IIPolsko WACH TomekFord Sierra Cosworth 4x4 GrpA04:07.66
Kolmenjarvet tarmacŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica ST165 GT4 GrpA03:42.96
Kolmenjarvet tarmac IIAustria PAMMER HaraldSubaru Impreza GC8 555 GrpA03:44.99
Joukkovaara gravelPolsko WACH TomekMitsubishi Lancer Evo II GrpA05:34.39
Joukkovaara gravel IIUkrajina ROGOVSKOY SergeyLancia Delta HF Integrale 16V GrpA05:59.37
Joukkovaara tarmacPolsko WACH TomekBMW M3 E30 GrpA 198705:15.91
Joukkovaara tarmac IIŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:15.82
Kormoran ShakedownPolsko WACH TomekMitsubishi Lancer Evo II GrpA03:28.70
Kormoran IPolsko WACH TomekToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA06:14.81
Kormoran IIPolsko WACH TomekMitsubishi Lancer Evo II GrpA07:42.17
SSS Mikolajki IPolsko ZAWISZA MaciejToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA01:52.00
SSS Mikolajki IIPolsko ZAWISZA MaciejFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA01:53.52
SSS York IRussian Federation BURASHOV YuriToyota Celica ST205 GT4 GrpA03:23.48
SSS York IIRussian Federation BURASHOV YuriToyota Celica ST205 GT4 GrpA03:27.82
Puy du LacPolsko PRZYSZLAKOWSKI MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:04.74
GB Sprint ExtremePolsko WACH TomekMitsubishi Lancer Evo II GrpA04:37.25
FSO Zeran - WarsawGermany Penny_MennyToyota Celica ST165 GT4 GrpA05:23.45
Snow Cote D'ArbrozSlovensko ZETAK DennisFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:03.01
Snow Joux VerteSlovensko ZETAK DennisFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA06:00.06
Snow BisanneSlovensko ZETAK DennisFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA04:42.80
Snow Joux PlaneŠpanělsko TENREIRO FranNissan Sunny RNN14 GTi-R06:32.50
Snow Joux Verte IIPolsko WACH TomekFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA05:52.16
Snow Cote D'Arbroz IIAustria PAMMER HaraldSubaru Impreza GC8 555 GrpA02:55.57
Snow Bisanne IIŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:57.20
Snow Joux Plane IIAustria PAMMER HaraldSubaru Impreza GC8 555 GrpA06:28.11
Sherwood Forest IPolsko WACH TomekNissan Sunny RNN14 GTi-R08:13.23
Sherwood Forest IIPolsko WACH TomekMitsubishi Lancer Evo II GrpA08:32.06
Sherwood Forest I SummerPolsko WACH TomekToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA08:29.45
Sherwood Forest II SummerPolsko WACH TomekToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA08:41.36
Courcelles Val'd EsnomsŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:37.32
Vieux Moulin-PerranceyPolsko WACH TomekMitsubishi Lancer Evo II GrpA11:26.80
Halenkovice SDPortugalsko Estévez OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA02:22.75

Události na serveru
16.05.2018:
Nová tratě:
  • Šturec (I + II)
  • Lousada (WRC + RX + RG)
13.05.2018:
Nová auta:

  • Audi quattro A2 GrpB (b)

Aktualizovaná auta:

  • Skoda Fabia R5 (b) - model
09.05.2018:
Vyšel o nás hezký článek na webu Škody Motorsport :)
12.04.2018:
Nová auta:

  • Citroen DS3 R5 (b)
  • Fiat 124 Abarth Rally RGT (a)
  • Fiat 124 Abarth Rally RGT (b)
  • Nissan Sunny GTi (N14) GrpA
  • Skoda Fabia R5 (b)
25.03.2018:
Nová trať:
  • Halenkovice SD


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5380 30.3%
6 měsíců
 
Hlasů: 1476 8.31%
1 rok
 
Hlasů: 1995 11.24%
2 roky
 
Hlasů: 1956 11.02%
3 roky
 
Hlasů: 2068 11.65%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4880 27.49%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.