Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2021
1.Česká republika PAULAT Stepan325
2.Slovensko ZETAK Dennis272
3.Česká republika VALENTA Lukas232
4.Česká republika PETRU Stanislav212
5.Česká republika VALERIAN Vaclav200
6.Portugalsko ESTEVEZ Oscar197

Pohár NRC12
1.Polsko MASIAREK Jakub324
2.Česká republika VALENTA Lukas215
3.Česká republika BURIÁNEK Tomáš210
4.Česká republika BUJACEK Martin202
5.Česká republika HOFFMANN Jakub191
6.Česká republika PAULAT Stepan167

Pohár Palmira RBR-CUP 21/22
1.Česká republika BUJACEK Martin611
2.Česká republika ORLITA Honza486
3.Česká republika DOLEZAL Jakub392
4.Česká republika HOFFMANN Jakub384
5.Česká republika BURIÁNEK Tomáš376
6.Česká republika KADERABEK Jan275

Pohár VRC 2021
1.Polsko SADOWSKI Adrian126
2.Švédkso HULT Tobias116
3.Polsko KLIMAS Adrian108
4.Polsko WACH Tomek101
5.Česká republika KUBOVSKY Petr85
6.Polsko Piotr Sajdak76

Pohár WRPP 2021
1.Polsko PIEKOS Marcin160
2.Polsko SADOWSKI Adrian96
3.Polsko KLIMAS Adrian90
4.Polsko STENER Pawel83
5.Polsko WALCZAK Piotr82
6.Polsko Piotr Sajdak72

Pohár Catch Gryazin
1.Polsko KLIMAS Adrian113
2.Česká republika BUJACEK Martin53
3.Polsko STENER Pawel52
4.Švédkso HULT Tobias43
5.Portugalsko ESTEVEZ Oscar35
6.Česká republika KUBOVSKY Petr26

Nové soubory
22.01.2022:
Fyzika
22.01.2022:
Model
22.01.2022:
Model
22.01.2022:
Model
22.01.2022:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

Rekordy








RZJménoAutoČas
Ai-PetriPortugalsko ESTEVEZ OscarLancia Delta HF Integrale 16V GrpA11:52.71
Ai-Petri WinterPolsko FRAJDA DanielToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA13:07.71
Akagi MountainŠpanělsko BENITEZ echedeiSubaru Impreza GC8 555 GrpA02:50.94
Akagi Mountain IIPolsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA02:50.52
AutiovaaraFinsko MARTIKAINEN RikuFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:26.70
Autiovaara IIFinsko MAKINEN TommiFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:29.19
AzovPolsko KOWALSKI BartoszFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA12:55.99
Azov IIUkrajina BEZKROVNYI AleksandrMazda 323 BF 4WD Turbo GrpA13:04.64
Barum rally 2009 SemetinPolsko WACH TomekToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA06:01.21
Barum rally 2010 SemetinPortugalsko ESTEVEZ OscarMitsubishi Lancer Evo II GrpA06:07.21
Bergheim v1.1Slovensko ZETAK DennisToyota Celica ST205 GT4 GrpA05:23.50
BericaPolsko ZAWISZA MaciejSubaru Impreza GC8 555 GrpA07:17.02
BisanneSlovensko JACKO KristianToyota Celica ST205 GT4 GrpA04:12.79
Bisanne IISlovensko JACKO KristianMazda 323 BG8 GTR GrpA04:16.73
Biskupice 2004Polsko Sznajderski MateuszMitsubishi Lancer Evo II GrpA03:39.33
Biskupice 2004 IIFinsko MAKINEN TommiFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:56.84
Biskupice SSSPolsko Sznajderski MateuszMitsubishi Lancer Evo II GrpA01:46.39
BlanareSlovensko ZETAK DennisFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA05:05.79
Blanare IIČeská republika HOFFMANN JakubToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:39.89
Bruchsal-UnteroewisheimPolsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:31.96
Capo Di FenoPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA02:50.04
Capo Di Feno IIČeská republika HOFFMANN JakubToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA02:50.44
Carvalho de Rei 2008Finsko MARTIKAINEN RikuFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA05:11.57
Carvalho de Rei 2008 IIFinsko LOTJONEN RoniFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA05:16.70
CastrezzatoPolsko Sznajderski MateuszMitsubishi Lancer Evo II GrpA05:32.86
ChirdonheadFinsko kadetontoukkaFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:20.98
Chirdonhead IIČeská republika TRNKA VictorToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:18.56
Cote D'ArbrozČeská republika HOFFMANN KubaMitsubishi Lancer Evo II GrpA02:44.49
Cote D'Arbroz IIČeská republika HOFFMANN KubaMitsubishi Lancer Evo II GrpA02:34.14
Courcelles Val'd EsnomsFinsko MAKINEN TommiFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA04:30.97
Diamond CreekRussian Federation KOCHETKOV AntonToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:00.03
Diamond Creek IIFinsko MARTIKAINEN RikuFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA02:56.41
DolmenFinsko AKERFELT PatrikToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA06:03.08
East-WestFinsko LONN JoonasFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA06:22.54
East-West IIPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA06:31.41
FalstonePolsko Marcin NowakToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:50.68
Falstone IIRussian Federation SOLDAKOV IlyaAudi 200 quattro GrpA03:57.67
Fernet BrancaArgentina SAGRERAA EnzoSubaru Impreza GC8 555 GrpA05:03.86
ForonPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA06:11.65
Foron IIFinsko MARTIKAINEN RikuFord Sierra Cosworth 4x4 GrpA06:16.85
Foron SnowPolsko PRZYSZLAKOWSKI MateuszFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA06:55.11
Foron Snow IIČeská republika BURIÁNEK TomášFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA07:02.92
Fraizer WellsFinsko MARTIKAINEN RikuFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA02:02.06
Frazier Wells IIFinsko MARTIKAINEN RikuFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA02:02.78
FSO Zeran - WarsawPolsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:13.45
GB Sprint ExtremeFinsko LOTJONEN RoniFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA04:35.51
GestelPolsko Sznajderski MateuszFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:40.89
Grand Canaria ROC 2000Polsko KOWALSKI BartoszFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA02:05.51
GreenhillsFinsko AKERFELT PatrikFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:20.40
Greenhills IIFinsko AKERFELT PatrikFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:28.06
Halenkovice SDPolsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA02:17.57
Harwood ForestFinsko AKERFELT PatrikFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:25.99
Harwood Forest IIFinsko MARTIKAINEN RikuFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:25.58
Haugenau 2012Polsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:09.30
Hradek 1Finsko MAKINEN TommiFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:54.30
Hradek 2Polsko Sznajderski MateuszMitsubishi Lancer Evo II GrpA03:51.66
HroudovanyPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:06.48
Hroudovany IIČeská republika HOFFMANN JakubSubaru Impreza GC8 555 GrpA03:01.21
Hualapai NationFinsko MARTIKAINEN RikuFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:59.06
Hualapai Nation IIArgentina CASTRO JeremiasMitsubishi Lancer Evo II GrpA03:55.56
Humalamaki 1.0Finsko AKERFELT PatrikFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA01:49.45
Humalamaki ReversedČeská republika HOFFMANN KubaSubaru Impreza GC8 555 GrpA01:53.21
Hyppyjulma gravelPolsko WACH TomekMitsubishi Lancer Evo II GrpA03:26.85
Hyppyjulma gravel IIPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:35.90
Hyppyjulma tarmacPolsko FRAJDA DanielToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:07.71
Hyppyjulma tarmac IIPolsko WACH TomekMitsubishi Lancer Evo II GrpA03:15.89
JirkovickyLithuania Mantvydas RalysSubaru Impreza GC8 555 GrpA02:27.08
Joukkovaara gravelPolsko WACH TomekMitsubishi Lancer Evo II GrpA05:34.39
Joukkovaara gravel IIPolsko WACH TomekToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:34.91
Joukkovaara tarmacPolsko WACH TomekToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:02.41
Joukkovaara tarmac IIŠpanělsko Tomas PerezToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:14.73
Joux PlaneSlovensko JACKO KristianMazda 323 BG8 GTR GrpA05:39.27
Joux Plane IIRussian Federation KOCHETKOV AntonToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:44.21
Joux VerteŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:24.75
Joux Verte IIŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:15.13
Junior Wheels IFinsko AKERFELT PatrikFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA04:30.51
KaihuavaaraFinsko LONN JoonasFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:56.45
Kaihuavaara IIČeská republika HOFFMANN JakubToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:56.53
KamenakPolsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:45.41
Kamenak IIČeská republika HOFFMANN JakubSubaru Impreza GC8 555 GrpA03:50.54
KarlstadFinsko MARTIKAINEN RikuFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA01:27.74
Karlstad IIČeská republika UHER TomasSubaru Legacy BC RS GrpA01:30.51
Karowa 2009Polsko Sznajderski MateuszFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA01:33.94
Kolmenjarvet gravelFinsko LONN JoonasFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:55.21
Kolmenjarvet gravel IIFinsko LOTJONEN RoniFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA04:04.93
Kolmenjarvet tarmacPolsko WACH TomekToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:34.28
Kolmenjarvet tarmac IIAustria PAMMER HaraldSubaru Impreza GC8 555 GrpA03:44.99
KomarovPolsko HAZUKA ArturToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:43.98
Komarov IIPolsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:37.82
Komarov II snowČeská republika TOMECEK LiborToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:27.45
Komarov RSPolsko Sznajderski MateuszMitsubishi Lancer Evo II GrpA02:05.37
Komarov snowPolsko HAZUKA ArturToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:08.80
Koprivnice 1Polsko Sznajderski MateuszMitsubishi Lancer Evo II GrpA01:25.95
Koprivnice 2Česká republika KUBA FilipSubaru Impreza GC8 555 GrpA03:11.59
Kormoran IŠpanělsko BENITEZ echedeiSubaru Impreza GC8 555 GrpA06:11.37
Kormoran ShakedownPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:23.06
KuadonvaaraFinsko MARTIKAINEN RikuFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:32.42
La RoccaFinsko LOTJONEN RoniFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA05:13.59 R
LernovecKorea, D.P.R. sBinottoFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA02:02.51
Liptakov 1Polsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:53.20
Liptakov 2Polsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:42.66
LivadijaPortugalsko ESTEVEZ OscarNissan Sunny RNN14 GTi-R03:27.04
Livadija IIPolsko ZAWISZA MaciejToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:29.27
Loch ArdFinsko AKERFELT PatrikFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA04:22.12
Loch Ard IIPolsko BOGDANOWICZ JurekToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:26.88
Lousada - RGPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA02:59.60
Lousada - RXPolsko Sznajderski MateuszMitsubishi Lancer Evo II GrpA02:38.98
Lousada - WRCPolsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA02:37.99
Luceram-Col Saint RochPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:52.69
Maton IŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:08.91
Maton IIŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:09.79
Maton snowŠpanělsko BENITEZ echedeiMazda 323 BG8 GTR GrpA03:41.07
Maton snow IIŠpanělsko SIMON XurxoFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:42.55
MineshaftFinsko AKERFELT PatrikFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA04:39.14
Mineshaft IIPolsko WACH TomekSubaru Legacy BC RS GrpA05:00.14
MitterbachFinsko LOTJONEN RoniFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA01:28.70
MlynkySlovensko JACKO KristianMazda 323 BG8 GTR GrpA03:29.63
Mlynky IISlovensko JACKO KristianMazda 323 BG8 GTR GrpA03:34.52
Mlynky SnowPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:57.07
Mlynky Snow IIPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:56.07
MustaselkaFinsko AKERFELT PatrikFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA04:59.40
Mustaselka IIFinsko MAKINEN TommiFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA04:55.12
New BobsFinsko AKERFELT PatrikFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA05:20.63
New Bobs IIFinsko AKERFELT PatrikFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA05:13.17
NoikerČeská republika HINGAR JanFord Sierra RS Cosworth GrpA06:25.04
Noiker IIFinsko LONN JoonasFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA07:43.40
NorthumbriaPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:35.14
Northumbria TarmacPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA05:06.37
Olsava 2010Polsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA01:20.83
Olsava longPolsko Sznajderski MateuszMitsubishi Lancer Evo II GrpA02:12.06
Osli - StryckovyPortugalsko ESTEVEZ OscarMitsubishi Lancer Evo II GrpA05:10.74
Passo VallePolsko SADOWSKI AdrianMitsubishi Lancer Evo II GrpA03:51.78
Passo Valle ReverseSlovensko JACKO KristianToyota Celica ST205 GT4 GrpA03:46.78
PekloPolsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:27.02
Peklo IIŠpanělsko Juan MarzoaLancia Delta HF Integrale 16V GrpA05:29.15
Peklo II SnowŠpanělsko MARZOA JuanLancia Delta HF Integrale 16V GrpA06:07.84
Peklo SnowPolsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA06:01.74
Peyregrosse - MandagoutPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA08:58.72
Peyregrosse - Mandagout NIGHTPolsko WACH TomekMitsubishi Lancer Evo II GrpA08:59.80
Pian del CollePortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica ST165 GT4 GrpA04:09.55
Pian del Colle ReversedPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:17.45
Pian del Colle SnowŠpanělsko SIMON XurxoToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:29.28
Pian del Colle Snow ReversedPolsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:35.79
Pikes Peak 2008Polsko Sznajderski MateuszMitsubishi Lancer Evo II GrpA11:21.64
Pirka Menoko IIPolsko WACH TomekMitsubishi Lancer Evo II GrpA05:09.34
Prospect RidgeFinsko MARTIKAINEN RikuFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA04:21.22
Prospect Ridge IIPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:30.03
Prospect Ridge II AFinsko MAKINEN TommiFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA04:21.13
PTD RallysprintPolsko Karol MYRCHAToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:35.66
Puy du LacPolsko Sznajderski MateuszFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:00.71
Rally School CzechPolsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA01:42.19
Rally School Czech IIŠpanělsko Miguel LopezLancia Delta HF Integrale 16V GrpA01:42.02
Rally school mixGermany DECKER MaxFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA02:58.84
Rally school mix IIPortugalsko ESTEVEZ OscarMitsubishi Lancer Evo II GrpA02:58.68
Rally School StagePolsko BRODZICKI JakubToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA01:21.37
Rally School Stage IIFinsko Otto ViitanenFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA01:23.87
Rally school tarmacPolsko Sznajderski MateuszMitsubishi Lancer Evo II GrpA02:47.50
Rally school tarmac IIFinsko LOTJONEN RoniFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA02:50.01
Rally Wisla ShakedownPolsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA01:51.91
Rallysprint Hondarribia 2011Portugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:03.25
Red Bull HCItaly Nicola MannuSubaru Impreza GC8 555 GrpA09:13.99
ROC 2008Polsko Michael GiMitsubishi Lancer Evo II GrpA01:47.20
RP 2009 ShakedownPolsko KOWALSKI BartoszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA02:42.32
RP 2009 Shakedown ReversedPolsko Sznajderski MateuszMitsubishi Lancer Evo II GrpA02:45.86
RSI slalom gegeWRCPolsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA01:47.33
RSI slalom ShonenPolsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA00:57.43
SardianPolsko WACH TomekToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:31.73
Sardian NightPolsko WACH TomekToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:31.50
Shakedown Rally del Salento 2014Finsko LAAHANEN JanneFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA02:09.92
Shepherds ShieldFinsko AKERFELT PatrikFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA02:34.12
Shepherds Shield IILatvia DABINS RaivoAudi 200 quattro GrpA02:43.07
Sherwood Forest IPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA08:10.82
Sherwood Forest I SummerArgentina CASTRO JeremiasMitsubishi Lancer Evo II GrpA08:13.54
Sherwood Forest IIŠpanělsko BENITEZ echedeiSubaru Impreza GC8 555 GrpA08:22.97
Sherwood Forest II SummerRussian Federation IVANOV SergeyFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA08:20.25
Shomaru PassPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA04:32.95
Shomaru Pass IIPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:43.28
Shurdin IPolsko KOWAL MiroslawToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA13:06.88
Shurdin IIPolsko CEBULSKI JakubToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA13:05.86
Sieversdorf V1.1Slovensko ZETAK DennisToyota Celica ST205 GT4 GrpA04:50.14
SikakamaFinsko LONN JoonasFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA05:28.72
Sikakama IIFinsko MAKINEN TommiFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA05:29.68
SipirkakimFinsko LONN JoonasFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA04:54.04
Sipirkakim IIFinsko AKERFELT PatrikFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA04:54.63
Slovakia Ring 2014Polsko ZAWISZA MaciejSubaru Impreza GC8 555 GrpA06:39.55
Slovakia Ring 2014 IISlovensko KRISANDA LukyFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA06:48.98
SnekoviceČeská republika HOFFMANN KubaSubaru Impreza GC8 555 GrpA04:01.02
Snekovice IIPolsko Sznajderski MateuszMitsubishi Lancer Evo II GrpA03:52.88
Snow BisanneSlovensko ZETAK DennisFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA04:42.80
Snow Bisanne IIČeská republika HOFFMANN KubaSubaru Legacy BC RS GrpA04:55.05
Snow Cote D'ArbrozPolsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:01.43
Snow Cote D'Arbroz IIPolsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA02:52.08
Snow Joux PlanePolsko ROKITA MichalToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA06:15.45
Snow Joux Plane IIEstonia TANAK OtttMazda 323 BG8 GTR GrpA06:23.26
Snow Joux VerteSlovensko ZETAK DennisFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA06:00.06
Snow Joux Verte IIPolsko WACH TomekFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA05:52.16
SoricaPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA08:23.44
SosnovaPolsko Sznajderski MateuszMitsubishi Lancer Evo II GrpA05:02.97
SourkovČeská republika HOFFMANN JakubSubaru Impreza GC8 555 GrpA03:23.28
SS Daniel BonaraPolsko BOGDANOWICZ JurekLancia Delta HF Integrale GrpA03:37.11
SSS Mikolajki IPolsko KOWALSKI BartoszFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA01:47.38
SSS Mikolajki IIPolsko KOWALSKI BartoszFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA01:50.02
SSS York IFinsko AKERFELT PatrikFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:11.08
SSS York IIPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:14.09
Stryckovy - Zadni PoriciPolsko Sznajderski MateuszPeugeot 306 Maxi Kit Car03:05.34
Stryckovy okruhSlovensko JACKO KristianMazda 323 BG8 GTR GrpA04:33.17
SturecPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA05:05.95
Sturec IIPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA05:08.62
Sturec snowPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:46.94
Sturec snow IIPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:49.18
Sumburk 2007Slovensko JACKO KristianMazda 323 BG8 GTR GrpA06:57.46
SvincePolsko LASKOWSKI HubertToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA02:23.71
Svince IIPolsko WALKOWSKI MichalToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA02:35.19
Sweet LambČeská republika TRNKA VictorFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:01.58
Sweet Lamb IIPolsko WACH TomekToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:04.41
SWISS IPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA03:58.13
SWISS IIPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:43.38
Swiss IIIPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA06:50.88
Swiss IVPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA07:46.60
TannerFinsko LONN JoonasFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA02:58.40
Tanner IIFinsko LONN JoonasFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA03:01.63
TaviaŠpanělsko Miguel LopezMitsubishi Lancer Evo II GrpA02:06.92
Torre VecchiaPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA05:38.64
Torsby 2018Švédkso linus norenFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA06:06.69
Torsby 2018 SprintŠvédkso linus norenFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA02:30.87
Torsby ShakedownFinsko MAKINEN TommiFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA02:24.84
Travanca do MontePortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA01:35.56
Uchan-SuPolsko WACH TomekToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA07:42.40
Uchan-Su WinterPolsko MAJKA RafalFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA08:35.76
UhornaPortugalsko ESTEVEZ OscarPeugeot 306 Maxi Kit Car05:30.29
Uhorna IIŠpanělsko BENITEZ echedeiToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:29.33
Uhorna snowPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA06:01.92
Uhorna snow IIPolsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:56.23
UndvaFinsko AKERFELT PatrikFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA05:10.61
Undva ReversedPolsko JUNG JakubToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA05:13.22
UzkotinPortugalsko ESTEVEZ OscarSubaru Impreza GC8 555 GrpA04:36.89
Uzkotin IIFinsko Otto ViitanenToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA04:46.86
VargassenceFinsko MAKINEN TommiFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA08:33.55
Vargassence Mirror-ReverseSlovensko DUBOVAN MarioMitsubishi Lancer Evo II GrpA09:13.51
Verkiai 2010Polsko Sznajderski MateuszMitsubishi Lancer Evo II GrpA03:08.57
Verkiai 2010 ReversePolsko Sznajderski MateuszMitsubishi Lancer Evo II GrpA03:29.67
Verkiai 2010 SSSPolsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA00:59.41
VersmePortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA02:23.57
VicarPortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA02:54.79
Vieux Moulin-PerranceyŠpanělsko BENITEZ echedeiSubaru Impreza GC8 555 GrpA11:17.51
Vinec-SkalskoPolsko KOWALCZYK BartlomiejToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA09:23.61
Vinec-Skalsko NIGHTPolsko WEZOWSKI MarekSubaru Impreza GC8 555 GrpA09:39.01
ZadvericePortugalsko ESTEVEZ OscarToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA07:04.51 R
Zadverice IIPolsko Sznajderski MateuszToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA07:08.15
Zaraso Salos Trekas - 2 lapsFinsko AKERFELT PatrikToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA01:04.18
Zaraso Salos Trekas - 5 lapsPolsko MAJKA RafalToyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA02:37.22
ZatonŠpanělsko Lopez FernandoSubaru Impreza GC8 555 GrpA03:22.74
Zaton IIČeská republika KAMENICKY MartinSubaru Impreza GC8 555 GrpA03:30.09

Události na serveru
22.01.2022:
Nová auta:
  • BMW M1 GrpB
Aktualizovaná auta:
  • Citroen C2 R2 Max
  • Citroen C4 WRC 2008
  • Ford Focus Mk II RS WRC 2006
  • Peugeot 207 S2000 Evolution Plus
  • Lancia Stratos HF Grp4
  • Renault Twingo R1
  • Renault Twingo R2 Evo
  • Fiat 126 Grp2
  • Renault Clio 16S Williams GrpA
  • Skoda 130 LR GrpB
  • Peugeot 205 T16 GrpB
  • Aston Martin Vantage RGT
10.01.2022:
Aktualizované tratě:
  • Rallysprint Hondarribia 2011
  • Zátoň I
Nová trať:
  • Zátoň II
24.12.2021:
Nová trať:
  • Banov I + II
06.12.2021:
Nová trať:
  • Mitterbach Tarmac

Nová auta:
  • Fiat Abarth 500 R3T
  • Renault Clio Rally5
  • Skoda Fabia S2000 Evo 2

Aktualizovaná auta:
  • Citroen Xsara Kit Car
  • Peugeot 306 Maxi Kit Car
  • Porsche 911 SC 3.0 Grp4
25.11.2021:
Nová auta:
  • Peugeot 306 Maxi Kit Car
  • Citroen Xsara Kit Car
  • Renault Clio Rally4
Aktualizovaná auta:
  • Fiat 124 Abarth Rally RGT (b)


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 8548 37.82%
6 měsíců
 
Hlasů: 1727 7.64%
1 rok
 
Hlasů: 2227 9.85%
2 roky
 
Hlasů: 2096 9.27%
3 roky
 
Hlasů: 2341 10.36%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5662 25.05%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.